Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Václav Jančík
Realitní manažer
Václav Jančík
Tereza Bártová | 22. 1. 2020

Poprvé jsem měla tu čest s panem Jančíkem zhruba před dvěma lety, kdy jsem sháněla bydlení pro sebe a tehdy ještě jednoho syna. Poznali jsme se po telefonu a už tehdy po hlase a dle jednání na mě působil velmi mile a seriózně. Byt jsme tehdy nakonec nesehnali a ve finále ani nepotřebovali, nicméně naše spolupráce s panem Jančíkem dále pokračovala. Když jsem chtěla pronajmout svůj byt, neuvažovala jsem o nikom jiném. Pan Jančík svým profesionálním vystupováním a jednáním byl jasnou volbou a svou šikovnost a protřelost v oboru mi dokázal hned dvakrát - našel dobrého nájemce a nakonec i mou nemovitost prodal během pár týdnů za úžasnou cenu dobrému kupci. S panem Jančíkem rozhodně budu nadále spolupracovat i v budoucnu, jelikož neznám v okolí lepšího realitního makléře s tak skvělým, milým a profesionálním vystupováním a přístupem, jako je právě on. Vyjadřuje se suverenitou a jeho mladistvý a nebojácný pohled na věc, tvrdé lokty a nesmlouvavost dle mého v budoucnu dokáží ještě velké věci. Děkuji za něj.


Václav Jančík
Realitní manažer
Václav Jančík
David Vondráček | 22. 1. 2020

Pana Jančíka mohu ze své několikaleté zkušenosti s jeho službami jen doporučit. Jeho jednání je flexibilní, rychlé a korektní. Jakýkoliv případný problém s nemovitostmi a jejich prodejem dokáže vyřešit. Plánuji s panem Jančíkem spolupracovat i nadále a s plnou důvěrou mu svěřím i další realitní plány které mám do budoucna. Věřím, že i Vy oceníte jeho manažerské schopnosti a budete v klidu domova plánovat prodej či koupi vhodné nemovitosti.


Helena Laudátová
Realitní makléř senior
Helena Laudátová
Zdeněk Štefka | 13. 1. 2020

Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a efektivní. Velmi se mi líbil Váš optimistický přístup, kdy to vždy vypadalo, že nic není problém. Přitom jste vyřešila mnoho zádrhelů a překážek, které se jen mohly vyskytnout. Je mi vlastně líto, že už v Brně nemám nic k prodeji, rád bych s Vámi na tom pracoval dále.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Tomáš Reli | 10. 1. 2020

S panem Pechem jsem byl velmi spokojen. Je to profesionál, který své práci rozumí. Co bylo potřeba, to dokázal zjistit nebo rovnou zařídit, sám proaktivně řešil věci, komunikace narosto bezproblémová. Pokud budu ještě někdy řešit nákup/prodej nemovitosti, tak opět rád využiji jeho služeb.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Nogovi | 6. 1. 2020

Na paní Zajícovou jsem se obrátila na doporučení kolegyně. Prodej domu proběhl rychle, paní Zajícová uměla dobře "odfiltrovat" skutečné zájemce a během necelých dvou měsíců jsme si s novými kupci plácli. Velmi oceňujeme, že veškeré administrativní záležitosi zařídila paní Zajícová sama a částka za prodej domu dorazila přesně podle stanoveného harmonogramu.  Zcela určitě doporučuji.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
K. Lhotská | 6. 1. 2020

Chtěla bych srdečně poděkovat paní ing. Zajícové za velmi vstřícné a profesionální jednání v záležitosti prodeje bytu. Laskavý a lidský přístup byl velmi důležitý pro celou moji rodinu, zejména pro maminku, pro kterou byl prodej milovaného bydlení věcí přinejmenším stresující.


Lukáš Erban
Realitní regionální ředitel
Lukáš Erban
Ing. Dagmar Bukovská | 2. 1. 2020

Touto cestou bych chtěla poděkovat realitnímu makléři Mgr. Lukášovi Erbanovi za velmi profesionální přístup v souvislosti s realizací celého prodeje. Jednalo se o netradiční způsob prodeje, kde jsem vůbec ani nepomyslela, že bych tento byt mohla získat. I přes moje komplikované financování a pojistnou událostí v bytové jednotce nabízeného bytu si velmi vážím profesionálního přístupu. Byla perfektně připravena smlouva a já jsem se nemusela obávat dalších nákladů.Navíc jsem se mohla již nastěhovat do bytu dříve, aby se  mohl v klidu vystěhovat  náš prodaný byt a všichni jsme se mohli postupně rozstěhovat do dvou bytů. Bylo to velmi náročné a velmi si cením lidského přístupu. Teď už si spokojeně užívám svůj byteček v krásné lokalitě a také krásným výhledem. Určitě pana makléře doručuji. Děkuji.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
D. Dreiseitelová | 2. 1. 2020

