Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Zuzana Ch. - Brno | 19. 3. 2019

Paní Petra Dočekalová se mnou jednala s naprostou profesionalitou, pochopením a trpělivostí. Jsem velmi ráda, že se mnou prodej nemovitosti řešila právě ona - získala si mou důvěru hlavně díky své lidskosti. Děkuji Vám


Věra Makovičková
Realitní makléř
Věra Makovičková
Sylvie Litochleb | 14. 3. 2019

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat p. Věře Makovičkové za její pomoc při prodeji. Vždy reagovala hned a hlavně prodala naši nemovitost, kterou odmítli 3 makléři. Nebála se toho a byla moc ochotná, spolehlivá a vstřícná. Jsem ji moc vděčná. A jen doporučuji. Děkuji moc. 


Jaromír Kubeš
Realitní makléř senior
Jaromír Kubeš
Monika Vychodilová | 7. 3. 2019

S panem Kubešem jsme se dohodli na prodeji bytu, vše proběhlo absolutně bez problému, pan Kubeš vše přehledně vysvětlil. Obchod proběhl velmi rychle, cením si přípravy všech dokladů potřebných k prodeji a zároveň veškeré komunikaci úřady, která proběhla ze strany makléře. Pokud bych měla realizovat další obchod, znovu se na pana Kubeše obrátím.
 


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Karel Kozel | 7. 3. 2019

Dobrý den, předejte prosím poděkování Vašemu makléři Milanu Pokornému za prodej naší nemovitosti. Po celou dobu řešil vše s naprostým klidem a profesionalitou. Neváhal řešit i ostatní problémy, které přímo s prodejem nesouvisely.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Alena Kawuloková | 5. 3. 2019

S paní Ing. Zajícovou jsem byla velice spokojena za zprostředkování prodeje bytu 3+1 na B. Němcové 1132. Za její skvělé služby ,bych chtěla  moc poděkovat a ráda její profesionální služby všem doporučím.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Slavěna Matějíčková | 5. 3. 2019

Dobrý den paní Zajícová, tímto bychom Vám i Vaší  asistentce  chtěli poděkovat za prodej rod. domu, za Váš profesionální přístup, vstřícnost, ochotu za služby a administrativu spojené s prodejem domu. Moc děkujeme a vřele doporučujeme každému, kdo chce  prodat nebo koupit jakoukoliv nemovitost.Přejeme hodně úspěchů v práci.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Roman a Vladimír Chvátalovi | 4. 3. 2019

Přeji krásný den. Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval za pomoc realitnímu makléři panu Milanu Pokornému při prodeji bytu mého syna. Mohli jsme se na něho plně spolehnout - oblast obchodu s realitami je pro mne jedna velká neznámá. Činnost realitního makléře byla na vysoké profesionální úrovni, o průběhu akce jsme dostávali veškeré informace, prohlídky byly zajištěné bez potřeby naší přítomnosti. Celá transakce proběhla na 1* dvakrát podtrženou. Pan Milan Pokorný je velmi příjemný, ochotný a spolehlivý člověk. Pana Pokorného doporučuji všem, kteří potřebují zprostředkovat prodej/koupi nemovitosti.


Světlana Drongová
Realitní manažer
Světlana Drongová
Šárka Sekaninová | 26. 2. 2019

Dobrý den, ráda bych poděkovala p. Drongové a její celé kanceláři za velmi skvělou spolupráci při koupi i prodeji pozemku v Raškovicích a následném vyřizování spousty dokumentů. Velice profesionální přístup, vstřícné jednání, rychlá a kvalitní spolupráce. Všem doporučuji a budu dávat doporučení, kde jen budu moct. Ještě jednou moc děkuji za vše.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Jiří P. | Brno, Tržní | 26. 2. 2019

Plná spokojenost s prací makléřky. Výborná komunikace, účelná jednání, výborná příprava nabídky nemovitosti. Perfektní spolupráce až do ukončení případu.


