Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Pavlína Bělohlávková
Realitní makléř
Pavlína Bělohlávková
Olina Vančurová | 30. 6. 2020

Prodej našeho bytu zprostředkovávala paní Bělohlávková. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti, paní Bělohlávková je velmi příjemná při jednání a všechny náležitosti spojené s prodejem bytu řeší na vysoké profesionální úrovni, patří jí od nás veliké uznání a díky. S radostí ji budeme dále doporučovat.


Růžena Dáňová
Realitní makléř
Růžena Dáňová
Zachařovi | 29. 6. 2020

Musim poděkovat paní Dáňové, která prodávala naší nemovitost. Její přístup byl velni profesionální a férový. Rychlé jednání mě velmi překvapilo. Velká spokojenost, velmi doporučuji.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Zdeněk K. | Brno - Oblá | 23. 6. 2020

S přístupem paní Dočekalové jsme byli velice spokojení. Jsme rádi, že jsme prodej našeho bytu svěřili právě do jejích rukou.


Milan Kaňkovský
Realitní makléř
Milan Kaňkovský
Jiří Trojánek | 22. 6. 2020

Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval panu Kaňkovskému, který realizoval prodej mé nemovitosti v Teplicích. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, vysokou operativnost a především i jistou dávku empatie. Spolupráce s panem Kaňkovským byla na vysoké úrovni, což dotvrzuje samotný prodej. Přeji všem a především panu Kaňkovskému mnoho pracovních úspěchů a více spokojených zákazníků.


Radomíra Nechánská
Realitní makléř senior
Radomíra Nechánská
Lamrovi | 17. 6. 2020

Paní Nechánská zprostředkovávala před dvěma lety prodej stejného bytu (našeho syna) ve vedlejším domě. Již tehdy jsme ocenili jak byla nemovitost inzerována, hezky nafocená, ve výsledku velmi dobře prodána. Naše volba byla jasná, na paní Nechánskou jsme se obrátili také. I v našem případě se jí podařilo nemovitost rychle a dobře prodat. Osobní přístup, profesionalita, důslednost, lidskost, schopnost slyšet názor druhého a samozřejmě schopnost dobře prodat, to jsou hlavní důvody, pro které bychom se na pani Nechánskou obrátili opět. Tímto ještě jednou děkujeme.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
p. Košnerová | 17. 6. 2020

Z vlastní zkušenosti můžu vřele doporučit Fincentrum Reality, konkrétně pana Petra Revendu. Ráda bych Vám poděkovala, že jste mi provedl velmi rychlý prodej domu, velice oceňuji Váš velmi milý,profesionální a vstřícný přístup. Mohu jen doporučit Vaši práci,skvěle se staráte  o zákazníky a máte výborný výběr kupců :-) a zároveň chci poděkovat Vaší finanční poradkyni paní Klepalové stejně skvělý přístup. Děkuji. 


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Magda Moravcová | 16. 6. 2020

Velmi ráda bych touto cestou poděkovala a zároveň doporučila služby realitního makléře pana Petra Revendy. Má nejen vysoce profesionální,ale pro mne i lidský přístup, který je pro člověka, tohoto oboru neznalého, velmi důležitý, neboť vše trpělivě vysvětlil a celým procesem koupě v klidu provedl. V budoucnu v případě potřeby znova ráda využiji služeb pana Revendy a nebo doporučím přátelům. Velké díky patří též finanční poradkyni paní Klepalové, která s panem Revendou spolupracuje a pomohla s řešením finanční stránky koupě.


Jana Jandová
Realitní makléř senior
Jana Jandová
Jaroslav Pleticha | 15. 6. 2020

Spolupráce s paní Jandovou byla vynikající. Byla ochotná a vstřícná. Díky jejímu přístupu jsme pozemek prodali i za současné stížené situace. Moc dékujeme.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Michaela Soukupová | 15. 6. 2020

Velice si pana Revendy vážím, za jeho vstřícné a milé chování. Vždy sebemenší problém včas a rychle vyřešil a rod. dům se prodal za částku, kterou jsem chtěla.Všem pana Revendu a tuto realitní kancelář doporučuji. Děkuji Vám i Vaší paní za vše.


Jaromír Kubeš
Realitní makléř
Jaromír Kubeš
Radim Titz | 10. 6. 2020

Byl jsem velice spokojený s prací meho realitního makléře. Tím byl pan Jaromír Kubeš. Odváděl vskutku velice profesionální práci. Nic pro něj nebyl problém. Jakékoli mé problémy ihned řešil a vše probíhalo v rychlosti. Ikdyž jsem nemohl něco zaopatřit dle požadavků , tak se sám nabídl s pomocí . Rád bych pana Kubeše doporučil mým kamarádů a známým. Na případnou další spolupráci se těším.


Helena Laudátová
Realitní makléř senior
Helena Laudátová
Medical Touch s.r.o. - MUDr. Jana Valentová | 8. 6. 2020

dovoluji si touto cestou vyjádřit pochvalu paní Heleně Laudátové z pobočky v Brně. Oslovili jsme ji jako zájemci o koupi bytu v Brně. Měla perfektně připravený program  jednotlivých prohlídek bytů i s připravenými  materiály o jednotlivých objektech. Děkujeme.


Jiří Černý
Realitní makléř senior
Jiří Černý
Helena Šmídová | 2. 6. 2020

Děkuji Vám, že jste se nám během prohlídky věnoval. Velice oceňuji Váš velmi milý a vstřícný přístup. Jste srdečný a ochotný člověk, což se dnes už moc nevidí. 


Jana Jandová
Realitní makléř senior
Jana Jandová
Tomáš Urban | 28. 5. 2020

Spolupráce s paní Jandovou proběhla naprosto bez problémů. Velice oceňuji vstřícnost, rychlost a věcnost při jednáních.


Radomíra Nechánská
Realitní makléř senior
Radomíra Nechánská
Daniel Mašín | 28. 5. 2020

Se službami Fincentrum Reality - paní makléřkou Nechánskou jsem byl spokojen, zvláště musím vyzdvihnout vyjednání snížení původní požadované ceny nemovitosti, rychlé vyřízení úkonů na KÚ, vstřícnou komunikaci (např. při mnou požadovaných úpravách kupní smlouvy).


Jana Jandová
Realitní makléř senior
Jana Jandová
Mirka Mavro | 26. 5. 2020

S paní Jandovou maximální spokojenost. Při prodeji pozemků,rychlá komunikace, profesionalita , ochota. Vše proběhlo na jedničku. Děkuji a doporučuji.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 287 nalezených.