800 77 55 77
info@fincentrumreality.com

O nás

Fincentrum Reality vzniklo jako dceřiná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s. na základě poptávky klientů, kteří měli zájem, aby Fincentrum a.s. spravovalo kromě finančních i jejich realitní zájmy.

Díky propojení s mateřskou společností Fincentrum Reality zajišťuje komplexní servis při realizaci realitních obchodů a jejich financování. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a prioritou pro nás zůstává spokojenost našich klientů a profesionální přístup.

Transparentnost a důvěryhodnost transakcí zaštiťují svým dohledem nezávislá auditorská firma PwC.

Fincentrum Reality s.r.o., IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8
IČ 021 47 769, DIČ CZ02147769, zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 216200

Ověřte si správnost našich účtů

Protože ve Fincentru Reality dbáme na bezpečnost všech transakcí a maximální transparentnost, připravili jsme pro vás možnost porovnat si správnost našich účtů, které jsou uvedeny ve zprostředkovatelské nebo rezervační smlouvě. Účty uvedené v těchto dokumentech, jež jsme pro vás vypracovali se musí shodovat s účty níže uvedenými. Za správnost účtů uvedených na našich webových stránkách ručíme. V případě, že zjistíte nesrovnalosti v účtech uvedených v dokumentech a na našich webových stránkách, kontaktujte neprodleně společnost Fincentrum Reality zdarma na telefonním čísle 800 77 55 77 nebo piště na e-mail info@fincentrumreality.com

  • Provozní účet Fincentrum Reality 5041004684/5500
  • Rezervační účet Fincentrum Reality: 5001117772/5500
Pojištění odpovědnosti Pojištění odpovědnosti

V případě poskytnutí realitní úschovy finančních prostředků je v souladu se zákonem o realitním zprostředkování přidělován pro každý obchodní případ samostatný úschovní účet. Pro ověření správnosti takového úschovného účtu si vyžádejte od svého realitního makléře potvrzení naší společnosti.

Proč s námi spolupracovat?

ruky

DŮVĚRYHODNOST

U Fincentra Reality se vždy můžete spolehnout na seriózní jednání a proklientský přístup. Postupy v naší firmě kontroluje nezávislá auditorská firma.

hodiny

VYSOKÁ KVALITA

Jsme si vědomi skutečnosti, že poskytujeme službu a s touto myšlenkou dlouhodobě pracujeme. Právě kvalitní vzdělávání makléřů, propracovaný marketing, široká inzerce nemovitostí a odborné poradenství při tvorbě smluvní dokumentace je to, co nás řadí mezí špičkové realitní společnosti na trhu.

hvězda

DOBRÉ JMÉNO

Spolehlivost představuje základ úspěchu. Zaměstnáváme ty nejlepší ve svém oboru a neustále pracujeme na upevnění dobrého jména značky.

šipka

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Snažíme se, aby se každý náš klient cítil při prodeji nebo koupi nemovitosti komfortně. Pečlivě a srozumitelně vysvětlujeme veškerá úskalí, která se při prodeji nebo koupi nemovitosti mohou objevit.

SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Naši partneři

Fincentrum logo

Kontaktujte nás

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního makléře a makléře.