Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Václav Jančík
Realitní makléř senior
Václav Jančík
Šárka Drašnarová | 23. 2. 2018

Dobrý den, velice ráda a upřímně bych chtěla poděkovat panu Jančíkovi za zprostředkování prodeje bytu za krátkou dobu a požadovanou cenu. Je to ochotný muž s lidským přístupem a na správném místě. Jeho profesionální,  příjemné a sympatické vystupování je na vysoké úrovni. Moc si vážím jeho přístupu, takže jsem maximálně spokojená a mohu Vám ho vřele doporučit. Pokud budu potřebovat služby od realitní kanceláře, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. :-)          ​


Markéta Šmídová
Realitní manažer
Markéta Šmídová
Petr Šimek | 21. 2. 2018

 

Dobrý den, chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost spolupráce s paní makléřkou Markétou Šmídovou při prodeji bytu. Děkuji paní Markétě Šmídové za skvělý přístup a profesionalitu při prodeji mého bytu. Paní makléřka je velmi milá, ochotná, výborná komunikace, vše bez problému vyřídila, vysvětlila. O každém kroku jsem byl informován, vše mi bylo zodpovězeno, byl jsem velmi spokojen od první schůzky až k předání bytu. Děkuji za velmi vstřícné jednání, za rady nad rámec Vaší práce!


Markéta Šmídová
Realitní manažer
Markéta Šmídová
Jarmila Vodičková | 20. 2. 2018

Dobrý den paní Šmídová, děkuji za informaci a skvělou spolupráci. Už dlouho jsem se nesetkala s tak  profesionálním a vstřícným  přístupem :-)


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Kateřina Kvapilová | 19. 2. 2018

Dobrý den, tímto bych ráda poděkovala panu makléři Adamovi Kadlubiecovi za skvělé odvedenou práci. Zprostředkoval pro mne prodej bytu, který se díky jeho profesionalitě a perfektnímu vystupování prodal velice rychle, již po prvním prohlídkovém dni. Byla jsem velice spokojená, jeho služby a službu Vaší realitní společnosti ráda doporučím svým známým.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Ing. Pavel Červený, MBA | 14. 2. 2018

Přeji hezký den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální přístup vašeho realitního makléře pana Milana Pokorného, díky jehož přístupu se nám podařilo zrealizovat nákup nemovitosti ve velmi krátké době a bez jakýchkoliv „zádrhelů“. Významným bonusem bylo jeho velmi příjemné, osobní

a vstřícné jednání. Bylo potěšením s ním spolupracovat.

 


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Vladimíra Slezáková | 14. 2. 2018

Děkuji moc za trpělivost a vstřícný přístup, milé chování,doporučuji.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Kamil Kostrej | 14. 2. 2018

Pani maklerka Docekalova nas velice mile prekvapila svym pristupem ke klientum. Mela naprosto nadstandardni vyhotoveni pri koupi nemovitosti, ochotne a rychle vyridila nase pozadavky, stejne tak odpovidala na nase otazky behem celeho procesu, ktery koupe nemovitosti obnasi. Precizne spracovane informace o nemovitosti s pudorysem bytu, 3D planem a to vse ‘v jednom balicku’. Na konci celeho procesu nam predala i male prekvapeni v tekute podobe :) a pomohla vyridit veskere formality s predanim nemovitosti do uzivani. Ocenuji jeji smysl pro detail, perfektni zpracovani, ale hlavne lidsky pristup. Vsem doporucuji, se sluzbama, ktere se Vam dostanou budete naprosto spokojeni. Urcite vyuzijem v budoucnu.


Miroslav Maryška
Realitní manažer
Miroslav Maryška
Krčálovi | 12. 2. 2018

Dobrý den pane Mašku, moc ráda bych touto cestou poděkovala Vašemu podřízenému, panu Maryškovi, za jeho profesionální a velice lidský přístup. Většina realitních makléřů, s kterými jsme se doposud setkali, působili převážně neprofesionálně a jediné, co je zajímalo, byla jejich nemalá provize. Na panu Maryškovi je vidět, že své práci opravdu rozumí a navíc ho i baví. Dokonce se nám nabídl, že s námi zajde na prohlídku bytu, který nabízela konkurence i přesto, že by jeho provize z prodeje byla nulová. Se vším nám ochotně radil. Strávil s námi dost času- vždy s úsměvem, ikdyž to s námi není plně jednoduché. S manželem jsme trochu náročnější a máme jasnou představu toho, jak by náš nový domov měl vypadat. Jsem proto moc ráda, že nám cestu zkřížil pan Maryška. Věřím, že díky němu, jeho skvělé práci a vaší realitní kanceláři, najdeme to pravé. 
Pan Maryška dělá vaší realitní kanceláři opravdu jen to nejlepší jméno. Já mohu dál jen doporučit a určitě to udělám! Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne.


