Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Jan Štěpánek
Realitní regionální ředitel
Jan Štěpánek
M.Fanta | 17. 8. 2018

Dobrý den,  pane Štěpánku, ačkoliv jsem byt při včerejším schůzce nezískal, chci Vám a Vašim pracovníkům tímto poděkovat za zorganizování a zajištění přátelského jednání v příjemném prostředí. 


Markéta Šmídová
Realitní manažer
Markéta Šmídová
Karel Nykles | 10. 8. 2018

Dobrý den, se službamy paní Makléřky jsem byl velice spokojen. Zejména vyzdvihuji komunikační schopnosti, lidský přístup a srozumitelné postupy pro každý úkon, kterými nás zásobila. Stejně tak musím vyzdvihnout její nasazení v momentě, kdy došlo k nepříjemnosti s chybným číslem účtu. (Opravený dokument se správným číslem ztratila pošta, když jsem jej odesílal znovu, opravit jsem jej zapomněl). Co by stálo za zlepšení snad jen abychom měli více prostoru pro osobní jednání, zde však byl limit dán volbou makléřky působící v jiném městě, ne jejím přístupem.


Jan Staněk
Realitní manažer
Jan Staněk
Klaudovi | 9. 8. 2018

Pan Staněk svým naprosto úžasným lidským a zároveň profesionálním přístupem si nás získal hned po první schůzce. Pan Staněk byl konstruktivní, vědomí svých zkušeností a znalostí v oboru. Velmi ochotně nám celou dobu pomáhal s prodejem "naší" nemovitosti -  bytové jednotky v Kuťatech 1487/2b. Byt se mu podařilo celkem rychle prodat a dokonce za nadstandartní cenu než nám nabízel místní makléř a to o 700 000,-. Pana Staňka jsme již doporučili svým dvěma přátelům a určitě budeme doporučovat dál, pokud bychom v budoucnu ještě sami řešili prodej nějaké nemovitosti, určitě se obrátíme právě na pana Staňka. Jsme moc rádi, že jsme se nenechali "uchlácholit" místním makléřem, kterého jsme logicky oslovili jako prvního a dostali jsme se až právě k skvělému a znalému makléři panu Staňkovi. Za naší rodinu absolutní spokojenost a nadšenost, velké díky pane Staňku, jen tak dál...


Rastislav Pokorný
Realitní makléř
Rastislav Pokorný
Luboš Brokeš | 8. 8. 2018

Dobrý den, v minulých dnech jsme s Vaším makléřem panem Rastislavem Pokorným dokončili prodej staršího domu v okrese Trutnov. Rád Vám sděluji, že spolupráce s panem Pokorným byla výborná už od samého počátku. Při prvním jednání mně p. Pokorný tištěnou prezentací vysvětlil jak nejvhodněji připravit interiér domu na prodej a jak se připravit na případné jednání se zájemcem. Následně pořídil vypovídající fotografie a sestavil text inzerátu, na kterém jsme se shodli. Zvláště bych vyzdvihl komunikaci s p. Pokorným, kdy mě průběžně a po každé události informoval telefonicky i e-mailem o stavu věcí. Na naše osobní jednání byl vždy perfektně připraven včetně tištěných podkladů. Díky výše popsaným skutečnostem proběhl prodej relativně neatraktivních nemovitostí v klidu a k spokojenosti mé i obou starých spolumajitelů, které jsem plnomocně zastupoval. Shodou okolností jsem v době tohoto prodeje sám nemovitost kupoval, a to napřímo bez RK. Pan Pokorný mi nad rámec zprostředkovatelské smlouvy k výše popsanému prodeji doporučil finančního poradce z Vaší společnosti pana Holomka, s jehož službami včetně zajištění hypotéky, jsem byl rovněž velmi spokojen. I když jsem byl rozhodnut půjčit si pouze nezbytně nutné množství peněz, nakonec jsem pochopil, že při výhodně sjednané hypotéce je lepší si půjčit víc a mít tak za zády rezervu a s ní klid. Tak jsme také s manželkou udělali a půjčili si o 50% víc, než byl náš původní záměr. Splácíme už přes půl roku a můžu říci, že to „funguje“ a jsme v klidu. Z celkového pohledu klienta mi vychází spojení realitních služeb a finančního poradenství ve Vaší společnosti jako optimální, zvláště pro člověka, který takovýto problém řeší třeba jen jednou za život. Byl jsem s Vašimi službami spokojen a v tomto smyslu předám informace svým známým, kteří budou před řešením obdobného problému.


Rostislav Mašek
Realitní oblastní ředitel
Rostislav Mašek
Karel Fink | 8. 8. 2018

Dobrý den pane Mašku, děkuji Vám za pomoc při prodeji budovy v Přibyslavi. Váš přístup byl příkladný a moc rád jsem Vás poznal. Ať se Vám daří v osobním i pracovním životě. Ještě jednou děkuji.