Lukáš Špánik
Realitní manažer
Lukáš Špánik
Ing. Lukáš Sikora | 26. 2. 2019

Maximální spokojenost, do těchhle dvou slov by se dala shrnout veškerá spolupráce s makléři společnosti Fincentrum Reality. Jmenovitě pak p. Špánik a p. Franz. Celý proces prodeje trval něco přes měsíc, kdy se tito pánové stanou vašimi druhými rodiči. Fungují pro Vás 24/7 a snaží se Vám ulehčit veškeré starosti s danou realitou. I naprostý lajk nemusí mít z koupě bytu vlastně žádný strach. Pánové dělají svoji práci naprosto skvěle, profesionálně a velice lidsky. Jejich osobitý přístup k dané práci, dává celé transakci úplně přirozený spád, kdy vlastně ani nevíte, že něco řešíte a přitom řešíte. Veškeré podklady byly vždy řádně vystaveny, vysvětleny a moje starost byla jen dojít a podepsat. Tímto bych rád, ještě jednou poděkoval za spolupráci a pevně věřím, že se s oběma pány nevidím naposled :-)


Jakub Franz
Realitní manažer
Jakub Franz
Ing. Lukáš Sikora | 26. 2. 2019

Maximální spokojenost, do těchhle dvou slov by se dala shrnout veškerá spolupráce s makléři společnosti Fincentrum Reality. Jmenovitě pak p. Špánik a p. Franz. Celý proces prodeje trval něco přes měsíc, kdy se tito pánové stanou vašimi druhými rodiči. Fungují pro Vás 24/7 a snaží se Vám ulehčit veškeré starosti s danou realitou. I naprostý lajk nemusí mít z koupě bytu vlastně žádný strach. Pánové dělají svoji práci naprosto skvěle, profesionálně a velice lidsky. Jejich osobitý přístup k dané práci, dává celé transakci úplně přirozený spád, kdy vlastně ani nevíte, že něco řešíte a přitom řešíte. Veškeré podklady byly vždy řádně vystaveny, vysvětleny a moje starost byla jen dojít a podepsat. Tímto bych rád, ještě jednou poděkoval za spolupráci a pevně věřím, že se s oběma pány nevidím naposled :-)


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Strumienská Z. | 19. 2. 2019

Realitnímu makléři, Adamu K., tímto děkuji za perfektní vyřízení a vysokou profesionalitu ve věci prodeje mého bytu. Svým přístupem předčil veškerá má očekávání a s naprostou důvěrou jej doporučuji. Níže si dovoluji vystihnout to nejdůležitější: 1 - Výborná informovanost o trhu s nemovitostmi v různých regionech a z toho vyplývající přesný odhad kupní ceny. 2 - Prohlídky bytu bez mé přítomnosti a tedy pro mě ušetřený čas. 3 - Profesionální inzerce zdarma. 4 - Pravidelné informace o aktuálním stavu prodeje, výborná komunikace. 5 - Prodej ve velmi krátkém čase (30 dnů). 6 - Veškerá administrativa s prodejem spojená, zařízena bez mé aktivity (odhady, katastr, komunikace s bankou apod.). 7 - Profesionálně zpracovaná kupní smlouva. Pokud bych měla shrnout své úsilí na tomto prodeji, tak by to vypadalo asi takto: Jeden počáteční hovor, jedno předání klíčů a jedna podepsaná kupní smlouva. Myslím, že tohle je sen každého klienta…. a Adam tyto sny plní.


Ladislav Stránský
Realitní makléř senior
Ladislav Stránský
Martin Veselý | 18. 2. 2019

Dobrý den pane Stránský, tímto Vám vřele děkuji za profesionální průběh prodeje bytu 4+1 na adrese Božetěchova 97, Brno. Díky Vašemu přístupu vše proběhlo naprosto hladce. Přeji další takové pracovní úspěchy.


Petra Reichová
Realitní makléř senior
Petra Reichová
Stanislav Pulkrab | 18. 2. 2019

Dobrý den, chtěl bych prosím poděkovat realitní makléřce Petře Reichové z Jihlavy za rychlé nalezení nájemníka do mého bytu a  pomoc při uzavírání smlouvy. Její jednání bylo seriozní, vysoce profesionální a korektní. Paní makléřku doporučím ostatním majitelům bytů v našem domě, kde se většina bytů pronajímá.


Lukáš Špánik
Realitní manažer
Lukáš Špánik
Verner Breuer | 4. 2. 2019

Chtěl bych prosím poděkovat p. Špánikovi za zprostředkování a vyřízení prodeje rekreační chaty. Moc milá a příjemná spolupráce s tímto panem makléřem. Určitě mohu jeho osobu doporučit i jiným lidem.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 361 nalezených.