Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Petr Revenda
Realitní makléř
Petr Revenda
Váňová Helena a Řeřichová Milada | 11. 11. 2019

Dobrý den, chtěly bychom poděkovat panu Revendovi za všestrannou pomoc s prodejem nemovitosti. Děkujeme za vstřícnost, pomoc i zařízení všech nezbytností, skutečně na nás zbylo minimum práce. Vždy byl v kontaktu a ochotně nám vyšel vstříc, když jsme cokoliv potřebovaly. Velmi děkujeme.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Blanka K. - Prodej garáže | Brno, Slatina | 4. 11. 2019

Velice milá, vstřícná a nadstandardně ochotná paní makléřka. S jejím přístupem jsem byla nadmíru spokojená a mohu jen vřele doporučit.


Petr Revenda
Realitní makléř
Petr Revenda
Petra Marvanová | 4. 11. 2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Revendovi za všestrannou pomoc s koupí nemovitosti. Děkuji za vstřícnost, pomoc i zařízení všech nezbytností, skutečně na mě zbylo minimum práce. Vždy byl v kontaktu a ochotně mi vyšel vstříc, když jsem cokoliv potřebovala. Velmi děkuji.

 


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Michaela Dědičová | 4. 11. 2019

Pan Daniel Pecho je velmi profesionální, vstřícný, spolehlivý a na úrovni. V dnešní době různých makléřů, je opravdu poznat kvalitní přístup a komunikace. Rozhodně jeho služby doporučuji. Zároveň děkuji za spolupráci.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Martin S. | Brno, Kotlářská | 4. 11. 2019

S prácou pani Dočekalovej sme boli mimoriadne spokojní. Dostali sme všetky potrebné informácie, o všetkom sme boli priebežne informovaní. Oceňujeme jej vysokú profesionalitu, jednanie a prácu pri predaji našej nehnuteľnosti, naviac vždy spojenú s priateľským vystupovaním. Silvia a Martin Slávikovi


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Michal Ulrych | 17. 10. 2019

S panem Mazánkem proběhl prodej družstevního podílu dobře. Jsem rád, že akceptoval většinu mých připomínek a komunikace probíhala bez problému. Děkuji.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Vitězslav a Monika Bémovi | 15. 10. 2019

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou velice poděkovat panu Radimovi Macháčkovi  za velmi profesionální práci makléře při koupi naší nemovitosti. Skvělá a naprosto sehraná práce od A-Z tím myslíme,pracovní nasazení, příprava veškerých smluv a plných mocí, srdečná ochota a přístup k zákazníkovi a to v kteroukoliv hodinu. Mohu jen vřele doporučit všem kdo chtějí kupovat jakoukoliv nemovitost,naprosto profesionální přístup,rychlé a vřelé jednání. Skvělá péče o zákazníka vše vyřízeno rychle včetně informovanosti jak a co je již hotové, jak vše probíhá a kdy se vše uskuteční. Vřele doporučím pana Macháčka všem mým známým, kteří by chtěli kupovat jakoukoliv nemovitost. Nejvíce si ceníme toho,že ač s manželem dlouhodobě pracujeme v cizině, byla naše koupě nemovitosti vyřízena a zpracovaná s neskutečnou profesionalitou a vše bylo vyřízeno za včetně daňového přiznání. Za nás nejvyšší hodnocení. Srdečně děkujeme.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Jiří a Eva Obdržálkovi | 15. 10. 2019

Dobrý den, velmi si vážíme zodpovědného a pečlivého přístupu makléře pana Radima Macháčka při prodeji naší nemovitosti. Prezentace pozemku byla velmi dobře připravena. Prohlídky pozemku byly zajištěny bez potřeby naší přítomnosti. Byli jsme seznamováni s průběhem prodeje. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup u nás vzbuzoval obdiv a plnou důvěru. Prodejní smlouvy byly připraveny precizně, s vysokou profesionalitou. Společné závěrečné jednání s kupujícími proběhlo rychle a k oboustranné plné spokojenosti. Pana makléře Radima Macháčka vřele doporučujeme.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Tomáš Herout | 9. 10. 2019

Náš prodej bytu proběhl přesně podle předem stanoveného a dohodnutého scénáře. Skvělé promo video bytu, prohlídky, výběr nového majitele a samotný prodej ve velice krátkém čase. Naprosto skvělý servis i přístup a to jak po lidské stránce, tak po té profesionální. Pokud budeme v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, tak již teď víme, kdo bude opět náš "realiťák". Ještě jednou děkujeme za vše.
 


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Katerina Zitta | 9. 10. 2019

Pan Pecho jednal profesionálně. Vše proběhlo podle planu a s jasnými kroky. Pan Pecho zařídil co mel a včas, nenastala během prodeje bytu překvapeni.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Tereza Lukovičová s rodinou | 3. 10. 2019

Z vlastní zkušenosti můžeme vřele doporučit reality Fincentrum, konkrétně pana Mazánka. Pan makléř byl velmi vstřícný, ochotný, ve všem nám radil a pomáhal, kolikrát za nás i zařizoval. Precizně zrealizoval prodej bytu a s nadhledem předešel veškerým případným obtížím.  Spolupráce s ním byla radostí, příště se na pana Mazánka obrátíme zas. Děkujeme za Váš čas.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Jiří Slezák | 1. 10. 2019

Oceňuji profesionálně odvedenou práci pana Pecha během celé realizace zakázky. Připravené informace byly vždy přesné, pečlivě zpracované a poskytnuté kultivovaným způsobem. Návrhy kupující i prodávající strany byly řešeny přímo se zjevným cílem vyhovět oběma stranám a nalézt přijatelný kompromis. Služby pana Pecha mohu s klidným svědomím doporučit.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Anna Gorbunova | 1. 10. 2019

Pan Pecho je profesionál ve svém oboru. Koupě bytu proběhla snadno a rychle. Doklady byly připravené včas a kompletně, jednání vstřícné a věcné. Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Marcela Trefná | 1. 10. 2019

S prací pana Daniela Pecha jsem velice spokojena, již po několikáté projevil svou profesionalitu. Jeho komplexní služby jsou na vysoké úrovni. Mohu tedy jen doporučit.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Šárka V. | 1. 10. 2019

Dobrý den pane Pecho. Chci Vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Moc jste mi pomohl, děkuji Vám za vše, nebylo to pro mne vůbec lehké, ale i díky Vám je to mnohem lepší. Přeji Vám do budoucna mnoho pracovních úspěchu a hodně štěstí v osobním životě. Do budoucna bych Vaše služby ráda využila. Určitě se ozvu. Moc děkuji


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 284 nalezených.