Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Zuzana Kuklová
Realitní oblastní ředitel
Zuzana Kuklová
Jaroslava Cikrýtová | 15. 6. 2018

Ráda bych touto cestu poděkovala paní makléřce Zuzaně Kuklové za prodej a nákup bytu, který pro nás zařizovala, hlavně za lidský přístup , na návštěvách ohledně bytů se nezajímala jen o práci , ale popovídala si o životě s mou maminkou, která v situaci, ve které právě byla , potřebovala slyšet vlídná slova a ty paní Kuklová pro ni vždy měla a ještě nám i vypracovala daňové přiznání , smekám, to bych nezvládla , ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěšných obchodů , spokojených klientů a štěstí i v soukromém životě. 


Petr Janíček
Realitní makléř senior
Petr Janíček
Jana Nováková | 4. 6. 2018

Vážený pane Fojtíku, dělám to zřídka, ale v tomto případě bych chtěla učinit výjimku a napsat pozitivní hodnocení na realitního makléře pana Petra Janíčka. Prodávali jsme přes Fincentrum Reality byt 2 + kk v Praze Záběhlicích (byt byl nabízen koncem ledna a oficiálně předán nové majitelce 3.5.2018). Po jednání s vícero RK vyšly služby Fincentra nepatrně dráž, ale přesvědčilo nás velmi profesionální a zároveň lidské jednání pana Janíčka. Na všechny schůzky chodil včas a připraven a především bych chtěla vyzvednout jeho nasazení a rychlost. V jednu dobu jsme byli v časové tísni a pan Janíček byl ochoten připravit podklady do druhého dne, i když pracoval pozdě do noci. Z našeho pohledu jednal férově jak s námi, prodávajícími, tak i s kupujícími. Celá transakce proběhla zdárně a v termínu, jaký pan Janíček odhadoval. Také bych chtěla vyzvednout spolupráci s finančním poradcem Fincentra panem Jiřím Kubánkem, který pomáhal zajistit financování kupující straně a řešil překážky na straně bank. I on výrazně přispěl k tomu, že celá transakce proběhla poměrně hladce.Celkově jsme tedy byli se službami Fincentra velmi spokojeni a budeme dále doporučovat. Jediné, co chybí z našeho pohledu k dokonalosti, kdyby bylo možno ověřit podpisy notářem přímo ve Fincentru. Hodinu jsme blokovali poštu ještě s malým dítětem, i když chyba byla spíše na straně pracovnice pošty.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Vlastimil a Ivana Čermákovi | 4. 6. 2018

Dobrý den, dovolte mi vyjádřit za mne a mou ženu velké poděkování  realitnímu makléři panu Radimu Macháčkovi. Rodinné důvody nás tuto zimu přivedly k prodeji bytu na Kladně. Protože jsme s prodejem či nákupem realit doposud neměli absolutně žádné zkušenosti, byli jsme postaveni do nelehké situace laiků, kteří vůbec nevědí, jak to provést a co je k tomu třeba. K našemu velkému štěstí jsme však dostali doporučení a kontakt právě na pana Macháčka. Díky němu vše proběhlo až neuvěřitelně rychle a snadno. Bylo úžasné, jak nás krok za krokem provedl celým procesem, od zpracování webové nabídky přes bleskurychlé nalezení seriózního kupce až po finále ve formě převodu nemovitosti jedním a financí druhým směrem. Vždy byl nesmírně ochotný a připraven řešit případné "zádrhele" . Jestli existuje pro pana Macháčka nějaká stručná charakteristika, pak je to fantastický mix profesionality a lidského přístupu. Oba se ženou také "pracujeme s lidmi", tudíž takové vlastnosti dokážeme objektivně ocenit. Chtěli bychom  touto cestou  tlumočit naše absolutorium, spokojenost a poděkování. Neváhejte toto naše hodnocení použít  jako naše nejupřímnější doporučení všem jeho novým potencionálním zákazníkům. Ještě jednou děkujeme.


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Tereza Chlopčíková | 31. 5. 2018

 

Dobrý den, spolupráce s Vámi byla opravdu profesionální. Skvěle zpracovaná nabídka, hladký průběh prohlídek. Bohužel situace s průběhem hypotéky ze strany kupujících příznivá nebyla, ale to jste ovlivnit nemohl. Před dvěmi týdny jsem předávala kontakt na Vás sousedovi p. Páníkovi, který plánuje do roku byt přímo vedle nás také prodat. Snad se tedy ozve a domluvíte se. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné nastávající léto.


Lukáš Erban
Realitní oblastní ředitel
Lukáš Erban
Pačes Jaroslav | 29. 5. 2018

Dobrý den, chtěl bych poděkovat Lukášovi Erbanovi za profesionální práci při prodeji mého bytu před 2 lety a nyní jsem se na něj obratil o pomoc s prodejem chaty a i to šlo vše velmi dobře.
Patří mu velké díky.


