Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Macoszkovi | 7. 12. 2017

Dobrý den, s panem realitním makléřem Adamem Kadlubiecem jsem byli velmi spokojeni. Kladně hodnotíme vždy příjemné vystupování, přesnost, ochotu, vstřícnost, loajalitu, schopnost vše podrobně vysvětlit a objasnit. Celý obchod zvládnul hravě bez komplikací. Tímto mu za všecho moc děkujeme. Všem můžeme pana makléře jen doporučit. 


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Kateřina Čápová | 6. 12. 2017

Pan Pecho je ve svém oboru naprostý profesionál a jeho služby lze jen doporučit. Pan Pecho je dokonalým ztělesněním všech nejlepších vlastností a dovedností, které člověk od 100%ního realitního makléře očekává. Oceňuji jeho profesionalitu, ochotu, vstřícnost, časovou flexibilitu a velmi příjemné vystupování. Díky jeho perfektní přípravě předcházející prodeji nemovitosti a jeho aktivnímu přístupu došlo k prodeji nemovitosti ve velmi krátké době a k mé naprosté spokojenosti. Děkuji panu Pechovi za jeho skvělé služby, velice ráda a s naprostou důvěrou se na něj při příští transakci opět obrátím.
 


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Josef | 6. 12. 2017

S panem Pechem veliká spokojenost, můžeme vřele doporučit. Určitě jeho služby využijeme i v budoucnu.


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Daniel Fučík | 6. 12. 2017

Již podruhé absolutní spokojenost. Přes komplikovanost dané nemovitosti nikterak neslevil p. Pecho ze svého standardu a věnoval prodeji maximální pozornost až do konce. Díky! Velmi doporučuji!


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Edita Petrásová | 6. 12. 2017

S panem Pechem jsem již podruhé velmi spokojená. Dvakrát měl na starosti pronájem našeho bytu a vždy pracoval rychle a profesionálně. Nejvíce mi vyhovuje jeho přístup k zákazníkovi, slušnost a rychlost. Můžu se na něj vždy obrátil s jakýmkoliv dotazem, nemám pocit, že bych ho rušila a to například i večer nebo výjimečně o víkendu. Pokud budu pronajímat další nemovitost, opět se na něj obrátím. Doporučuji vřele všem - pronajímatelům i nájemníkům.


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Franck Capron | 6. 12. 2017

Mr Pecho has been doing a fantastic job with our flat, the communication was very good and professional and he managed to get our flat sold very efficiently. On top of it, he is a very friendly person and has been supporting us with the property transfer and the administrative work around it. I have been in touch with several real estate agents in Prague over the past 10y and he is by far the best I had to work with. Fully and strongly recommended.
 


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Lenka Švehlová | 6. 12. 2017

Děkujeme za perfektní spolupráci a servis při koupi bytu pro dceru. Jednání pana Pecha považujeme za velmi profesionální, oceňujeme hlavně rychlou a bezproblémovou komunikaci. S jeho službami jsme byli velice spokojeni a proto ho můžeme vřele doporučit. Sami se na něj znovu obrátíme, pokud bychom v budoucnu potřebovali služby makléře.


Martin Lípa
Realitní regionální ředitel
Martin Lípa
Lenka Dvořáková | 4. 12. 2017

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Martinu Lípovi za píli a snahu při prodeji mého bytu 2+kk v Hlubočepích, v Praze 5. Ačkoliv vznikaly někdy problémy ze strany kupujících, pan Lípa vše řešil s klidem, trpělivostí, vstřícností k oběma stranám a vysokou profesionalitou. Byt byl úspěšně prodán, s postupem a přístupem pana Lípy jsem byla velmi spokojena a proto ještě jednou děkuji.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Jan Löbl | 4. 12. 2017

 

S panem Milanem Pokorným jsem byl velice spokojen. Prodej bytu proběhl bez problémů, spolupráce byla velice profesionální a pan Pokorný byl ve všech směrech velice ochotný. 
 


