Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Ilya Zymak | 5. 3. 2021

Děkujeme panu Revendovi za odborné jednaní pří prodeji bytu a také poskytnuti dodatečných informací a pomoc s přípravou dokladů a hypotéky. Náš případ byl postupně vedený od první prohlídky až po převzetí klíčů, byli jsme vždy včasně, dostatečně a stručně informování. 


Lenka Mazánková
Samostatný realitní makléř
Lenka Mazánková
Petra Panušová | 3. 3. 2021

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mazánkové, za její vstřícnost, maximální časovou flexibilitu a lidský a přátelský, ale velice profesionální přístup při hledání nájemců. Moc děkuji a vřele doporučuji.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Václav Vondrášek | 2. 3. 2021

Chtěl bych poděkovat panu Petrovi Revendovi za profesionální a bezproblémový průběh při koupi bytu.


Jana Šnajdrová
Realitní makléř senior
Jana Šnajdrová
Rosťa Katona | 1. 3. 2021

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Šnajdrové, že mi pomohla s pronájmem bytu a postarala se o veškeré zaležitosti. Oceňuji příjemné vystupování a profesionální přístup. Vřele doporučuji.


Lukáš Kubala
Realitní makléř
Lukáš Kubala
Lisovi | 22. 2. 2021

Dobrý den. Tímto by jsme chtěli moc poděkovat panu Lukáši Kubalovi a celé realitní kanceláři Fincentrumreality, za jejich velice profesionální přístup a stoprocentní nasazení, při prodeji naší nemovitosti. Chtěl bych především vyzdvihnout neuvěřitelný přístup a časovou flexibilitu a nasazení pana Lukáše Kubaly, jeho zkušenosti, znalosti a lidský a přátelský přístup, který Nám věnoval ještě před tím, než začal pracovat na naší nemovitosti. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.


Jiří Černý
Realitní makléř senior
Jiří Černý
Jan Gajdoš | 22. 2. 2021

Dobrý den, zasílám referenci na Vašeho kolegu, pana Černého. Moc mi pomohl a jeho slušnost stojí za 1. Ono se zdá že se každý snaží ale jen on mi poskytl super zákaznický servis. Tímto bych mu také chtěl poděkovat. Dlouho jsem nepotkal někoho s jeho přístupem. Děkuji.


Andrea Müllerová
Realitní makléř senior
Andrea Müllerová
Milan Bauer | 19. 2. 2021

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Andree Müllerové za její profesionální přístup, spolehlivost, vstřícnost a hlavně ochotu při prodeji mé nemovitosti.Vždy jsem byl informován o každém kroku v průběhu prodeje. Moc děkuji za spolupráci a rozhodně budu doporučovat ostatním.


Petr Koukal
Realitní makléř
Petr Koukal
paní Dana | 15. 2. 2021

Děkujeme panu Koukalovi za velmi vstřícné, milé a profesionální jednání při koupi domu. Vždycky ochotný, vše dokázal dojednat v krátké době k naší naprosté spokojenosti. Byli jsme s jeho prací spokojeni, kancelář Fincentrum Reality doporučíme svým známým.


Hana Mašková
Realitní oblastní ředitel
Hana Mašková
Radek Čížek | 15. 2. 2021

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Haně Maškové za její profesionální přístup, spolehlivost, vstřícnost a hlavně ochotu při prodeji RD. Vzhledem ke složitosti prodeje, vše vyřešila k naší spokojenosti. Moc děkujeme za spolupráci.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Gábina Škodová | 11. 2. 2021

Děkuji panu Pokornému za zprostředkovaní koupě bytu. Oceňuji Váš přístup, ochotu, rychlost vyřízení. Vše proběhlo k maximální spokojenosti. Přeji další spokojené klienty.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Barbora Borůvková | 11. 2. 2021

Po vystřídání několika realitních kanceláří při prodeji naší nemovitosti jsme začali ztrácet důvěru v tyto instituce, až jsme na doporučení oslovili pana Milana Pokorného. Byli jsme velmi příjemně překvapeni jeho profesionálním přístupem, který velmi rychle vedl ke zdárné realizaci prodeje. Jak zpracování nabídky, tak následná podpora s agendou okolo prodeje byla naprosto perfektní! Můžeme jen doporučit!


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Dr. Šír | 11. 2. 2021

Opakovaná a velmi dobrá zkušenost s realitní kanceláří - makléřem Milanem Pokorným - profesionální přístup, rychlost, vstřícnost. Děkuji a doporučuji.


Tereza Mazánková
Realitní makléř senior
Tereza Mazánková
Josef Vyoral | 11. 2. 2021

Prodával jsem byt s makléřkou Terezou Mazánkovou a vše proběhlo profesionálně a rychle. Na slečně Mazánkové je vidět, že jí práce opravdu baví. Nemohu jinak, než ji doporučit. 


Petr Kubíček
Realitní makléř senior
Petr Kubíček
David Bláha | 11. 2. 2021

Při rozhodování o strategii, jak nejlépe prodat vlastněnou nemovitost jsem se rozmýšlel, co pro mne bude nejlepší volba. Neměl jsem velkou důvěru v realitní makléře, ale přesto jsem ho zvolil. Svého rozhodnutí díky odvedené práci pana Kubíčka nelituji, do budoucna jeho služby rozhodně ještě využiji. Ze zkušenosti mohu a budu doporučovat jeho služby, ukázkový příklad odborně a dobře odvedené práce, ze které mám jako klient užitek.


Lenka Mazánková
Samostatný realitní makléř
Lenka Mazánková
Miroslava Kloučková | 10. 2. 2021

Paní Lenka Mazánková je profesionál ve svém oboru. Příjemné, vstřícné a opravdu profesionální vystupování. Zajišťovala nám pronájem garsoniér. Všechny byly pronajaté během jednoho týdne bez jediné starosti z naší strany včetně vypracovaných smluv a prověření podnájemníků. Bezchybně odvedená práce. Ještě jednou děkujeme.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 397 nalezených.