Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Veronika L. - Prodej | Byty | Brno | 12. 6. 2019

Po nevalných zkušenostech našich a mnoha našich přátel s makléři - nás Petra Dočekalová víc než mile překvapila už od začátku - při prohlídce zbytečně "nešlehala" pozitiva o bytu, vybavila nás složkou s informacemi o ceně, výpisu z katastru, fotkami bytu, přehledem termínů při případné koupi..atd. Stejná profesionalita pak pokračovala během celého řízení, otevřenost, vstřícnost, ochota, dodržení termínů i slova. Jestli jí chcete využít, tak se obávám, že už nebude mít na Vás čas - protože ji budu doporučovat, kudy budu chodit, takže bude zavalená prací. :-)))


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Alena R. - Prodej | Byty | Brno | 12. 6. 2019

Moje hodnocení! Paní Dočekalová-je opravdová profesionálka a odbornice ve svém oboru. Má ráda lidi,má lidské cítění-nehodnotí kus za kus. Poradí,poslouží-je max.připravena. Danou věc má předem nastudovanou tak,že na Vámi vyslovený dotaz bez zaváhání-následuje odpověď a řešení!! Není jen Vaší "realiťačkou" ,je i Vaše kamarádka. Děkuji moc!!


Svitlana Yunoshova
Realitní makléř
Svitlana Yunoshova
Gajdosová Hana | 3. 6. 2019

Byla jsem velmi spokojená s přístupem p. Yunoshové po celou dobu prodeje nemovitosti.


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Miloš Kopecký | 22. 5. 2019

Po všech stránkách hladká spolupráce, profesionální přístup ze strany pana Beneše, velmi rychlé jednání, pro zákaznické jednání. Konzultace vždy probíhala tak, že vše mělo svoji hlavu a patu a oceňuji rovněž prezentaci k prodeji nemovitosti s portfoliem, profi fotografie a maximální snahu.
 


Lucie Sixtová
Realitní makléř
Lucie Sixtová
Dana Divišová | 13. 5. 2019

Upřímně chceme poděkovat za profesionální přístup Vaší makléřce Lucii Sixtové, která se své práci věnuje naplno a profesionálně. Byl nám od ní představen RD,kde jsme se dozvěděli vše co jsme chtěly a potřebovaly. Přestože počasí nebylo nejhezčí,její přístup a chování ano, měla na tváři úsměv a věnovala se nám plně po celou dobu prohlídky,kde nám odpověděla na vše co jsme chtěly a přezek jsme neměly málo. V náš prospěch udělala vše i pro snížení ceny. Nemovitost jsme si nakonec nevybraly,ale i tak jsme rádi,že jsme tuto prohlídku absolvovaly a to zrovna s ní. Při prodeji naší nemovitosti jsme jednaly s hodně makléři a různými realitkami a věřte,že bychom byly rádi za takhle milý a profesní přístup. Vím,že si rádi uložíme kontakt a pokud bychom někdy my nebo naši známí potřebovaly řešit cokoli okolo realit, rádi se na ní obrátíme. S pozdravem a díky Lucii Sixtové


Jana Melichaříková
Realitní makléř
Jana Melichaříková
Ondřej Pečenka | 10. 5. 2019

Mohu jen doporučit. Naprostá spokojenost. Profesionální a velmi příjemné jednání paní Melichaříkové. Vše proběhlo v pořádku a v dohodnutém termínu.


Kateřina Zelinková
Realitní makléř
Kateřina Zelinková
Jaroslava Zelinková | 2. 5. 2019

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala Kateřině Zelinkové za zprostředkování prodeje mého bytu, spolehlivost, skvělou komunikaci, lidský přístup a příjemné vystupování. Je vidět, že cílem její práce je maximální spokojenost prodávajícího i kupce. Prodej proběhl ve velmi krátkém čase, taktéž peníze byly vyplaceny bez průtahů velice rychle. Určitě všem vřele doporučuji.


Kateřina Vašíčková
Realitní makléř
Kateřina Vašíčková
Klára Jirková | 18. 4. 2019

Dobrý den. Tímto bych chtěla moc poděkovat vaší realitní makléřce Kateřině Vašíčkové. Její přístup,byl nejen profesionální,ale neskutečně lidský. Od prvního okamžiku,až do dotáhnutí do konce,nebyl nic problém. Opravdu nadstandardní servis.Nemovitost byla během týdne v rezervaci a následně zrealizováni prodeje trvalo pouze 3týdny. Dělá opravdu dobrou reklamu vaší společnosti. Určitě všem vřele doporučuji.


Dušan Měchura
Exkluzivní realitní makléř
Dušan Měchura
Pavlína Krajícová | 17. 4. 2019

