Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Příbram

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš

Sleva

Prodej bytu 2+kk 57 m2 Hornická, Dobříš

Užitná plocha: 57 m2 Číslo podlaží: 5

Nabízíme k prodeji byt 2kk v osobním vlastnictví s podlahovou plochou 52m2, balkonem (3m2) a sklepem (2m2). Byt se nachází v 5. podlaží zděného domu v Hornické ulici (celkem 6 podlaží). Poloha je skvěle situována do centra Dobříše. Je jen 4 min. pěšky od Mírového náměstí, ze kterého každých 30 min. odjíždí autobusy směrem na Prahu a Příbram. Přesto je v klidné a tiché lokalitě obklopen parkem. Praha Smíchov je autem dostupná do 30min. Dům, ve kterém se byt nachází, je před plánovanou rekonstrukcí fasády. Samotný byt je po kompletní rekonstrukci. Byt je velmi světlý, hezký a prakticky řešený. Splňuje požadavky moderního bydlení. K dispozici je nový výtah. Dům je napojen na městský vodovod a kanalizaci. Vytápěn je ústředním topením na plyn. Parkování je možné v okolí nebo je možné zakoupit parkovací kartu od města Dobříš. Karta umožňuje parkovat přímo před domem, cena je 300,-/rok. Byt je prodáván bez vybavení. Dobříš je město s 9 tisíci obyvateli, s klidnou atmosférou a plnou občanskou vybaveností. Blízko centra se nachází zámek Dobříš s krásným zámeckým parkem. Je zde několik restaurací, ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, sportovní stadion, tenisové kurty, kulturní středisko s divadelním programem, několik obchodních domů. Město je situováno do krásného prostředí Kozích hor a Brdské vrchoviny. Jsou zde dostupné desítky cyklostezek a turistických tras. Třída energetické náročnosti E. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

5 490 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů ve Středočeském kraji? Bydlete podle svých představ a pořiďte si váš vysněný byt v Příbrami. Pravidelně aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.