Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Lenka Mazánková
TOP realitní makléř
Lenka Mazánková
Šimon Maskalik | 23. 6. 2022

Dobrý den, rád bych ocenil a pochválil perfektní práci paní Mazánkové ! Profesionální přístup, rychlé jednání a výborná spolupráce ! Děkuji za vše a ať se daří i nadále !!


Petr Kubíček
Realitní makléř senior
Petr Kubíček
Dalibor Pačes | 14. 6. 2022

Rád bych vyjádřil společnosti Fincentrum poděkování za spolupráci s realitním makléřem Petrem Kubíčkem. Dostal jsem na něj doporučení od jiných obyvatel Dolní Dobrouče, pro které v minulosti pracoval. Takové doporučení je k nezaplacení. Pana Kubíčka jsem oslovili ohledně prodeje bytu v bytové jednotce č. 574 v Dolní Dobrouči. Koncem prosince minulého roku jsme se poprvé sešli k podepsání potřebných dokumentů a již 18. května 2022 jsem měl na účtu připsanou platbu od klientů s nejvyšší nabídkou. S prací Petra Kubíčka jsem byl bez výhrad spokojen, vše vždy probíhalo dle dohody, ve stanovených termínech a bez komplikací.


Jana Šnajdrová
Samostatný realitní makléř
Jana Šnajdrová
Karel Švec | 8. 6. 2022

Vážená paní Šnajdrová, touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za Váš vstřícný, příjemný, pohodový a přitom vysoce profesionální přístup k prodeji mé budovy- firemní provozovny. Během celé doby, kdy Vaše realitka prodej mé nemovitosti nabízela, jste byla vždy špičkově připravena. Prodej jste projednávala s mnoha různorodýmu klienty- zájemci, a i mě jste s ochotou pomohla radou a s přípravou prodávaného objektu. Klienti, kteří se o prodávanou nemovitost zajímali, odcházeli z jednání s Vámi vždy s vyčerpávajícími informacemi a od Vás připravenými podklady a doklady k prodávané budově. Klient tak mohl být spokojen a v klidu o koupi nemovitosti přemýšlet a rozhodovat. Doufám, že tento Váš profesionální přístup, který ke klientům máte, Vám do budoucnosti bude přinášet stále hodně úspěchů ve Vaší další činnosti. Rovněž Vám přeji mnoho štěstí a spokojenosti i v osobním životě. 


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Ján Švehla | 8. 6. 2022

Pani Dočekalová sa starala o predaj bytu ktorý sme kupovali. Celý proces bol maximálne profesionálny a príjemný. Pani Dočekalová bola veľmi ochotná, milá, odpovedala promptne a mala trpezlivosť nám všetko vysvetliť a prediskutovať. Ďakujeme!


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Roman Leština | 1. 6. 2022

S panem Revendou jsem byl velmi spokojený ohledně jeho služeb, stejně tak jako s paní Nevečeřalovou. Celá koupě bytu proběhla hladce a vše jak jsme se domluvili bylo řádně uděláno. Rozhodně bych ho neváhal doporučit svým příbuzným i známým ve všech službách, které reality nabízí. 


Denisa Havlíková
Realitní makléř
Denisa Havlíková
Lukáš Vašátko | 29. 5. 2022

Paní Denisu vřele doporučuji, zařídila nám kompletní služby při pronájmu nemovitosti. Velice si ceníme její profesionality, rychlosti, spolehlivosti, ochoty a především příjemného lidského přístupu. S touto mladou paní jsme byli maximálně spokojeni a ještě jednou jí moc děkujeme.


Lenka Mazánková
TOP realitní makléř
Lenka Mazánková
Mgr. Antonín Vávra | 25. 5. 2022

Během naší spolupráce při nákupu nemovitosti postupovala paní Mazánková velmi profesionálně. Všechny záležitosti, které s nákupem souvisely, řešila komplexně a s přehledem. Vše řešila rychle a spolehlivě. S jejím celkovým přístupem jsem velmi spokojen.


Lenka Mazánková
TOP realitní makléř
Lenka Mazánková
Veronika Ječná | 25. 5. 2022

Dlouhodobě spolupracuji se zástupkyní firmy Lenkou Mazánkovou, a mohu jí jen doporučit. Profesionální, spolehlivá, flexibilní, vždy maximálně vstřícná. V oblasti realit se obracím vždy jen na ní.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
MAGDA MACHARÁČKOVÁ | 12. 5. 2022

Byla jsem velmi spokojena. Profesionální přístup, rychlé vyřízení a dobře odvedená práce.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
VÁCLAV ŠKABRADA | 12. 5. 2022

Oceňuji příjemné a férové jednání pana Daniela Pecha. Rychle a spolehlivě vyřízená koupě včetně veškerých úředních záležitostí.


Zuzana Breuová
TOP realitní makléř
Zuzana Breuová
Radka Šmejkalová | 12. 5. 2022

Dobrý den, jsem ráda, že jsem si po velmi špatné zkušenosti s jinou realitní firmou vybrala právě Fincentrum. Oslovila jsem je a poprosila, zda by mi mohli pomoct s prodejem nemovitosti. Byla mi přidělena paní Zuzana Breuová, která vzala vše do svých rukou. V pondělí byl na web umístěn prodej a v úterý už byl byt prodán. Proto bych chtěla touto cestou paní Breuové strašně poděkovat za její rychlý a profesionální přístup, jak říkám vždy je to o lidech, proto vás budu všude doporučovat. Ještě jsem měla tu čest potkat se s panem Milanem Hrdličkou ředitelem pobočky Fincentra se sídlem na Vinohradské v Praze a když jsem viděla jeho přístup k podřízeným, tak jsem si hned přála mít taky takového šéfa. Přeji hodně pracovních úspěchů a málo protivných klientů.


Zuzana Breuová
TOP realitní makléř
Zuzana Breuová
Tomáš Melichar | 12. 5. 2022

Byl jsem spokojen s prodejem bytu Otradovická, Praha 4, tím myslím maximální spokojenost s profesionálním přístupem, komunikací, zajištění všeho potřebného a rychlou realizací. Jednoduše-rychle-kvalitně!!! Žádné protahování, odpovědnost, kterou očekávám od makléře se naplnila na 100% Makléřka Zuzana Breuová, děkuji! Přeji další obdobné prodeje a spokojené klienty! 


Zuzana Breuová
TOP realitní makléř
Zuzana Breuová
Tereza Menclová | 12. 5. 2022

Paní Zuzana Breuová, realitní makléřka, byla perfektní, moc nám pomohla s koupí našeho bytu. Byt se prodával jako družstevní a navíc s přítelem nejsme manželé, takže papírování bylo potřeba hodně. Paní Breuová nám vždy poradila a pomohla. Moc děkujeme!


Zuzana Breuová
TOP realitní makléř
Zuzana Breuová
Pavol Halász | 12. 5. 2022

Pani Zuzana Breuova mi poskytla vynikajuci servis pri predaji bytu a sprocesovani celej administrativy, co mi usetrilo vela casu. Ocenujem profesionalny pristup spojeny s doporuceniami na zaklade dlhorocnych skusenosti, ktore mi pomohli sa spravne rozhodnut.


Zuzana Breuová
TOP realitní makléř
Zuzana Breuová
Petr Nesládek | 12. 5. 2022

Paní Zuzana Breuová byla velmi profesionální. Vše proběhlo hladce dle našich dohod. Nájemce do bytu mi našla přesně dle mých představ. Vřele doporučuji.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 578 nalezených.