Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Jakub Franz
Realitní manažer
Jakub Franz
Eva Zbořilová | 18. 10. 2018

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu J. Franzovi za zprostředkování a prodej našeho bytu. Přesně ví, na co se zaměřit při prezentaci jednotlivé nemovitosti. Jeho individuální přístup je přínosem. Byl vždy skvěle připraven a dobře naladěn. Je vidět, že své práci rozumí a baví ho. Přesvědčil mě díky své spolehlivosti a ochotě o všem jednat. Vždy bezproblémová komunikace a hlavně profesionální jednání! Tak se představuji ideálního makléře! Mohu jen doporučit.


Jakub Franz
Realitní manažer
Jakub Franz
Pavlína Grubrová | 18. 10. 2018

Dobrý den, já za sebe taky moc děkují za váš čas, za velice profesionální přístup, za vše co jste pro nás udělal. Nikdy jste neřekl nemám čas, nemůžu… Pana Jakuba Franze můžu s čistým svědomím doporučit, pokud budu moct, ráda to udělám, protože takových realitních makléřů je velmi málo!!! Je lidský, přirozený, vždy ochotný, milý… No prostě profesionál ve své profesi. 


Lukáš Špánik
Realitní manažer
Lukáš Špánik
Alice a Libor Olmovi | 18. 10. 2018

Dobrý den, milý pane Špániku, peníze dnes dorazily na účet. Děkujeme. A především díky za příjemnou spolupráci s Vámi, až přijde čas, určitě se na Vás opět obrátíme. Jiného realitního makléře již nezvolíme!!! Ještě jednou velké díky, srdečně zdravíme a těšíme se v budoucnu opět na viděnou. 


Lukáš Špánik
Realitní manažer
Lukáš Špánik
JUDr. Kateřina Kohoutková | 18. 10. 2018

Vážený pane Špánik, chci Vám ještě jednou poděkovat za exkluzivně vyřízený prodej našeho bytu. Zejména pak za velmi rychlé a korektní jednání, které nebývá až tak běžné… A dále za skutečnost, že jste vlastně vše vyřídil za nás, aniž bychom museli do Ostravy cestovat. Přeji mnoho úspěchů v práci i osobním životě! Děkuji!


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Tomaszewská | 17. 10. 2018

Dobrý den pane Beneši, chtěla bych vám poděkovat za vaše služby, za lidský a profesionální přístup a přeji vám mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
L. Kanozsay a J. Forstová | 15. 10. 2018

Dobrý den, rádi bychom vyjádřili vřelé díky p. Pokornému. Takových makléřů by v naší zemi mělo být víc. Jeho přístup a profesionalita jsou na jedničku! Jelikož pro nás koupě nemovitosti byla velký strašák, tak jsme byli vděční, že p. Pokorný byl ochotný a zařídil spoustu věcí, se kterými jsme si nevěděli rady. Přejeme p. Pokornému, aby ho v životě potkalo jen to nejlepší a ještě jednou mockrát děkujeme.


Zuzana Kuklová
Realitní oblastní ředitel
Zuzana Kuklová
Renata Aubrey | 12. 10. 2018

S paní Kuklovou jsem byla velmi spokojená, jednání probíhalo rychle, bezproblémově a pohodově. Výborná komunikace. Příjemná spolupráce.


Zuzana Kuklová
Realitní oblastní ředitel
Zuzana Kuklová
Ivana Kasparová | 12. 10. 2018

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Zuzaně Kuklové za profesionální a zároveň přátelský přístup, při prodeji naší nemovitosti. Díky jejím radám a pomoci proběhl prodej k naší maximální spokojenosti.


Zuzana Kuklová
Realitní oblastní ředitel
Zuzana Kuklová
Manželé Stárkovi | 10. 10. 2018

Vážená paní Kuklová, moc děkujeme za podání zprávy. Také děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu a velice operativní jednání v řešení různých vzniklých problémů. S Vašim přístupem k prodeji jsme byli velice spokojeni a v případě potřeby se na Vás určitě obrátíme nebo doporučíme našim přátelům. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásné podzimní dny. 


