Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Tomáš Herout | 9. 10. 2019

Náš prodej bytu proběhl přesně podle předem stanoveného a dohodnutého scénáře. Skvělé promo video bytu, prohlídky, výběr nového majitele a samotný prodej ve velice krátkém čase. Naprosto skvělý servis i přístup a to jak po lidské stránce, tak po té profesionální. Pokud budeme v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, tak již teď víme, kdo bude opět náš "realiťák". Ještě jednou děkujeme za vše.
 


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Katerina Zitta | 9. 10. 2019

Pan Pecho jednal profesionálně. Vše proběhlo podle planu a s jasnými kroky. Pan Pecho zařídil co mel a včas, nenastala během prodeje bytu překvapeni.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Tereza Lukovičová s rodinou | 3. 10. 2019

Z vlastní zkušenosti můžeme vřele doporučit reality Fincentrum, konkrétně pana Mazánka. Pan makléř byl velmi vstřícný, ochotný, ve všem nám radil a pomáhal, kolikrát za nás i zařizoval. Precizně zrealizoval prodej bytu a s nadhledem předešel veškerým případným obtížím.  Spolupráce s ním byla radostí, příště se na pana Mazánka obrátíme zas. Děkujeme za Váš čas.


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Jiří Slezák | 1. 10. 2019

Oceňuji profesionálně odvedenou práci pana Pecha během celé realizace zakázky. Připravené informace byly vždy přesné, pečlivě zpracované a poskytnuté kultivovaným způsobem. Návrhy kupující i prodávající strany byly řešeny přímo se zjevným cílem vyhovět oběma stranám a nalézt přijatelný kompromis. Služby pana Pecha mohu s klidným svědomím doporučit.


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Anna Gorbunova | 1. 10. 2019

Pan Pecho je profesionál ve svém oboru. Koupě bytu proběhla snadno a rychle. Doklady byly připravené včas a kompletně, jednání vstřícné a věcné. Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Marcela Trefná | 1. 10. 2019

S prací pana Daniela Pecha jsem velice spokojena, již po několikáté projevil svou profesionalitu. Jeho komplexní služby jsou na vysoké úrovni. Mohu tedy jen doporučit.


Daniel Pecho
Realitní manažer
Daniel Pecho
Šárka V. | 1. 10. 2019

Dobrý den pane Pecho. Chci Vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Moc jste mi pomohl, děkuji Vám za vše, nebylo to pro mne vůbec lehké, ale i díky Vám je to mnohem lepší. Přeji Vám do budoucna mnoho pracovních úspěchu a hodně štěstí v osobním životě. Do budoucna bych Vaše služby ráda využila. Určitě se ozvu. Moc děkuji


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Marta Portyšová Nováková | 1. 10. 2019

Prodej nemovitosti s Honzou lze jen doporučit. Prodávali jsme nemovitost ve složité situaci na trhu s bohatou konkurencí. Přípravu a servis, který Honza poskytnul - staging, focení, rady ohledně nacenění a absolutně bezproblémové prohlídky - jsme si pochvalovali. Honzova znalost trhu nakonec dokázala přilákat ty správné zájemce a byt se k naší spokojenosti prodal. Papírování pro nás potom už znamenalo jen jednu 5minutovou podpisovou schůzku.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Honza Vágner | 26. 9. 2019

Často něco kupuji či prodávám a zkušeností s realitními makléři mám dost. Pan Mazánek všechny převyšuje - je vynikající! Vždy připravený, nedomnívá se ale ví, neříká že se zeptá, ale zeptal se již předem, nepotřebuje nic shánět, protože má vše již připraveno. Je naprosto profesionální. Navíc, je velmi lidský a přirozený. Dokáže navázat přátelský vztah a získat si důvěru. Na nic nikdy nezapomněl. A přitom je skromný. Je to prostě pan makléř s velkým “P”. Je skvělé, že v této branži tací lidé jsou a je dobře pro Fincentrum Reality, že pracuje ve vašich službách. Každému mohu pana Mazánka jako profesionálního makléře vřele doporučit! Děkuji za možnost spolupráce s tímto skvělým člověkem!
 


Petr Revenda
Realitní makléř
Petr Revenda
Helena Novotná | 23. 9. 2019

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala panu Revendovi za velmi profesionální přístup při koupi nemovitosti.  V poslední době jsem byla v kontaktu s mnoha makléři, a ne každý mě přesvědčil, o svých kvalitách. Pan Revenda má milý, lidský a zároveň velmi profesionální přístup. Vždy perfektní příprava veškeré dokumentace a dobrá komunikace. Děkuji velmi za spolupráci. Mnoho štěstí v další práci.

 


Radomíra Nechánská
Realitní makléř senior
Radomíra Nechánská
JUDr. Helena Kowandová | 19. 9. 2019

Z nabídky společnosti Fincentrum Reality jsem koupila nemovitost a ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování. Paní makléřka Nechánská, která měla mou nemovitost v nabídce, je vynikající odbornice a k tomu je milá a vstřícná; zkrátka nadstandardní přístup ve všech ohledech. 


Petr Revenda
Realitní makléř
Petr Revenda
Hemmrová | 18. 9. 2019

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyzvednout profesionální práci pana Revendy. Maximální spokojenost.


Světlana Drongová
Realitní manažer
Světlana Drongová
Ján a Zuzana Pallovi | 16. 9. 2019

S paní Drongovou jsme se byli podívat na jeden baráček, který teda bohužel nebyl dle našich představ, nicméně ze samotné schůzky si odnášíme pocit, že ještě existují ve světě realit makléři, kteří jsou sympatičtí, milí, nejsou arogantní, nesnaží se na potencionálního kupce tlačit a nesnaží se nákup podmiňovat využitím dalších služeb. Opravdu jsme byli velice mile překvapeni. Můžeme sice posoudit pouze fázi prohlídky, ale věříme, že paní Drongová je profesionál každým coulem ve všech fázích prodeje. Přejeme paní Drongové mnoho úspěchů v prodeji
 


Ladislav Stránský
Realitní makléř senior
Ladislav Stránský
ing. Vyhnal Vladimír | 16. 9. 2019

Vážený pane Stránský, chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování prodeje nemovitosti. Oceňuji Váš profesionální a lidský přístup, včetně trpělivého jednání, které vedlo k úspěšnému prodeji, který splnil moje požadavky a představy na cenu prodeje. Po celou dobu naší spolupráce jsem měl důvěru ve Vaše jednání, které vedlo k úspěšnému prodeji. Chtěl bych Vám poděkovat také za vyřízení celé administrativní stránky věci. Ještě jednou děkuji.


Eva Chomaničová
Realitní manažer
Eva Chomaničová
Ivo Věrný | 16. 9. 2019

Byl jsem s paní Chomaničovou naprosto spokojen.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 335 nalezených.