Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Szkanderová | 11. 12. 2018

Děkuji p. Adamovi Kadlubiecovi za rychlé a korektní jednání při prodeji rodinného domku v Mostech u Jablunkova č.p. 561. Spolupráce byla výborná, všechny potřebné informace jsem měla ihned k dispozici, jak telefonicky, emailem nebo osobním jednáním. P. Kadlubiec je velmi empatický a umí si získat důvěru klienta. Velká spokojenost. Děkuji. Přeji Všem ve Vaší firmě krásné vánoce a do nového roku samé spokojené zákazníky.


Radomíra Nechánská
Realitní makléř senior
Radomíra Nechánská
Hašková Hana | 10. 12. 2018

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat paní makléřce Nechánské za zprostředkování prodeje bytu, za vyřešení všech náležitostí, pozitivního jednání  Mohu doporučit všem její služby.


Jana Jandová
Realitní makléř
Jana Jandová
manželé Oravcovi, manželé Brůhovi a Květa Porazilová | 3. 12. 2018

Vážená paní Jandová, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše služby poskytnuté při zprostředkování prodeje nemovitosti v Nýrsku. S Vašimi službami jsme byli vždy nadmíru spokojeni, byla jste vždy velice ochotná a vše jste řešila s profesionálním přístupem. Jsme moc rádi, že jsme se obrátili přímo na Vás. Ještě jednou velké poděkování.


Vladimíra Halbychová
Realitní makléř
Vladimíra Halbychová
Ing. Jan Mach | 28. 11. 2018

Dobrý den, s paní Halbychovou jsem se dal do kontaktu při pronájmu bytu v Roztokách. A protože jsem zároveň chtěl pronajímat byt, požádal jsem jí o pomoc s pronájmem. V obou případech byla spolupráce s paní Halbychovou perfektní. Pronájem mého bytu v Kyjích byl velmi rychlý. Byla velmi vstřícná, svědomitá a věnovala se pronájmu na 100%. Máte ve svém týmu velkého profesionála. Nebudu váha se na ní opět obrátit. Děkuji za spolupráci.


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Vilém Šimandl | 26. 11. 2018

Dobrý den pane Beneši, děkuji za dosavadní spolupráci, vše dopadlo podle představ. Přeji hodně úspěchů do další realitní činnosti.


Lukáš Erban
Realitní oblastní ředitel
Lukáš Erban
Jiří Kvasnička | 22. 11. 2018

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat realitnímu makléři panu Mgr. Erbanovi za zprostředkování prodeje domu. Původně jsem měl v plánu prodat nemovitost sám, ale kvůli nedostatku času jsem oslovil pana Mgr. Erbana, kterého jsem měl možnost poznat při jedné prohlídce domu v minulosti. Nyní jsem velice rád, že jsem tak učinil, neboť prodej byl poměrně náročný a nevím, jak bych to vlastními silami časově stíhal. Pan Erban je člověk na své místě. Přestože se při prodeji domu objevilo několik nečekaných významných komplikací, vždy jednal profesionálně a vše vyřešil ke spokojenosti obou stran. Nikdy jsem u něj nezaznamenal negativní reakce k právě vzniklému problému a za to jsem mu velmi vděčný. Pro nás prodávající zajistil i činnosti, které nebyly jeho povinností, zdarma a nad rámec smlouvy. Je vždy ochotný, otevřený vzájemné domluvě a představám prodávajícího i kupujícího. Pokud kupujete nebo prodáváte nemovitost, určitě doporučuji.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Solid-Agro, a.s. | 21. 11. 2018

Předejte prosím naše poděkování panu makléři Milanu Pokornému. Velice oceňujeme jeho klidný a profesionální přístup k řešení problémů, jeho ochotu a trpělivost. Bez jeho pomoci bychom prodej nedokázali uskutečnit. 
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.


Lukáš Erban
Realitní oblastní ředitel
Lukáš Erban
Ing. Pavel Vilímek | 20. 11. 2018

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat panu makléři Mgr. Lukáši Erbanovi, za zprostředkování prodeje, za vyřešení všech náležitostí, pozitivního jednání a dodržení všeho na čem jsme se domluvili. Mohu jen doporučit, takhle jsem si to přesně představoval. Děkuji.