Eva Chomaničová
Realitní manažer
Eva Chomaničová
Burdová Eliška | 9. 10. 2018

 

Chtěla bych touto formou poděkovat paní Chomaničové Evě za velmi profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti. Služby mi byly poskytnuty na vynikající špičkové úrovni. Ještě jednou děkuji.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Ivana Peříčková | 8. 10. 2018

Pan Milan Pokorný mi zprostředkoval byt v Trutnově. Schopný, rychlý, profesionální.


Jana Jandová
Realitní makléř
Jana Jandová
Iva Vizingerová | 3. 10. 2018

Vážená paní Jandová, děkujeme za milé vstřícné a přesto profesionální chování při vyřizování koupě bytu. Oceňujeme Váš přístup k nám, klientům. Pokud by jsme někdy potřebovali využít služeb v realitách, budeme rádi pokud budeme moci opět využít Vašich služeb. S klidným svědomím Vás budeme doporučovat našim přátelům. 


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Patrik Klus | 25. 9. 2018

Dobrý den paní Zajícová, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velice milý a příjemný přístup při koupi bytu v Třinci. Celý průběh koupě byl rychlý, přehledný a profesionální. Vše začalo tím, že jsme s přítelkyní hledali byt, ale žádná nabídka nás neoslovila. Dali jsme na vaše doporučení a zkušenosti, a šli na prohlídku bytu 3+1. Zprvu jsme neviděli krásu v nezrekonstruovaném původním bytě, vy jste zkušeně hned říkala, že po rekonstrukci byt bude prostorný, slunečný a krásný. Díky Vám, bydlíme ve skvělém bytě, na výborném místě za super peníze J . Milujeme náš byt a nebýt Vás, tak ho nemáme. Přesně jste totiž věděla, co hledáme! Máte přehled, jste ochotná, vstřícná a to se dnes cení! Děkuji a přeji ať se Vám daří.


Petra Cavallaro
Realitní manažer
Petra Cavallaro
Svicencova Šárka | 20. 9. 2018

Dobry den, chtela bych napsat velikou pochvalu za profesionalni a predevsim lidsky pristup pani Cavallaro. V dnesni uspechane dobe predevsim a malo kdy se setkavam s takovou trpelivosti a ochotou,ktera je typicka u pani Cavallaro. Velice doporucuji s pranim vice takovych usmevavych a profesionalnich lidi. 


Petra Cavallaro
Realitní manažer
Petra Cavallaro
Martina Zehleová | 19. 9. 2018

Dobrý den, paní Cavallaro, chtěla bych Vám moc poděkovat za zcela bezproblémový prodej mého bytu spojený s koupí bytu nového. Vůbec jsem nedoufala, že mi jednou bude patřit krásný byt v Hustopečích, který jste mi ochotně předvedla, a že se mi podaří prodat byt v Líšni za cenu, kterou jste stanovila. Vše díky Vám proběhlo velice hladce; od našeho prvního setkání v bytě v Hustopečích až po finální předání bytu v Líšni novým majitelům. Hned ze začátku jste mi vysvětlila, jak celý proces bude probíhat, nic jste nezamlčovala, vše proběhlo přesně tak, jak jste řekla. Pomohla jste mi s potřebnými dokumenty, podpisy smluv proběhly bez problémů, stejně jako i všechny ostatní náležitosti, které jsou s prodejem a koupí bytu spojeny. Téměř o nic jsem se nemusela starat, ve všem jsem se na Vás mohla spolehnout. Chovala jste se jako profesionál a také jako člověk, který se dokáže vcítit do druhého a chápe jeho obavy, což se v dneš  ní usp    chané době jen tak nevidí. Jste člověk na svém místě a v případě, že budu ještě někdy prodávat nebo kupovat nemovitost, moc ráda se na Vás zase obrátím. A určitě Vás doporučím všem svým známým a příbuzným. Ještě jednou moc děkuju a doufám, že se v budoucnu ještě někdy setkáme. Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a úspěchů do budoucna.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 305 nalezených.