Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Nymburk

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk

Rezervace

Prodej bytu 3+1 70 m2 Nymburk

Užitná plocha: 70 m2 Číslo podlaží: 1

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkný byt v osobním vlastnictví po rekonstrukci o velikosti 3+1 s balkonem a výměře 70m2 ve městě Nymburk. Tento panelový byt prošel zdařilou, rozsáhlou rekonstrukcí, jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, štuky, koupelna je spojená s toaletou, nová kuchyňský linka, objednány jsou nové vchodové i interiérové dveře, na oknech jsou kromě interiérových žaluzií i venkovní předokenní žaluzie, které Vám skýtají po zatažení úplnou tmu pro nerušený spánek. Při vstupu do bytu je součást chodby i prostorná komora (šatna), vstup do koupelny a pokoje, dále vstupujete do hlavního obývacího pokoje, který je propojený s kuchyňským koutem a pokojem s balkonem. Panelový dům prošel revitalizací. Výhled z oken Vám nabízí pohled do zeleně na jedné straně a mateřkou školku na straně druhé. Parkování a autobusová zastávka jsou hned u domu, velké dětské hřiště nedaleko. Město Nymburk nabízí veškeré občanské zázemí. Vřele doporučuji prohlídku.

Více informací

3 790 000 Kč

Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice

Rezervace

Prodej bytu 2+kk 68 m2, Úmyslovice

Užitná plocha: 68 m2 Číslo podlaží: 1

Hledáte klidné místo k bydlení v bytě po rozsáhlé rekonstrukci? Dispozičně prostorný byt nedaleko přírody, přesto nedaleko Poděbrad a Nymburka. Pověst označuje, že Úmyslovice byly založeny králem Jiřím z Poděbrad. Jiří z Poděbrad kázal kopati náhon u dvorce Bader až po tvrz kovanickou. Nemovitost prošla rekonstrukcí a je k okamžitému nastěhování. Byly předělány veškeré podlahy, výměna oken za plastová, instalace nové kuchyňské linky, kompletní oprava zdí s výmalbou a postačí jen nainstalovat nový bojler. Vytápění je zajištěno ve sklepních prostorech kotlem na tuhá paliva. K dispozici jsou dva sklepy a společná kočárkárna. Velkou úsporou je i to, že Vaše nové bydlení čerpá vodu ze studny, ale lze se napojit i na nový vodovodní řád. Náklady spojené s provozem bytu jsou ve výši 3 250,-Kč/měsíčně včetně fondu oprav. Tato lokalita Vám nabídne obchod v obci, mateřskou školku, nové dětské hřiště a spolky, které skvěle fungují. Fincentrum & Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžu vyřídit veškeré náležitosti. Teď už je pouze na Vás, kdy se zde sejdeme a všechny Vaše dotazy budou zodpovězeny. Brzy na viděnou Váš Petr Revenda.

Více informací

1 990 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Pořiďte si nemovitost podle vašich představ v Středočeském kraji. Poptáváte prodej bytů v Nymburce? Vyberte si bydlení podle vašich představ. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.