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Zajícové za perfektní služby v oblasti realit. Obrátila jsem se na ni se zájmem o pozemek v oblasti Jablůnkova. Veškeré formality, setkání s vlastníkem pozemku, zajištění údajů na katastrálním úřadu byly na vysoké profesionální úrovni. Uzavřené smlouvy o prodeji/nákupu pozemku jsou rovněž velmi dobře koncipovány pro obě strany. Celé jednání proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Po ukončení transakce mi paní Zajícová pomohla také s daňovým přiznáním a jeho podáním na FÚ Třinec, čímž mi byl opět ušetřen čas a starosti. Proto mohu případným zájemcům paní Zajícovou určitě doporučit jako spolehlivou realitní makléřku, s jejímiž službami budete určitě spokojeni.


Lukáš Erban
Realitní regionální ředitel
Lukáš Erban
Tomáš Franc | 2. 1. 2020

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval panu Mgr.Erbanovi, za spolupráci a skvělou práci při prodeji mého bytu ve Dvoře Králové nad Labem, v první polovině letošního roku. PROFESIONÁL to je slovo, které pana Mgr.Erbana naprosto vystihuje. Ať již se jedná o prezentaci svých služeb, přes rady k samotnému prodeji. Vystupování, které je na špičkové úrovni. S tímto přístupem je radost spolupracovat. Bez stresu, naprosto v klidu. A především rychlost, která měla také zásluhu na celé transakci. V případě potřeby se na pana Mgr.Erbana znovu velice rád obrátím. Ještě jednou děkuji. S pozdravem a úctou Tomáš Franc, Choustníkovo Hradiště


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Lukáš Byrtus | 11. 12. 2019

Oceňuji především profesionální a lidský přístup. Celá spolupráce probíhala bezproblémově. Vřele doporučuji.


Jana Jandová
Realitní makléř senior
Jana Jandová
Lydie Wechová  | 27. 11. 2019

Milá paní Jandová, dovolte mi ze srdce poděkovat za úžasnou spolupráci při prodeji bytu Suvorovova ul. Plzeň. Bez Vás  a Vaší trpělivosti, pečlivosti a důslednosti bych si neporadila. Díky Vám jsme úspěšně prošli pro nás náročným procesem  prodeje. Jsem velmi vděčná za Vaši pomoc a profesionální přístup. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a spokojených klientů. Určitě Vás doporučím. Děkuji.


Ladislav Stránský
Realitní makléř senior
Ladislav Stránský
Alice Macháčková | 20. 11. 2019

 

Dobrý den pan Stránský, chtěla jsem vám poděkovat za spolupráci při zajištění pronájmu bytu. Děkuji za váš lidský i osobitý, zároveň profesionální přístup k celé věci, děkuji také za vaši ochotu a vstřícnost. Pokud budu mít příležitost, určitě bych vaši osobu, jakožto zástupce společnosti FIN centrum Reality doporučila, případně bych se na vás, díky výborné zkušenosti, znovu obrátila. Bylo mi potěšením s vámi jednat...


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Váňová Helena a Řeřichová Milada | 11. 11. 2019

Dobrý den, chtěly bychom poděkovat panu Revendovi za všestrannou pomoc s prodejem nemovitosti. Děkujeme za vstřícnost, pomoc i zařízení všech nezbytností, skutečně na nás zbylo minimum práce. Vždy byl v kontaktu a ochotně nám vyšel vstříc, když jsme cokoliv potřebovaly. Velmi děkujeme.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Blanka K. - Prodej garáže | Brno, Slatina | 4. 11. 2019

Velice milá, vstřícná a nadstandardně ochotná paní makléřka. S jejím přístupem jsem byla nadmíru spokojená a mohu jen vřele doporučit.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Petra Marvanová | 4. 11. 2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Revendovi za všestrannou pomoc s koupí nemovitosti. Děkuji za vstřícnost, pomoc i zařízení všech nezbytností, skutečně na mě zbylo minimum práce. Vždy byl v kontaktu a ochotně mi vyšel vstříc, když jsem cokoliv potřebovala. Velmi děkuji.

 


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 261 nalezených.