Lukáš Erban
Realitní oblastní ředitel
Lukáš Erban
Krásovi | 1. 8. 2018

 

Zdravím rádi bychom moc poděkovali za služby a prodej našeho domu. Se vším jsme byli nadmíru spokojeni vše bylo přehledné, rychlé prostě profesionílní práce. Určitě mužeme doporučit a zaručit jen a jen spokojenost. Ještě jednou děkujeme.


Zuzana Kuklová
Realitní oblastní ředitel
Zuzana Kuklová
Huislová | 1. 8. 2018

Děkujeme vám za spolupráci. Nevěřím realitkám a realitním makléřům, ale vy jste jediná vyjímka, na kterou se neváháme s prodejem kdykoliv obrátit. Nově jsme využili úschovu v realitní kanceláři a ne u notáře a se službami jsme byli spokojeni. A ušetřili jsme za notářskou úschovu. Takže vás 100% doporučím. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a přeji hodně úspěchů v realitách.


Josef Šimončík
Realitní makléř senior
Josef Šimončík
Radim Dittrich | 31. 7. 2018

Chci Vám poděkovat za poskytnuté služby i osobní nasazení při překonávání vyvstalých těžkostí.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Martin Tlučhoř | 24. 7. 2018

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval panu Milanu Pokornému za raelizaci koupě nového domu ve Dvoře Králové nad Labem. Koupě proběhla velmi rychle a bez problémů. Pan Pokorný byl velice vstřícný a reagoval rychle na naše připomínky.
 


Jakub Sikora
Realitní makléř
Jakub Sikora
Madziovi | 23. 7. 2018

Při prodeji bytu jsme byli mile překvapeni s profesionálním přístupem mladého makléře Jakuba Sikory  z firmy FINCENTRUM REALITY s.r.o. Jsme spokojeni s jeho vstřícným a rychlým jednáním kolem celkového  řízení naší  pohledávky.


Jakub Sikora
Realitní makléř
Jakub Sikora
Ester Karasová | 23. 7. 2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Jakubovi Sikorovi za profesionální a hlavně lidský přístup při realizaci koupě naší nemovitosti. Hlavně díky němu máme teď vysněný domov.


Jana Jandová
Realitní makléř
Jana Jandová
Jiřina Sedláčková | 23. 7. 2018

Dobrý den paní Jandová, jěště děkuji za zaslání měření. Jinak Vám chci poděkovat za váš kladný, profesionální a celkově hodně dobrý přístup v prodeji mé nemovitosti.Byla jsem velmi spokojena.


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Robert Michalik | 17. 7. 2018

Dobry den, timto bych rad podekoval panu Kadlubiecovi za skvělou spolupraci ohledne zprostredkovani nakupu mého bytu v Jablunkove.

Vse probehlo hladce a profesionalne. Ještě jednou moc diky a preji at se dobře dari i nadále.


Hana Mašková
Realitní manažer
Hana Mašková
Zdeněk Schuster | 17. 7. 2018

Dobrý den paní Mašková, s odstupem času od prohlídky bytu 4+kk 76 m² ulice Kovanecká, Praha 9 - část obce Libeň, 5 200 000 Kč jsem chtěl alespoň krátce sdělit naše úvahy a dojmy.  Schůzka na prohlídce bytu proběhla s naší naprostou spokojeností, vše jste se nám pokusila dostatečně vysvětlit a ukázat, dostali jsme prostor si byt prohlédnout ještě samostatně, čas prohlídky jste operativně přizpůsobila našim možnostem, měla jste pro nás připravené materiály k bytu, které jsme si mohli odnést s sebou, super příprava i Váš přístup. Bylo vidět, že by se s Vámi skvěle jednalo a jsem názoru, že Vaše reference na Vašem firemním profilu https://www.fincentrumreality.com/reference/hana.maskova jsou trefné a troufám si je potvrdit. Zřejmě jste správný člověk na správném místě a svou práci zvládáte skvěle. :-)


Lukáš Nedvěd
Realitní makléř
Lukáš Nedvěd
Tománková Dana | 17. 7. 2018

Chci upozornit na mladý kolektiv realitní kanceláře v Třinci fincentrumreality.cz. Vybrala jsem si tuto realitku na pomoc při prodeji pozemku. S jejich pečlivou prací jsem velmi spokojená. Byli přátelští, vytrvalí a hlavně důslední. Děkuji panu Lukáši Nedvědovi za informace o probíhajícím prodeji, který mi poskytoval i nad rámec své pracovní doby.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 294 nalezených.