Rostislav Mašek
Realitní oblastní ředitel
Rostislav Mašek
Jiří Musil | 12. 2. 2018

Dobrý den, pane Mašku, chtěl bych Vám tímto poděkovat za rychlý a bezproblémový průběh koupě bytu. S Vašimi službami jsem byl velmi spokojen a těším se na případnou další spolupráci.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Šlancarová | 10. 2. 2018

Činnost pana Milana Pokorného při prodeji mé chalupy hodnotím velmi pozitivně. Na úvod mi předložil přehled obdobných prodávaných objektu, včetně cen, čímž bylo možné hned od začátku realisticky přikročit ke stanoveni požadované ceny mé chalupy. I další jeho práce byla profesionální, v hodně zvolenými fotografiemi, jejich doplňovaným a obměnou. Při jednaní ze zájemci o koupi pracoval samostatně a na úrovni. Prodej chalupy se mu podařilo zabezpečit v průběhu 6. měsíců od uzavřeni smlouvy. Jeho činnost jako realitního makléře má vysokou odbornou úroveň.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Ing. Martin Kovář | 10. 2. 2018

Dobrý den, pokud hledáte realitního makléře, který má profesionální vystupování i jednání, naslouchá Vašim požadavkům a následně navrhne optimální řešení s ohledem na aktuální situaci na trhu, vřele doporučuji kontaktovat pana Mazánka. Je to člověk na svém místě.


Petr Miška
Realitní makléř
Petr Miška
Klient | 9. 2. 2018

Dobrý den pane Fojtíku, píšeme Vám ve věci zhodnocení prodeje pozemku (nemovitosti), jehož prodej zaštítil Váš kolega, pan Petr Miška. Nejprve bychom rádi podotkli, že nepatříme mezi osoby, které běžně vytváří reference jen tak na vyžádání, nebo z důvodu v dnešní době velmi populárního způsobu, jak dát najevo svoji sympatii či nesympatii pomocí "lajku", nebo webové reference v jakékoli podobě. Chtěli bychom, aby následujících několik řádek textu posloužilo Vaší společnosti, jako vodítko / postup, na jehož konci jsou všechny zúčastněné subjekty spokojeny a odchází s pocitem dobře investovaného času, peněz a s chutí do další možné spolupráce. Celá naše rodina se od doby revoluce plně věnuje podnikatelské činnosti v oblasti "hospitality" a food & beverage v malé obci situované v blízkosti Prahy. Ze zkušenosti nám ryze vlastní můžeme směle prohlásit, že spolupráce s lidmi je rok od roku komplikovanější. Nalezení schopných, pracovitých a především pak upřímných lidí je dnes jev veskrze nemožný. Váš kolega je příkladem člověka, který je schopen plně respektovat přání klienta a věnovat až neuvěřitelné množství času ke splnění smluvně nastavených parametrů prodeje. Díky jeho bezchybné a důkladné práci byl celý proces řízen z našeho úhlu pohledu bezchybně a dopadl nad očekávání. Každé klíčové rozhodnutí bylo s naší stranou vždy pečlivě projednáno a několikrát odsouhlaseno. Vezmeme-li v úvahu sled veškerých kroků, domníváme se, že nejenom my jakožto klient (strana prodávající), ale i protistrana (kupující) musela být s uplatňovaným transparentním postupem reprezentanta společnosti Fincentrum spokojena. Práce realitního makléře, která je v očích veřejnosti vnímána spíše negativně byla přístupem Vašeho kolegy povýšena na úroveň, která se běžně nevidí. Není nic těžšího, než si u potenciálního klienta vypěstovat důvěru, natož jí pak udržet. Pan Miška nás svým přístupem dokázal přesvědčit, že ne všechno je v dnešní době tak špatné, jak se na první pohled může zdát.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Lubomír Sychra | 1. 2. 2018

 

Dobrý den, dovolte mi předat krátké hodnocení spolupráce se zástupcem společnosti Fincentrum, panem Mazánkem. Deset let se živím obchodem a lidem v oblasti financí a realit důvěřuji poněkud méně, než je zvykem. Na pana Mazánka jsem se obrátil na základě dobré refence, která je pro mne v tomto segmentu klíčová. Již od prvního projednávání záležitosti jsem se cítil příjemně a jeho vystupování ve mně vzbuzovalo důvěru. Situaci jsem s ohledem na rodinné záležitosti potřeboval vyřešit co nejdříve a díky jeho nasazení se podařilo nemovitost pronajmout do tří týdnů od úvodní schůzky. Ač se sám cítím být ostříleným obchodníkem, oceňuji jeho odborné rady. Zejména ty při finálním výběru klientů, díky kterým jsme nakonec zvolili perspektivního a spolehlivého nájemce, se kterým jsem spokojen. Ve smluvních materiálech, které pan Mazánek zajistil bylo zapotřebí velmi málo úprav a s ohledem na jeho kvality nemám na výběr jinak, než doporučit jeho služby i ostatním.


Luďka Staříková
Realitní makléř senior
Luďka Staříková
Tomáš Čerovský | 1. 2. 2018

Také velké dík za perfektní práci při prodeji bytu. Úžasný přístup a ochota na maximum. Ještě jednou OHROMNÉ dík a mohu jen doporučit.

Odkaz na hodnocení ZDE.


Petra Cavallaro
Realitní manažer
Petra Cavallaro
Renata Vail | 1. 2. 2018

Paní Cavallaro jsme potkali při koupi našeho domu. Po celý čas našeho jednání jsem si byla vědoma její vnímavosti našim potřebám a finančním možnostem a dovedla jednání s původní paní majitelkou ke vzájemné spokojenosti. Paní Cavallaro vidím jako ženu-makléřku na svém místě s vytříbeným citem pro diplomatické jednání i schopností posouvat jemně, pevně a soustavně celý proces kupředu. Dokázala také dobře prezentovat přednosti nemovitosti, bez zastírání či přehánění a soustavně projevovala ochotu nám nemovitost opakovaně ukázat a zjistit námi požadované další informace.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 176 nalezených.