Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Pavlína Bělohlávková
Realitní makléř
Pavlína Bělohlávková
Klára Suchá | 30. 3. 2020

Prodávali jsme byt v Hostivaři a protože nejsme z oboru a svět realit je od naší profese hodně vzdálený, oslovili jsme paní Bělohlávkovou o pomoc. Její služby přesně splňovaly vše, co jsme potřebovali a to natolik, abychom se cítili bezpečně. Člověk v dnešní době potřebuje pomocnou ruku, která ho povede od samého začátku až k předání klíčů. Oceňuji, že paní Bělohlávková byla k dispozici na telefonu neustále a trpělivě zodpovídala všechny naše dotazy. Děkujeme.


Jana Jandová
Realitní makléř senior
Jana Jandová
Voráčovi | 25. 3. 2020

S prodejem bytu jsme se obrátili na Fincentrum Reality. Paní Jandová z Fincentra se o vše postarala a prodala bez problému náš starý byt. Děkujeme ještě jednou tímto za výbornou spolupráci, ochotu a velmi milé jednání.


Lukáš Erban
Realitní regionální ředitel
Lukáš Erban
Petr Kozák | 5. 3. 2020

 

Rád bych tímto poděkoval panu Lukáši Erbanovi za zprostředkování koupě bytu v Hradci Králové. Obchod proběhl dle našich představ, vše klaplo věřím že ke spokojenosti všech zainteresovaných. Ještě jednou díky.


Lukáš Erban
Realitní regionální ředitel
Lukáš Erban
Jan Chromý | 5. 3. 2020

Chci se podělit o zkušenost s prací realitního makléře pana Mgr.Lukáše Erbana. Jednalo se o prodej družstevního bytu 2+1 v Hradci Králové. Nebudu popisovat práci pana Erbana, protože by to mohlo vypadat, že si to napsal sám. V životě jsem měl kliku na tři lidi, manželku, zubaře a realitního makléře pana Mgr. Erbana. Kdo využije služeb pana Erbana, pochopí co to znamená, když se o někom řekne „Profesionál ve svém oboru“. Pane Erbane, děkuju !


Pavlína Bělohlávková
Realitní makléř
Pavlína Bělohlávková
Ivana Šestáková | 4. 3. 2020

S prací a přístupem paní Bělohlávkové jsem byla spokojená, vše dopadlo tak jak mělo a vždy udělala to, na čem jsme se domluvily.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Helena Foitlová | 21. 2. 2020

Profesionální přístup, diplomatické jednání, příjemné vystupování paní Petry Dočekalové. Byli jsme se vším velice spokojeni, vřele doporučujeme.


Helena Laudátová
Realitní makléř senior
Helena Laudátová
Vlastimil Teplý | 10. 2. 2020

Na podzim loňského roku jsem kupoval garáž v Brně-Židenicích, která byla nabízena k prodeji prostřednictvím vaší společnosti. Prodej této nemovitosti zajišťovala za vaši společnost realitní makléřka paní Helena Laudátová. S přístupem paní Laudátové při vyřizování dané záležitosti jsem byl maximálně spokojen. Chtěl bych tímto poděkovat paní Laudátové za perfektně odvedenou práci, za profesionální přístup, odbornou znalost, pečlivost a spolehlivost při vyřizování prodeje, to vše od jeho začátku až do úplného konce.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Jaroslav a Renata Příkopovi | 3. 2. 2020

Pan Revenda má velmi příjemné vystupování, ochotně řeší i řadu problémů, které nejsou v povinnostech realitního makléře. Ocenili jsme při koupi nemovitosti jeho korektní přístup k oběma smluvním stranám. Mockrát děkujeme za spolupráci při koupi nemovitosti.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Luboš Sychra | 3. 2. 2020

S panem Mazánkem z Fincentra jsem spolupracoval celkem 2x. Nejprve při pronájmu svého bytu a o rok později při jeho prodeji. V obou případech u mne zavládla spokojenost, jak s jednáním ze strany makléře, tak s dosaženým výsledkem. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji.


