Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha-západ

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná

Sleva

Prodej bytu 3+kk 74 m2 Hořelické náměstí, Rudná

Užitná plocha: 74 m2 Číslo podlaží: 1

S radostí pouštím do prodeje byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk v Rudné u Prahy. Ať už hledáte nemovitost k investici nebo na pohodlné bydlení, tak Vás určitě zaujme tento inzerát. Jedná se o bytovou jednotku s výměrou 74 m² v prvním nadzemním podlaží, ke které náleží balkón o velikosti 6 m² a sklep 1 m². Interiér byl pečlivě zařízen se smyslem pro detail. Prostorná kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou, všemi potřebnými spotřebiči a barovým stolem. Obývací pokoj je šikovně odloučen od chodby, což perfektně řeší obývací část bytu. Dalšími místnostmi jsou ložnice a dětský pokoj. Bytová jednotka disponuje oddělenou koupelnou od toalety. K domu náleží soukromá zahrada s pískovištěm, kterou ocení především Vaše děti. Dospělí jistě ocení jedno vyhrazené parkovací stání, přímo před domem, které je zahrnuto v ceně bytu. Objekt leží ve velmi klidném prostředí. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. V jeho okolí naleznete také rozsáhlé sportovní vyžití v podobě tenisových kurtů, které jsou v zimě kryté, nebo beach volejbalové hřiště a spoustu jiných. Výtečná dostupnost do hlavního města Prahy je v tomto případě samozřejmostí. Vlakové spojení trvající 15 minut do centra nebo autobusová doprava navazující na stanici metra B ve Zličíně. Vozidlem jste v metropoli do deseti minut. Tato vynikající lokalita nabízí vše potřebné pro pohodlné městské bydlení, a proto Vás srdečně zvu na prohlídku. Novým majitelům zajistíme optimální podmínky financování koupě. Na setkání s Vámi se těší Tomáš Menšík.

Více informací

7 490 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si nemovitost podle vašich představ v Středočeském kraji. Poptáváte prodej bytů na Praze západ? Vyberte si bydlení podle vašich představ. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.