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Barbora Černíková | 4. 12. 2017

Vážený pane Fojtíku, chtěla bych Vás pochválit za dobrou volbu při výběru vašich zaměstnanců, konkrétně realitního makléře pana Milana Pokorného, se kterým mám tu čest jednat ve věci zprostředkování prodeje nemovitosti, a který udělal velmi dobrý dojem na mě i mé známé, kteří se společně se mnou účastnili několika prohlídek. Na panu Pokorném nás okouzlilo dost věcí, mezi jinými bych chtěla vyzdvihnout jeho přátelské chování, maximální upřímnost, vstřícnost, ochotu a flexibilitu. V neposlední řadě nám doslova učaroval jeho příjemně neformální účes – signál toho, že ve vaší společnosti si není potřeba hrát na někoho, kým člověk není. Což mě spolu s bezvadně zpracovanými materiály, které jsem dostala při první prohlídce nemovitosti, vede přímo k chuti uvažovat o případné další spolupráci s vaší firmou. Díky za to, že kromě profesionality čiší z vaší společnosti i duch svobody, což je v dnešní době čím dál vzácnější.


Robert Müller
Realitní manažer
Robert Müller
Vladimír Konečný | 1. 12. 2017

Pan Muller při všech jednáních vystupoval jako stoprocentní profesionál. Projevil se jako velmi dobrý řečník a taktik. Poradil a pomohl mi při řešení problému v jednání s katastrálním úřadem. Svým brilantním vystupováním na mne velmi zapůsobil a doporučím jeho služby všem svým známým a přátelům. Jsem rád,že jsem svěřil prodej svého bytu společnosti Fincentrum a především přímo panu Mullerovi.


Robert Müller
Realitní manažer
Robert Müller
Zbyněk Exler | 1. 12. 2017

Robert Muller patří do skupiny profesionálů na které je spolehnutí a kteří si dokáži svůj honorář za poskytnuté služby opravdu zasloužit. Každý případ, který jsem s panem Mullerem řešil, byl vždy vyřešen dle mého očekávání a proto i v budoucnu budu jeho sluzeb využívat. Ať už se jedna o analyticka data, průzkum finančního trhu tak i reality. Pravé v realitách je moje zkušenost nejaktuálnější.​


Robert Müller
Realitní manažer
Robert Müller
Václav Šmerda | 1. 12. 2017

Co říci, celková spokojenost při vyřizování prodeje naši nemovitosti, pro nás bezstarostný prodej včetně komplexního servisu. Doporučuji ostatním.


Robert Müller
Realitní manažer
Robert Müller
Jiří Grmela | 1. 12. 2017

S Robertem Mullerem jsme řešili prodej našeho bytu a současně financování výstavby RD. Celý proces proběhl velice hladce, jak po stránce časové (zprostředkování prodeje bytu v čase, který nám nejvíce vyhovoval, včetně zajištění financování i pro kupující stranu ), tak i po stránce administrativní ( veškerý servis - inzerce, prohlídky, smlouvy, komunikace s bankami, úřady apod.). Současně nám zajistil bezproblémové financování rozjezdu výstavby RD. Potvrdil tak jeho vysoký profesionální kredit v oboru. Jsme s manželkou velice rádi, že jsme se rozhodli využít jeho služeb a můžeme jedině doporučit. Robert Muller je člověk na správném místě - spolehlivý, ochotný, s mnohaletými zkušenostmi. Přejeme spousty dalších spokojených klientů a společnosti Fincentrum více takových profesionálů. Díky moc za skvěle odvedenou práci. Lenka a Jirka Grmelovi


Robert Müller
Realitní manažer
Robert Müller
Helena Kadlecová | 1. 12. 2017

Odvedenou práci p. Müllera musím ohodnotit pouze kladně, na základě jeho profesionálního přístupu prodej mé nemovitosti proběhl bez problémů, veškerá administrativa na sebe navazovala. Současně jsem pomocí spol. Fincentrum řešila i hypotéku a financování koupě bytu, se kterou mi velice ochotně pomohla p. Šárka Müllerová. Opět musím hodnotit pozitivně. Velice děkuji a těším se na další spolupráci.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 140 nalezených.