Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Petr Kubíček
Realitní makléř senior
Petr Kubíček
Stanislav Čejka | 27. 11. 2020

koupil jsem nebytový prostor v Pardubicích, přes Vašeho makléře Petra Kubíčka. Jelikož mám zkušenosti s jinými obchody nemovitostí, můžu srovnávat práci jednotlivých zprostředkovatelů. S panem Kubíčkem jsem byl velmi spokojen, zvlášť pro jeho otevřené jednání, neustálou snahu komunikovat a ihned reagovat na vzniklé situace. A to i po zaplacení zálohy, což mám právě zkušenosti, že bývá problém.

 


Radomíra Nechánská
Realitní makléř senior
Radomíra Nechánská
Taras Ishkov | 27. 11. 2020

Velmi profesionální přístup! Děkujeme p. Radomíra Nechánská !!!!!


Milan Kaňkovský
Realitní makléř senior
Milan Kaňkovský
Šárka Grygarová | 26. 11. 2020

Ráda bych se podělila o svou recenzi na pana Milana Kaňkovského, který byl velmi vstřícný a jednal velmi korektně a profesionálně. Spolupráce bez problému a vřele doporučuji ostatním klientům.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Renata Mališková | 25. 11. 2020

Děkuji mnohokrát panu Petru Revendovi za pomoc při koupi domu. Vždycky je ochotný pomoci a to v kteroukoliv hodinu či den. Jsem moc ráda, že jsem při koupi domu trefila právě na něho. Ráda ho doporučím svým známým.


Lukáš Adam
Realitní makléř
Lukáš Adam
Martin Kopecký | 19. 11. 2020

Dobrý den, rád bych poděkoval panu Adamovi za asistenci při prodeji domu. Na panu Adamovi oceňuji především jeho flexibilitu a profesionální přístup k prodeji rodinného domu v Lysé nad Labem. Prodej se uskutečňoval v nelehké době během opatření proti pandemii COVID a pan Adam dokázal i přesto zorganizovat veškeré kroky a naplánovat prohlídky tak, aby prodej proběhl hladce a ke spokojenosti mé i kupujících. Celému procesu se věnoval empaticky a pečlivě od jeho počátku až po dokončení všech administrativních záležitostí, které probíhaly dávno po podpisu kupní smlouvy a předání nemovitosti.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Ondřej Urban | 18. 11. 2020

Chci touto cestou poděkovat za velmi dobrou spolupráci při prodeji bytu. Jednání pana Mazánka bylo vstřícné, korektní a velmi profesionální. Aktivně navrhoval řešení i nad rámec služeb dohodnutých ve smlouvě.


Jan Kisý
Realitní makléř senior
Jan Kisý
Lucie Chadrabová | 12. 11. 2020

Ráda bych napsala na referenci makléře Jana Kisého, který prodával nemovitost mé babičky. Honza byl velice ochotný, nemovitost byla krásně nafocena a díky tomu bylo na prohlídce více jak 20 lidí. Vše ohledně postupu v případě prodeje potenciálním klientům vysvětlil, byl s nimi v kontaktu a stejně dobře odvedená práce byla i k naší straně – straně prodávající. Já jako finanční poradce jsem se účastnila všech prohlídek a ihned jsme s Honzou probírali i možnosti financování. Určitě bych Honzu doporučila každému, kdo chce lehce a bez práce prodat svoji nemovitost. Vím, že se Honza postará jak o nádhernou prezentaci do prodejní složky, tak o samotný prodej od A až do Z.


Petr Kubíček
Realitní makléř senior
Petr Kubíček
Ludmila Saluková | 11. 11. 2020

Ráda bych touto cestou doporučila skvělého realitního makléře Petra Kubíčka a zároveň mu moc poděkovala za rychlý prodej bytu v Hradci Králové.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Jan Fidra | 11. 11. 2020

Rychlé, slušné jednání a 100% spolehlivost. Pana Jana Mazánka mohu jen doporučit.


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Jana a Michal Snášelovi | 6. 11. 2020

Chtěli bychom poděkovat panu Revendovi za všestrannou pomoc při pronájmu nemovitosti (bytu), který se mu povedl velmi rychle pronajmout. Komunikace byla velmi příjemná, vždy se vším pomohl a vše vysvětlil. Služby pana Revendy můžeme určitě doporučit. Moc děkujeme.


Jan Kisý
Realitní makléř senior
Jan Kisý
Pavel Petrášek | 6. 11. 2020

Složitou smlouvu o převodu družstevního podílu k bytu v Hradci Králové na obchodní firmu vyřešil váš makléř pan Jan Kisý k naší spokojenosti. Děkujeme.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Jakub | 6. 11. 2020

S profesionálním přístupem, rychlostí a hladkou komunikací pana Jana Mazánka jsme byli se ženou velmi spokojeni. Služby této realitní kanceláře a zejména pana Mazánka, můžeme vřele doporučit. Děkujeme.


Tereza Mazánková
Realitní makléř senior
Tereza Mazánková
Tomáš Pluhař | 6. 11. 2020

Přidávám výborné reference této realitní kanceláři. Při řešení mé bytové otázky jsem byl za poslední 3 roky ve styku se 4mi realitami. Tato nad všemi ční. Osobním přístupem,rychlostí,komunikací. Za mě spokojenost 100%. A protože všechno je o lidech, mé díky patří hlavně Tereze Mazánkové. 


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Vladimír Mikulaško | 6. 11. 2020

Dobrý večer, boli sme sa pozrieť na predaj nehnuteľnosti inzerovaný p.Mazánkom. Aj keď sme sa pre túto nehnuteľnosť nakoniec nerozhodli, nič to nemení na fakte, že sme boli pozitívne prekvapení prístupom makléra, jeho pripravenosťou, prehľadom a prístupom, ktorý si cením zo všetkého najviac. Díky moc.


Lenka Mazánková
Realitní makléř senior
Lenka Mazánková
Roman Gregus | 6. 11. 2020

Absolutní spokojenost s makléřkou paní Lenkou Mazánkovou a celé realitní kanceláře s profesionálním přístupem, spolehlivosti s prodejem bytu. Děkujeme moc.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 359 nalezených.