800 77 55 77
info@fincentrumreality.com

O nás

Fincentrum Reality vzniklo jako dceřiná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s. na základě poptávky klientů, kteří měli zájem, aby Fincentrum a.s. spravovalo kromě finančních i jejich realitní zájmy.

Díky propojení s mateřskou společností Fincentrum Reality zajišťuje komplexní servis při realizaci realitních obchodů a jejich financování. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a prioritou pro nás zůstává spokojenost našich klientů a profesionální přístup.

Transparentnost a důvěryhodnost transakcí zaštiťují svým dohledem nezávislá auditorská firma PwC a Česká národní banka.

Fincentrum Reality s.r.o., IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8
IČ 021 47 769, DIČ CZ02147769, zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 216200

JAROMÍR MAŠEK

ředitel společnosti
jaromir.masek@fincentrumreality.com

Ověřte si správnost našich účtů

Protože ve Fincentru Reality dbáme na bezpečnost všech transakcí a maximální transparentnost, připravili jsme pro vás možnost porovnat si správnost našich účtů, které jsou uvedeny ve zprostředkovatelské nebo rezervační smlouvě. Účty uvedené v těchto dokumentech, jež jsme pro vás vypracovali se musí shodovat s účty níže uvedenými. Za správnost účtů uvedených na našich webových stránkách ručíme. Audit rezervačního i úschovních účtů zajišťuje auditorská společnost PwC. Auditorská zpráva je k dispozici u našich realitních makléřů, kteří Vám ji po vyžádání předloží. V případě, že zjistíte nesrovnalosti v účtech uvedených v dokumentech a na našich webových stránkách, kontaktujte neprodleně společnost Fincentrum Reality zdarma na telefonním čísle 800 77 55 77 nebo piště na e-mail info@fincentrumreality.com

  • Provozní účet Fincentrum Reality: 5041004684/5500
  • Rezervační účet Fincentrum Reality: 5001117772/5500
Pojištění odpovědnosti Pojištění odpovědnosti

V případě poskytnutí realitní úschovy finančních prostředků je v souladu se zákonem o realitním zprostředkování přidělován pro každý obchodní případ samostatný úschovní účet. Pro ověření správnosti takového úschovného účtu si vyžádejte od svého realitního makléře potvrzení naší společnosti.

Proč s námi spolupracovat?

ruky

DŮVĚRYHODNOST

U Fincentra Reality se vždy můžete spolehnout na seriózní jednání a proklientský přístup. Postupy v naší firmě kontroluje nezávislá auditorská firma.

hodiny

VYSOKÁ KVALITA

Jsme si vědomi skutečnosti, že poskytujeme službu a s touto myšlenkou dlouhodobě pracujeme. Právě kvalitní vzdělávání makléřů, propracovaný marketing, široká inzerce nemovitostí a odborné poradenství při tvorbě smluvní dokumentace je to, co nás řadí mezí špičkové realitní společnosti na trhu.

hvězda

DOBRÉ JMÉNO

Spolehlivost představuje základ úspěchu. Zaměstnáváme ty nejlepší ve svém oboru a neustále pracujeme na upevnění dobrého jména značky.

šipky

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Snažíme se, aby se každý náš klient cítil při prodeji nebo koupi nemovitosti komfortně. Pečlivě a srozumitelně vysvětlujeme veškerá úskalí, která se při prodeji nebo koupi nemovitosti mohou objevit.

SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Naši partneři

Hypoindex logo

Fincentrum logo

Kontaktujte nás

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního makléře a makléře.


Opatření v rámci koronaviru

Z důvodu ochrany zdraví našich klientů a makléřů se snažíme minimalizovat osobní schůzky na našich pobočkách.

Toto omezení nemá žádný vliv či dopad na provoz společnosti, který zůstává nepřerušen.

Pro bližší informace prosím kontaktujte naše call centrum 800 77 55 77, které je pro Vás k dispozici denně od 8:00 do 20:00. Případně se spojte se svým realitním makléřem.