Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Pronájem bytů Beroun

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr

Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Na Horizontu, Králův Dvůr

Užitná plocha: 30 m2 Číslo podlaží: 6

K pronájmu Vám nabízíme velmi pěkný, kompletně zařízený byt o velikosti 1+KK, který se nachazí ve 2.patře domu postaveného v roce 2007. Jedná se o dům vystavěný v rámci projektu Královský Horizont v Králově Dvoře. Dům je postaven v jižním svahu nedaleko lesa. Byt je tvořen pokojem s kuchyňským koutem, kam se bez problémů vejde posezení, pracovní kout i část na spaní. Dále je zde samozřejmě předsíň a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Výhodou je kompletní vybavení bytu, které zde zůstává k dispozici pro nájemce - kuchyňská linka včetně spotřebičů, stůl se židlemi, pohovka, postel, šatní skříň, televizor, pračka a mnoho dalšího. Byt je k nastěhování od 1.7. Uvedená cena neobsahuje měsíční zálohy na služby ve výši 2.200,-Kč (topení, voda, úklid a provoz spol. prostor), dále 700,-Kč roční paušální platbu za TV, rozhlas a svoz odpadu, elektřina (cca 500,-Kč měsíčně) se přepisuje na nájemce. Požadována je vratná kauce 2x měsíční nájem tj. 18.000,-Kč a provize RK 1x měsíční nájem + DPH tj. 10.890,-Kč. Majitel preferuje 1 osobu, nekuřáka či nekuřačku bez dětí. Jedná se o lokalitu v okrajové zástavbě avšak s dobrou dostupností služeb, nákupů i další občanské vybavenosti. Díky dobré dopravní dostupnosti do Prahy autem po D5, ale i autobusem a vlakem, je toto bydlení i vhodnou alternativou pro toho jenž pracuje v Praze, ale ohledně bydlení preferuje spíše klidnější oblast a menší město.

Více informací

9 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte pronájem bytu v Berouně? Středočeský kraj má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí k prodeji. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.