Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Robert Kycl
Realitní makléř
Robert Kycl
A. Sedláčková | 10. 5. 2021

dovoluji si Vám touto cestou ještě jednou velmi poděkovat za Vámi poskytnuté realitní služby. Tím více, že ve srovnání s mnoha dalšími Vašimi kolegy jste byl nejen velmi ochotný a slušný v jednání, ale nebývale přesný a dochvilný, čehož si velmi cením. Respektoval jste naši představu a velmi profesionálně jste prováděl všechny prohlídky, s potřebnou dávkou odborných znalostí a informací, schopen dobře poradit a operativně řešit i nestandardní situace. Podařilo se Vám v celkem relativně krátké době vyřídit naši zakázku. Tomu jistě napomohly Vaše dobré organizační schopnosti a časová flexibilita. Přeji Vám, aby se Vám ve Vaší práci i nadále dařilo a měl jste kolem sebe jen spokojené zákazníky.


Cristinel Oprea
Realitní makléř senior
Cristinel Oprea
Naděžda Rejchlová | 6. 5. 2021

S panem Opreou mám ty nejlepší zkušenosti. Je to člověk na svém místě, profesionál s příjemným vystupováním, spolehlivý, dochvilný, nikdy s ním nebyl žádný problém, vždy mně vyšel maximálně vstříc. Vše probíhalo rychle a korektně. Rozhodně nejlepší realitní makléř, se kterým jsem se setkala.


Jan Mazánek
Realitní manažer
Jan Mazánek
Petr Netušil | 5. 5. 2021

 Rádi bychom se s Vámi podělili o velice kladné zkušenosti s REALITNÍM MAKLÉŘEM p. Mazánkem, kterého Vám všem upřímně doporučujeme! Opravdu se můžete těšit na jeho profesionální přístup, od první, až po poslední schůzku. Serióznost, dochvilnost, upřímnost...to dnes není samozřejmost, ale v tomto případě si buďte jisti, že tyto zákony jsou dodržovány. Pokud chcete opravdu PRODAT nemovitost za co nejlepší cenu a být v KLIDU, tak už dále nehledejte, právě to je ON.


Cristinel Oprea
Realitní makléř senior
Cristinel Oprea
Klára Fiřtíková | 5. 5. 2021

Děkuji za služby, které pan Oprea poskytl při prodeji našeho bytu. Jednalo se o velice nestandardní a komplikovanou situaci, kterou se podařilo zdárně vyřešit ke spokojenosti naší i kupujících ve velmi krátkém čase.


Cristinel Oprea
Realitní makléř senior
Cristinel Oprea
Pavel Baroň | 5. 5. 2021

Děkuji za opakovaně špičkovou spolupráci při pronájmu nemovitostí! Cením si zejména spolehlivosti, dochvilnosti, pečlivosti, profesionálního nasazení, ... a naopak nemám co vytknout. Těším se na další spolupráci!


Cristinel Oprea
Realitní makléř senior
Cristinel Oprea
Barbora Vaculová | 5. 5. 2021

Dobrý den, děkujeme za profesionální přístup při pronájmu bytu. Jsem velmi spokojená s přístupem pana Oprea. Mohu jen doporučit.


Jana Šnajdrová
Realitní makléř senior
Jana Šnajdrová
Ondřej Moravec | 3. 5. 2021

Jednání s paní Šnajdrovou bylo od začátku vstřícné a jednoduché, prodej mé nemovitosti se uskutečnil rychle a bez vážnějších komplikací Paní Šnajdrová vždy hájila mé zájmy, například při vyjednávání s protistranou. Potěšila mne zejména grafickým a obsahovým zpracovaním inzeratu přesně podle mých představ a přinesla do našeho obchodu potřebnou dávku zkušeností, znalostí a férového jednaní.


Lukáš Adam
Realitní makléř
Lukáš Adam
Radka Matthey | 3. 5. 2021

Koupě bytu v Čelákovicích proběhla dobře. Váš makléř pan Adam fungoval, aktivně komunikoval a poměrně rychle jsme celou záležitost vyřídili. Jsem spokojená.


Lukáš Adam
Realitní makléř
Lukáš Adam
Karel Kadlec | 3. 5. 2021

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat panu Adamovi za jeho angažovanost a nasazení při prodeji bytu v Čelákovicích. Jelikož jsem časově velmi vytížen, oceňuji zejména samostatnost pana makléře. Doporučuji pana Adama každému,kdo hledá samostatného a flexibilního makléře,který je opravdu orientovaný na výsledek .


Tereza Mazánková
Realitní makléř senior
Tereza Mazánková
Radoslav Kváček | 26. 4. 2021

Realitní makléřku paní Terezu Mazánkovou mohu s klidným svědomím doporučit a udělám to s radostí. Zaslouží si to! Vím, že s její prací budete spokojeni jako jsme byli my.


Daniel Pecho
Exkluzivní realitní makléř
Daniel Pecho
Pavla Hátlová | 26. 4. 2021

Pana Pecha vřele všem doporučuji, vše proběhlo hladce a velice rychle. Byli jsme velmi spokojeni.


Tereza Mazánková
Realitní makléř senior
Tereza Mazánková
p. Mrázek | 21. 4. 2021

Výborná spolupráce, vše velice rychle vyřízeno. Velice rád bych touto cestou poděkoval společnosti Fincentrum Reality a zejména realitní makléřce paní Tereze Mazánkové


Tereza Mazánková
Realitní makléř senior
Tereza Mazánková
Matyáš Hájek | 21. 4. 2021

V ideálním světě by všichni realitní makléři byli jako paní Tereza Mazánková: vycházela nám vstříc, jak jen to bylo možné a to i v čase, kdy je trh s nemovitostmi tak divoký. Když jsme si dali slovo, byl jsem si jistý, že jsem v bezpečí. Jednání bylo super příjemné a lidské. Perfektní zkušenost - vřele doporučuju - byli jsme extrémně spokojení!


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Tereza Závodníková | 21. 4. 2021

Chtěli bychom poděkovat paní Dočekalové z brněnské pobočky za její ochotu, spolehlivost,vstřícnost a profesionální přístup při koupi RD a zároveň prodeje našeho bytu. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Paní Dočekalovou můžeme vřele doporučit a ještě jednou jí velice děkujeme za úžasnou spolupráci.”


Petr Revenda
Realitní makléř senior
Petr Revenda
Jiří a Alena Gačovi | 13. 4. 2021

tímto emailem bychom chtěli poděkovat p. Petru Revendovi, který nám svým profesionálním přístupem pomohl s prodejem našeho bytu v Kolíně. Vyřešil veškeré komplikace s tím spojené a byl velice ochotný kdykoliv pomoct. Moc mu za to ještě jednou děkujeme!


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 418 nalezených.