Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Beroun

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice

Sleva

Prodej bytu 3+kk 91 m2 U Školky, Hořovice

Užitná plocha: 91 m2 Číslo podlaží: 4

Když se ocitnete v tomto bytě, chvilku posedíte v obývacím pokoji s výhledem přes celé Hořovice až na hrady Točník a Žebrák, máte najednou pocit, že vůbec nejste v bytě, ale v prostorném rodinném domě. Možná je to proto, že tento mezonetový byt je postavený podobně jako mnohý rodinný dům. V "přízemí" (které je ve třetím nadzemním patře domu) je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost s kotlem. Po schodech se dostaneme do podkrovního patra, kde jsou dvě velmi prostorné ložnice, v jedné z nich je vestavěná skříň, a na chodbičce další toaleta. Kdyby noví majitelé chtěli, je možné přenechat byt i se zařízením a nábytkem. A k bytu je možné dokoupit parkovací stání. Dům je postavený, resp. kolaudovaný, v roce 2013. Současní majitelé měli možnost skutečně stavět podle svého přání a je vidět, že byt je postavený i zařízený velmi prakticky a pohodlně. Dům stojí na konci slepé ulice, takže pro rodiny s dětmi naprosto ideální místo, protože provoz tu není prakticky žádný. Ne nadarmo se ulice jmenuje U školky, protože přímo v ní je mateřská škola. Hořovice jsou skvělé strategické místo ležící mezi Plzní a Prahou, pět minut od dálnice D5, a poskytuje veškeré vymoženosti města. Najdete tu vynikající základní i střední školy, vyhlášenou nemocnici s porodnicí a samozřejmě spoustu obchodů nejen s potravinami. Volný čas můžete trávit třeba v aquaparku nebo nekonečnými výlety v brdských lesích, které jsou doslova za humny. A ještě mnohem víc.... Pokud byste měli zájem tento krásný byt vidět, stačí zavolat a domluvit si prohlídku. Pomůžeme i se zajištěním financování koupě tohoto bytu. Musím však upozornit, že v případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

6 400 000 Kč

Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice

Prodej bytu 2+1 51 m2, Chrustenice

Užitná plocha: 51 m2 Číslo podlaží: 3

Z jedné strany výhled na rybník, z druhé na zalesněné kopce a rodinné domy skýtá tento dvoupokojový byt uprostřed vesnice vlastně skoro přesně mezi Prahou a Berounem. Byt je v prvním patře, kam dojdete po schodech, vejdete do předsíně, přímo proti vchodu je ložnice, pokud se otočíte doprava, uvidíte kuchyni a koupelnu. Projdete kuchyní a dostanete se do prostorného obývacího pokoje. Pro jednoho nebo pro dva naprosto dostačující prostor. K bytu patří ještě venkovní dřevník, který slouží ke skladování všeho, co se domů nevejde. A také je v domě k využití sklep. Dům je nově zateplený s novou fasádou. V bytě se v současné době topí plynovými "wafkami". Umístění domu je skvělé, protože zhruba za deset minut dojdete do Loděnic na nákup, na autobus, do školy, k lékaři i na poštu. Když se vydáte na druhou stranu, dojdete za pár minut na hřiště, kde je nejen travnaté fotbalové hřiště, ale i hřiště s umělým povrchem. Nechybí ani dětské hřiště vybavené vším, co děti milují. Na úplném konci vesnice je pak krásné a vyhledávané koupaliště. Autobusy z Loděnic jezdí do Prahy (a na opačnou stranu do Berouna) skutečně každou chvíli. A kdyby se vám nechtělo cestovat autobusem, můžete popojít na vlak, který jede každou hodinu na Smíchovské nádraží. Ráda vám byt i dům ukážu, stačí zavolat. Financování zajistíme. Ještě musím upozornit, že v případě více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

4 200 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Poptáváte prodej bytů ve Středočeském kraji? Bydlete podle svých představ a pořiďte si váš vysněný byt v přímo v Berouně. Pravidelně aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.