Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Petr Koukal
Realitní makléř
Petr Koukal
Patricie Hlavatá | 16. 9. 2020

Velmi děkujeme ing. Koukalovi za velmi vstřícné a otevřené jednání, za pečlivost, se kterou se věnoval každému detailu, za akčnost a ochotné sdílení svých zkušeností. Díky jeho odborným znalostem jsme svůj byt pronajali snadno, rychle a především dobře. Pokud budeme někdy v budoucnu prodávat, kupovat nebo pronajímat, pan Koukal bude první, na koho se obrátíme, aby celou věc zprostředkoval.


Petr Koukal
Realitní makléř
Petr Koukal
Pavel Dvořák | 16. 9. 2020

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval panu Petru Koukalovi za veškerou ochotu, pomoc a profesionální přístup při zprostředkování pronájmu mého nového bytu. Jsem s jeho prací naprosto spokojen a nemohu mu nic vytknout. Využití jeho služeb jednoznačně doporučuji, určitě nebudete litovat.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Hana Vacková | 16. 9. 2020

Rádi bychom poděkovali paní Mazánkové a panu Mazánkovi za zprostředkování koupě nemovitosti. Vše vyřešili naprosto profesionálně, bez problémů a zbytečných průtahů. Komunikace probíhala skvěle, i po telefonu, na čem jsme se domluvili, to platilo. Přesně takhle si představuji dobře odvedenou práci realitních makléřů.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
J. Lipoldová | 14. 9. 2020

Chtěla bych poděkovat realitní firmě Fincentrum Reality -jmenovitě panu Mazánkovi, nejen za samotné zprostředkování prodeje bytu, ale i za skvělé řešení při prezentaci objektu. Byt dostal opravdu docela jiný náboj a vizuální pohled byl prostě skvělý. Taktéž musím ocenit milé a vstřícné jednání. Z mé strany mohu služby této realitní kanceláře jen doporučit.


Milan Kaňkovský
Realitní makléř
Milan Kaňkovský
Josef Veselý | 8. 9. 2020

Chtěl bych velice pochválit práci pana Milana Kaňkovského, který se staral o prodej mého domu ve Vlíněvsi. Myslím si že tento prodej se ve vaší společnosti jednou stane vtipnou legendou, protože došlo ke mnoha chybám na straně mě banky, která nejen že špatně vycislila cenu doplatku moji hypotéky, ale v zápěstí ještě zapomněli posla kvitanci že byla uhrazena. Naštěstí za velké pomocí a podpory pana Kaňkovského jsme to datahli do vítězného konce.


Tereza Mazánková
Realitní makléř
Tereza Mazánková
Andrea Daňková | 4. 9. 2020

 

Ráda bych chtěla poděkovat paní Tereze Mazánkové za spolupráci a pomoc s koupí a následným pronájmem bytu. Byla vždy ochotná, komunikativní, milá a profesionální. Moc Vám tímto za vše děkujeme, byli jsme s vaši kvalitní prací moc spokojeni a určitě se na Vás v budoucnu znovu obrátíme.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Lukáš Janeš | 2. 9. 2020

Velice moc děkujeme panu Mazánkovi za zprostředkování koupě bytu, za trpělivost a ochotu, se kterou s námi spolupracoval. Ikdyž my jako kupující měli kolem toho pár problémů, pan Mazánek byl opravdu trpělivý. Nakonec jsme to dotáhli do úspěšného konce i díky němu. Za to velmi děkujeme. Můžeme jenom doporučit.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Martin Hykš | 2. 9. 2020

Velice děkujeme paní Mazánkové a následně i panu Mazánkovi za zprostředkování bytu v pardubických Polabinách, o který jsme s manželkou a se synem již od začátku července velice stáli, protože nás hned na první dojem uchvátil. Oba byli naprosto profesionální, podpořili nás v době, kdy jsme se dostali na "mrtvý bod" a po celou dobu vyjednávání s námi byli v kontaktu. Nyní již spokojeně bydlíme :-)!


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Ludvík Zachariáš | 2. 9. 2020

Pokud bych měl znovu volit , tak Fincentrum . Spolupráce bez chyby. Domluva na úrovni. Profesionální přístup a jednání. Vše řádně připraveno do posledního detailu. Velké poděkování p. Mazánkovi.


Tereza Mazánková
Realitní makléř
Tereza Mazánková
Aneta Klementová | 1. 9. 2020

Ráda bych poděkovala paní makléřce Tereze Mazánkové za její ochotný a milý přístup při jednání ohledně bytu. Byla profesionální a velice příjemná po celou dobu. Byla s námi pořád v kontaktu a k dispozici kdykoliv jsme potřebovali. Paní makléřce patří velké díky.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Milan a Jan | 1. 9. 2020

Dobrý den a to myslím úplně doslova a do písmene, neboť pan Mazánek dokáže svoji profesionalitou a lidským přístupem začít se zamýšleným prodejem a dotáhnout akcí do zdárného konce s klidem a vytrvalostí. Je to člověk na svém místě. Děkujeme.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
František Hloušek | 31. 8. 2020

Děkuji tímto společné s mojí chotí panu Janu Mazánkovi za zprostředkování nákupu rodinného domu. Pro jeho profesionální a rychlé jednání po celou dobu nákupu Vám vřele můžeme doporučit jeho služby. Byli jsem nadmíru spokojeni.


Pavlína Bělohlávková
Realitní makléř
Pavlína Bělohlávková
Michal Diviš | 25. 8. 2020

Dobrý den, tímto bych chtěl velmi poděkovat nejen za sebe, ale za celou naši rodinu, paní Pavlíně Bělohlávkové, která nám svým vysoce profesionálním přístupem zprostředkovala koupi bytu v Čakovicích. Oceňuji zejména vynikající komunikaci, přístup a ochotu paní Bělohlávkové, vždy nám vyšla maximálně vstříc. Z jednání s paní Bělohlávkovou jsme měli vždy výborný pocit. Děkuji.


Lucie Klečková
Realitní makléř senior
Lucie Klečková
Karel Fiala | 25. 8. 2020

Dobrý den, tímto jsem Vám chtěl vyslovit naše díky. Vaše vystupování bylo skvělé, Vaše práce přímo ukázková. Poradila jste vždy se vším a prodej našeho bytu proběhl velice hladce. Prohlídky absolvovala moje žena, která tvrdí, že ačkoli jsou prohlídky bytu nepříjemnou záležitostí, tak pod Vaší taktovkou byly skvělé. Co se týče dokumentace, vyřizování podpisů s ověřením atd., bylo s Vaší strany vždy profesionální. Takže abych to shrnul. Určitě Vás doporučím dál. Tímto Vám chci ještě jednou poděkovat za Vaší obětavou práci a Váš profesionální přístup. 


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Manželé Vyšohlídovi | 24. 8. 2020

Děkujeme tímto p.Petru Revendovi za zprostředkování prodeje nemovitosti v r.2020.Jeho jedníní bylo vysoce profesionální, rychlé a nikdy nezapomněl ihned podávat informace o průběhu. Jako makléře ho můžeme všem doporučit , 100% spokojenost.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 309 nalezených.