Vladimíra Halbychová
Realitní makléř
Vladimíra Halbychová
Jan Vágner | 19. 11. 2018

 

Vzorová spolupráce. Vlaďka má velký talent a je absolutní profesionál. Na schůzky chodí připravená, vede je a aktivně zastupuje svého klienta. 100 bodů ze 100. Mohu vřele doporučit.


Pavlína Bělohlávková
Realitní makléř
Pavlína Bělohlávková
Zemanová | 19. 11. 2018

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat paní Bělohlavkové za zprostředkování prodeje domu v Klecanech. Profesionální přístup a ochota udělat maximum . Paní Bělohlavková je moc milá, spolehlivá a pracuje nad rámec svých povinností. Velká spokojenost.


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
manželé Motlovi | 15. 11. 2018

 

Dobrý den, rádi bychom s manželem poděkovali panu Kadlubiecovi za profesionálně odvedenou práci při prodeji našeho bytu ve Frýdku-Místku. Je to sice už nějaký ten pátek, kdy nám s prodejem pomohl, ale nemůžeme si zkušenost s ním nechat jen tak pro sebe. Realitních makléřů je v republice tisíce, ale jen jeden p. Kadlubiec, který dokáže snad i nemožné. Než jsme jej díky doporučení známé oslovili, sami jsme se pokoušeli byt prodat "bez realitky", bohužel neúspěšně. Z osobních zkušeností víme, jaké někdy realitní společnosti dokáží být, ovšem Fincentrum Reality a potažmo p. Kadlubiec, to bylo pro nás velmi milé překvapení. Dokázal nám okamžitě po uvedení na trh sehnat zájemce, prohlídky proběhly během jednoho týdne a hned následující týden jsme podepisovali rezervační smlouvu. Celý prodej jsme zrealizovali zhruba do měsíce od podpisu rezervační smlouvy a to s naprostou ochotou, nasazením, profesionálním a přátelským jednáním ze strany p. Kadlubiece. Byt se nám navíc podařilo prodat za výbornou cenu, ve kterou jsme snad ani nedoufali. Když si s odstupem času (cca půl roku) na celou situaci s prodejem bytu vzpomeneme, máme ze všeho jen dobrý pocit, a jsme rádi, že jsme měli možnost potkat nejen seriózního makléře, ale také skvělého člověka, kterým pan Kadlubiec bezpochyby je. Děkujeme!


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Petr Litvák | 12. 11. 2018

Dobrý den, v měsíci říjnu 2018 došlo prostřednictvím vaši fy Fincentrum Reality s.r.o. k úspěšnému prodeji mého bytu v Ostravě-Porubě na ulici Oty Synka 1815. Vše obstarával realitní manažér p. Adam Kadlubiec, který celou záležitost prodeje bytu pojal velmi originálně a zodpovědně. Tímto profesionálním přístupem se mu v brzké době podařilo sehnat kupce na tento byt a celá transakce převodu a prodeje proběhla hladce, rychle a bez komplikací. Pan Kadlubiec měl všechny dokumenty k prodeji bytu vždy důkladně připravené a tím i celá causa proběhla zdarně k mojí spokojenosti. Tímto chci ještě jednou vyjádřit poděkování p. Kadlubiecovi za perfektně odvedenou práci a firmě Ficentrum Reality přeji mnoho zdaru a úspěchů v dalším období.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Jiří D. | Brno-Bystrc | 12. 11. 2018

Prodej bytu proběhl bez nejmenších problémů. Tuto makléřů mohu jen doporučit.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Šárka R. | Brno, Jedovnická | 12. 11. 2018

Velká spokojenost. Skvělý přístup, rychlé jednání a ochota. Paní Dočekalová se snažila vyhovět všem požadavkům obou stran, tak aby byli všichni spokojení.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Hubert D. | Brno, Uzbecká | 12. 11. 2018

Dobrý den jsem spokojen její profesionální i lidský přístup je na vysoké úrovni je vždy dobře připravená na svoji práci je milá sympatická když budu mít příležitost vřele ji každému kdo bude potřebovat doporučím děkuji.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 323 nalezených.