Vážený pane řediteli, obracím se na vás ohledně naší zkušenosti s vaším makléřem - panem Dušanem Měchurou, protože jsem přesvědčena, že byste určitě měl vědět, jaký poklad máte ve svém týmu. Dovolte mi tedy, vás touto cestou seznámit s prací vašeho zaměstnance, který, dle mého, dělá skutečné zázraky. Když jsme s panem Měchurou setkali poprvé, zaujal nás hlavně tím, jak dokázal naslouchat našim potřebám o bydlení. Protože jsme neměli moc přehled o možnostech financování, dohodl nám schůzku s finančním poradcem, který nám pomohl analyzovat naše příjmy a výdaje. Na základě této analýzy, jsme si pak stanovili společně s panem Měchurou možnosti, které se nám nabízí. Výsledné zadání pro pana Měchuru tedy bylo - prodej našeho bytu na Kladně a nákup jiné nemovitosti (větší byt či rodinný dům) v okolí Prahy (zakázky byly vedeny pod vašimi čísly 13107 a 13282). Výsledek byl nad naše očekávání! Byt se prodal velice rychle - do dvou měsíců, za cenu, kterou jsme původně ani neočekávali. Trochu stresující bylo, že v době podpisu rezervace jsme nevěděli, kam půjdeme bydlet do doby, než se nám podaří koupit nové bydlení. Pan Měchura i tento problém zvládl na jedničku - a nabídl nám rodinný dům, do kterého jsme se zamilovali na první pohled. Nikdy bych nevěřila, že nám splní sen - rodinné bydlení v přírodě, v blízkosti města, s dílnou, menší zahradou a bazénem. Tím, že měl celý proces po celou dobu pod kontrolou dokládá, že jsme se stěhovali z bytu rovnou do nově zakoupeného domu, aniž bychom museli na nezbytnou dobu shánět náhradní bydlení. Velmi milým překvapením bylo, když mi pan Měchura zavolal, že má pro mě pracovní nabídku v blízkosti mého nového bydliště. I toto nakonec dopadlo znamenitě a já byla přijata do nového zaměstnání pouze 15 minut od domova, čímž se mi zkrátila cesta do práce o 45 minut a mohu tak trávit více času s rodinou. Výsledek práce pana Měchury více než splnil naše očekávání, vše proběhlo tak, jak bylo na začátku domluveno a bez jakýkoliv komplikací. Nikdo z našeho okolí nechce věřit, že jsou takoví makléři, kteří neslibují nemožné, nejdou jenom za penězi, ale umí hlavně naslouchat a plnit sny.  Byla bych ráda, kdybyste jeho práci náležitě ocenil, protože takový makléř je v dnešní době spíše výjimka.  Za naši rodinu tak mohu prohlásit, že jste získali věrného zákazníka.

 


Jana Horská
Realitní makléř
Jana Horská
Mirka Hasidim Jaroš | 16. 4. 2019

Při koupi nemovitosti, bytu v Rychnově nad Kněžnou,  jsme úzce spolupracovali s makléřkou, p. Horskou, z vaší firmy. Přestože vše bylo z naší strany komplikováno komunikací z ciziny, paní Horská se tohoto úkolu zhostila velice profesionálně. Byla velmi vstřícná, ochotná a maximálně nápomocna ve všech krocích při koupi našeho bytu. Mockrát děkujeme a budeme doufat v další spolupráci s paní Janou.


Jana Horská
Realitní makléř
Jana Horská
Mgr. Ivana Hlaváčková a Ing. František Hlaváček | 16. 4. 2019

Dobrý den paní Horská, prodej bytu je úspěšně za námi a já Vám za to ještě jednou děkuji! Když jsem před několika měsíci inzerovala prodej družstevního bytu, mezi mnoha nabídkami realitních makléřů se objevila jedna jediná, která byla adresovaná opravdu pouze mně. Ostatní nabídky připomínaly mechanický postup CtrlC – CtrlV z všeobecných reklamních hesel a jsou nejspíš rozesílány všem. Mail, který jsem od Vás obdržela já, byl opravdu osobní, zmiňoval moje i Vaše možnosti, obsahoval logické argumenty. S manželem jsme se shodli, že pokud chceme využít služeb realitního makléře, budete to Vy. Zkušenost ze spolupráce s Vámi nás utvrdila v přesvědčení, že volba byla správná! V jednání jste solidní, příjemná, věcná a neafektovaná. Změnila jste náš pohled na práci realitního makléře! Přejeme Vám hodně štěstí v osobním životě a mnoho dalších spokojených klientů!


Lukáš Erban
Realitní regionální ředitel
Lukáš Erban
Věra Truncová | 9. 4. 2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Mgr. Lukáši Erbanovi za pomoc a hladký průběh nákupu nemovitosti Dolní Černůtky 40.


Vladimíra Halbychová
Realitní makléř
Vladimíra Halbychová
Klára Záveská | 8. 4. 2019

Dovolte mi touto cestou poděkovat za precizní servis a spolupráci při prodeji našeho stavebního pozemku. Spolupráce s paní Halbychovou byla bezproblémová, rychlá a především lidská, což je v dnešní době skutečně mimořádné. Po obrovském zklamání s předešlou, nejmenovanou, realitní společností, kdy při koupi toho stejného pozemku šlo makléřce jen o provizi a úmyslně tajila zásadní fakta, což nám poslední 3 roky velice komplikovalo život, byl střet se společností Fincentrum (ať už jde o finanční poradenství či koupi/prodej realit) obrovskou výhrou. Paní Halbychovou nám doporučil právě finanční poradce p. Jakub Dvořák a skutečně to byla "trefa do černého". Na Vlaďce Halbychové si cením její připravenosti v každé situaci, ochoty, skvělé komunikace kdykoli je třeba a velice vstřícného a lidského přístupu. Přeji Vaší společnosti více takových pracovníků.


Lukáš Erban
Realitní regionální ředitel
Lukáš Erban
Eva Kosová | 3. 4. 2019

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala jménem svým i mé matky Vaší realitní kanceláři, zejména však panu Mgr. Lukáši Erbanovi za vstřícnost, rychlé a spolehlivé jednání při prodeji rodinného domu v Dolních Černůtkách. Je to opravdu člověk na svém místě. Pokud se mi naskytne příležitost, určitě budu pana Mgr. Lukáše Erbana doporučovat všem svým známým. Ještě jednou děkuji.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Božena H. | 29. 3. 2019

S prací pí. Mgr. Petry Dočekalové jsem byla velmi spokojená. Je velmi ochotná, vstřícná a spolehlivá. Děkuji za spolupráci.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 365 nalezených.