Václav Jančík
Realitní manažer
Václav Jančík
Tereza Bártová | 22. 1. 2020

Poprvé jsem měla tu čest s panem Jančíkem zhruba před dvěma lety, kdy jsem sháněla bydlení pro sebe a tehdy ještě jednoho syna. Poznali jsme se po telefonu a už tehdy po hlase a dle jednání na mě působil velmi mile a seriózně. Byt jsme tehdy nakonec nesehnali a ve finále ani nepotřebovali, nicméně naše spolupráce s panem Jančíkem dále pokračovala. Když jsem chtěla pronajmout svůj byt, neuvažovala jsem o nikom jiném. Pan Jančík svým profesionálním vystupováním a jednáním byl jasnou volbou a svou šikovnost a protřelost v oboru mi dokázal hned dvakrát - našel dobrého nájemce a nakonec i mou nemovitost prodal během pár týdnů za úžasnou cenu dobrému kupci. S panem Jančíkem rozhodně budu nadále spolupracovat i v budoucnu, jelikož neznám v okolí lepšího realitního makléře s tak skvělým, milým a profesionálním vystupováním a přístupem, jako je právě on. Vyjadřuje se suverenitou a jeho mladistvý a nebojácný pohled na věc, tvrdé lokty a nesmlouvavost dle mého v budoucnu dokáží ještě velké věci. Děkuji za něj.


Václav Jančík
Realitní manažer
Václav Jančík
David Vondráček | 22. 1. 2020

Pana Jančíka mohu ze své několikaleté zkušenosti s jeho službami jen doporučit. Jeho jednání je flexibilní, rychlé a korektní. Jakýkoliv případný problém s nemovitostmi a jejich prodejem dokáže vyřešit. Plánuji s panem Jančíkem spolupracovat i nadále a s plnou důvěrou mu svěřím i další realitní plány které mám do budoucna. Věřím, že i Vy oceníte jeho manažerské schopnosti a budete v klidu domova plánovat prodej či koupi vhodné nemovitosti.


Helena Laudátová
Realitní makléř senior
Helena Laudátová
Zdeněk Štefka | 13. 1. 2020

Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a efektivní. Velmi se mi líbil Váš optimistický přístup, kdy to vždy vypadalo, že nic není problém. Přitom jste vyřešila mnoho zádrhelů a překážek, které se jen mohly vyskytnout. Je mi vlastně líto, že už v Brně nemám nic k prodeji, rád bych s Vámi na tom pracoval dále.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Tomáš Reli | 10. 1. 2020

S panem Pechem jsem byl velmi spokojen. Je to profesionál, který své práci rozumí. Co bylo potřeba, to dokázal zjistit nebo rovnou zařídit, sám proaktivně řešil věci, komunikace narosto bezproblémová. Pokud budu ještě někdy řešit nákup/prodej nemovitosti, tak opět rád využiji jeho služeb.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Nogovi | 6. 1. 2020

Na paní Zajícovou jsem se obrátila na doporučení kolegyně. Prodej domu proběhl rychle, paní Zajícová uměla dobře "odfiltrovat" skutečné zájemce a během necelých dvou měsíců jsme si s novými kupci plácli. Velmi oceňujeme, že veškeré administrativní záležitosi zařídila paní Zajícová sama a částka za prodej domu dorazila přesně podle stanoveného harmonogramu.  Zcela určitě doporučuji.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
K. Lhotská | 6. 1. 2020

Chtěla bych srdečně poděkovat paní ing. Zajícové za velmi vstřícné a profesionální jednání v záležitosti prodeje bytu. Laskavý a lidský přístup byl velmi důležitý pro celou moji rodinu, zejména pro maminku, pro kterou byl prodej milovaného bydlení věcí přinejmenším stresující.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 251 nalezených.
Opatření v rámci koronaviru

Z důvodu ochrany zdraví našich klientů a makléřů se snažíme minimalizovat osobní schůzky na našich pobočkách.

Toto omezení nemá žádný vliv či dopad na provoz společnosti, který zůstává nepřerušen.

Pro bližší informace prosím kontaktujte naše call centrum 800 77 55 77, které je pro Vás k dispozici denně od 8:00 do 20:00. Případně se spojte se svým realitním makléřem.