Vladimíra Halbychová
Realitní makléř
Vladimíra Halbychová
Zdeňka a Alex Hulyashovi | 29. 5. 2018

Hned při první prohlídce se povedlo pronajmout náš byt. S jejími službami jsme byli spokojení. Vše vyřídila za nás, nemuseli jsme se o nic starat. O jakékoli změně nás ihned informovala a mohli jsme s ní konzultovat i naše požadavky a popřípadě změnit znění nájemní smlouvy. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit a pokud budu potřebovat nějakou pomoc s dalším pronájmem nebo prodejem nemovitostí, obrátím se určitě na ní.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Renata S. | 28. 5. 2018

Děkuji za prodej bytu. Jsem velmi spokojená. Paní Dočekalová je příjemná, velmi spolehlivá, precizní a svou práci dělá perfektně. Doporučuji se na ni obrátit, bude o Vás kvalitně postaráno.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Libor Šustáček | 28. 5. 2018

Vynikající přátelský přístup a komunikace. Velmi oceňuji, že Všechny potřebné doklady při prodeji nemovitosti vyřídila za mne. Nemovitost byla prodána za tři dny.


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petra Dočekalová
Marek M. | 28. 5. 2018

Přístup paní Dočekalové mě velmi příjemně překvapil, z její strany mi byl poskytnut 100% servis ve všech fázích nákupu nemovitosti.


Markéta Šmídová
Realitní manažer
Markéta Šmídová
Jarmila Vodičková | 25. 5. 2018

Dobrý den, se službami makléřky p.Ing. Šmídové jsem byla velmi spokojena. Obchod proběhl rychle, profesionálně a bez problémů. Oceňuji hlavně milé a vstřícné jednání.


Jana Jandová
Realitní makléř
Jana Jandová
Věra a Antonín Burcalovi | 22. 5. 2018

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše velmi vstřícné jednání a pomoc při nákupu nemovitosti. Vzhledem k tomu, že jsme dosud Vašich služeb nevyužívali, po nynější zkušenosti s Vámi již víme, že se budeme v případě dalších nákupů nemovitostí obracet jen na Vás, a vřele Vás budeme i doporučovat. Opravdu si velice vážíme Vašeho vystupování a ještě jednou Vám za pomoc mnohokrát děkujeme.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Jana a Martin Kulhánkovi | 16. 5. 2018

Pana Macháčka jsme oslovili při prodeji našeho domku. Již od začátku na nás velmi dobře zapůsobil, ochotně nám vysvětlil celý postup a poskytl veškeré informace. Při přípravě zakázky jsme ocenili všechny jeho rady a postupovali jsme dle nich. Při samotných prohlídkách jsme se na něj obrátili s naprostou důvěrou, prohlídky probíhali i bez nás. Časově nám vycházel maximálně vstříc. Celý průběh prodeje proběhl naprosto hladce, příprava smluvní dokumentace byla zpracována rychle a bezchybně. Pan Macháček byl s námi nepřetržitě ve spojení a vždy nás informoval o aktuálním průběhu. Poskytl nám dokonalé poradenství i po prodeji. Pana Macháčka si velice považujeme za jeho naprostou profesionalitu a zároveň si ho vážíme pro jeho lidský empatický přístup a ochotu nám naslouchat a vždy zodpovědět naše dotazy. Vřele doporučujeme všem přátelům a známým.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Alexandr a Eva Ardelánovi | 15. 5. 2018

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Milanu Pokornému, který pracuje u Vaší firmy jako realitní makléř, za dokonalou souhru, pomoc a profesionalitu při koupi bytu v Trutnově. Cokoli jsme potřebovali vědět nebo zařídit, nebyl pro něho žádný problém, i když se jednalo o soboty i neděle, ráno i večer vždy ochotně zařizoval, co bylo potřeba.Nejsme málo nároční klienti, ale opravdu s panem Pokorným jsme byli spokojeni ve všem, s čím jsme se na něho obraceli. Není vždy automatické,že se realitní makléři chovají tak vstřícně, jako Váš zaměstnanec. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme co nejvíce lidí,kteří mají hlavu a srdce na správném místě.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Radek Eliáš | 9. 5. 2018

Dobrý den paní Zajícová, chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu, které proběhlo velmi rychle a pro nás bezstarostně. Vážíme si moc Vašeho osobního přístupu a upřímné snahy pomoci.


Libuše Zajícová
Realitní manažer
Libuše Zajícová
Lubomír Szczurek | 9. 5. 2018

Dobrý den, paní Zajícová, potvrzuji Vám, že dnes peníze za prodej bytu byly připsány na můj účet. Mnohokrát Vám za vše děkuji. Před prodejem bytu jsem dostal od známého na Vás kontakt a doporučení. Vše, co jsem od Vás očekával, se Vám podařilo naplnit. Jsem spokojen s Vaším přístupem a kompletním servisem. Mně by se to na tu vzdálenost takto nepodařilo. Přeji Vám i Vaší asistentce jen vše dobré v práci i v osobním životě.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 273 nalezených.