Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Luďka Staříková
Realitní makléř senior
Luďka Staříková
Tomáš a Jana Zemkovi | 17. 4. 2018

Byli jsme se službami paní Stařìkovė spokojeni, vždy se snažila nám zodpovědět všechny naše dotazy. Milé a vstřícné jednání.​

Odkaz na hodnocení ZDE.


Eva Chomaničová
Realitní manažer
Eva Chomaničová
Jana Mezuláníková​ | 12. 4. 2018

 

Dobrý den, paní Chomaničová, chtěla bych Vám ještě zpětně poděkovat za prohlídku bytu v Žebětíně a v Líšni na ulici Hochmanova. Abych řekla pravdu, ten líšeňský byt nám vůbec nepřišel špatný, ale shodou okolností jsme pak viděli krásnou, zrekonstruovanou 4+1 (která bohužel nebyla na prodej) a rozhodli jsme se vydat podobnou cestou jako její majitelé a upřednostnit o trochu větší prostor. Ráda bych Vám však touto cestou poděkovala za Vaši ochotu a nasazení, obojího si ceníme o to víc, že poslední dobou je to - zdá se - nedostatkové zboží. Děkujeme a přejeme Vám vše dobré.


Milan Pokorný
Realitní manažer
Milan Pokorný
Radek Šubrt | 10. 4. 2018

 

S panem Milanem Pokorným jsem byl velice spokojen. Koupě zahrady která byla můj sen v obci Milovice-Benatecká Vrutice proběhla velice rychle a vše bylo naprosto v pořádku .Velice děkuji za jeho upřímnost a ochotu. 


Michal Hrubý
Realitní manažer
Michal Hrubý
Luba Salát | 6. 4. 2018

Ne každý rozumí složitostem při prodeji, či koupi bytu. Nejlepší variantou je tedy svěřit se do rukou odborníka. Pan Michal Hrubý mě provedl všemi důležitými kroky při koupi bytu a zařídil, popřípadě vysvětlil věci, které byly v ten moment nad mé chápání. Dnes už bydlíme s přítelkyní ve svém novém domově a jsem opravdu rád, že jsem nemusel během všech procesů nic řešit. Pan Michal Hrubý veškeré záležitosti zařídil a úspěšně mě dovedl až k předání klíčů k mému novému domovu.


Michal Hrubý
Realitní manažer
Michal Hrubý
Jarmila Kremlingová Pecová | 6. 4. 2018

Jsem opravdu ráda, že jsme si vybrali Michala Hrubého pro realizaci prodeje našeho bytu. Přesto, že okolnosti prodeje byly velmi komplikované, pan Hrubý se vždy snažil vše vyřešit ke spokojenosti všech zúčastněných. Oceňuji nadstandardní přístup – krásné fotky, nápaditá videoprohlídka, vždy profesionální, přesto velmi lidské jednání, upřímný zájem a ochota pomoci. Je to člověk na svém místě, ze kterého je cítit nadšení pro svou práci. Michal Hrubý je opravdu to nejlepší, co můžete mít ​:)


Jaroslava Šimková
Realitní makléř
Jaroslava Šimková
Švihelovi | 5. 4. 2018

Paní Šimková zajistila naprosto bezproblémový prodej našeho bytu přesně dle námi stanovených podmínek. Velmi příjemné vystupování, profi přístup v jednání. Všem můžeme jen doporučit.


Jaroslava Šimková
Realitní makléř
Jaroslava Šimková
Krausovi | 5. 4. 2018

Paní makléřka Jaroslava Šimková nás už od prvního setkání svým jednáním zbavila jakýchkoliv obav a stresů, jaké člověk má, když se rozhodne jít do tak zodpovědné akce, jakou je koupě nového domu. Skvěle reagovala na všechny naše požadavky a přání, jednala rychle a všechno nám vysvětlila. Opakovaně nám věnovala čas a nabídla i další potřebné úkony, které bychom složitě museli zajišťovat sami. Moc nám to pomohlo.


Jaroslava Šimková
Realitní makléř
Jaroslava Šimková
Lenka Tomšová | 5. 4. 2018

Dobrý den. Paní Šimková, děkuji Vám za profesionální jednání, spolupráci, ochotu a hlavně za lidský přístup při prodeji rodinného domu.


Jaroslava Šimková
Realitní makléř
Jaroslava Šimková
Pavlína Vraspírová | 4. 4. 2018

Děkuji paní Šimkové za profesionální a lidský přístup, kterým nás provázela při koupi rodinného domu, který bude brzy naším vysněným domovem.


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Martina a Richard Samcovi | 4. 4. 2018

Dobrý den, chtěli bych tímto poděkovat realitnímu makléři panu Adamu Kadlubiecovi za pomoc s prodejem bytu 3+1 v Jablunkově. Jeho jednání bylo vždy profesionální, vstřícné a velmi milé. Kdykoli byl ochoten zodpovědět naše otázky a sejít se s námi i mimo pracovní dobu. Vše měl vždy perfektně připravené a zorganizované. Pan Kadlubiec je opravdu skvělým realitním makléřem. Moc děkujeme. Rádi ho všem doporučíme.


Josef Šimončík
Realitní makléř senior
Josef Šimončík
Marek Holub | 3. 4. 2018

Dobrý den pane Šimončíku, chtěl bych Vám touto formou poděkovat za vaši perfektně odvedenou práci při prodeji pozemku. Byl jsem spokojený s rychlostí a perfektní informovaností kdykoliv jsem zavolal. Ještě jednou děkuji za spolupráci. 


Josef Šimončík
Realitní makléř senior
Josef Šimončík
Jiří a Dagmar Mückovi | 3. 4. 2018

Dobrý den pane Šimončíku, chceme Vám s manželkou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu. Celý proces probíhal z Vaší strany velmi profesionálně a k naší spokojenosti. Také výběr nového majitele nás velice potěšil. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejem hodně úspěchů ve Vaší práci,


Josef Šimončík
Realitní makléř senior
Josef Šimončík
Holky Fišerovy | 3. 4. 2018

Dobrý den pane Šimončíku, děkujeme za vstřícnost a rychlé jednání, bezproblémový převod. Přejeme hodně pracovních úspěchů.


Vladimíra Halbychová
Realitní makléř
Vladimíra Halbychová
Machová Kateřina | 28. 3. 2018

Dobrý den, jsou to již 2 roky od prodeje, takže budu stručná :) Spokojená jsem byla velice, přijela jste když bylo třeba a vše pořešila. Myslím, že vše proběhlo hladce a vzhledem k náročným kupujícím si myslím, že jste to zvládla velmi dobře. Vešketré informace jsme měli vždy k dispozici. Jste trpělivá, milá, příjemná, a určitě bych vás znovu kontaktovala. Přeji krásný den a spousty spokojených klientů.


Adam Kadlubiec
Realitní manažer
Adam Kadlubiec
Raszyk Jindřich a Petra Klusová | 27. 3. 2018

Dobrý  den, všem bychom chtěli poděkovat za profesionální přístup, individuální péči a  komunikaci při koupi našeho nového bytu. Největší díky patří panu Kadlubiecovi, který nám zprostředkoval prohlídku bytu, se vším nám poradil, vše vysvětlil a zajistil hladký průběh koupě. A také jeho dobrému kolegovi panu Babiuchovi, který se o nás také perfektně postaral. Ještě jednou moc děkuji za zprostředkování kupních smluv, vyřízení papírů na úřadech a katastru. 
 


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 259 nalezených.