Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Jihočeský kraj

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín

Prodej bytu 3+1 99 m2 Mírová, Protivín

Užitná plocha: 99 m2 Číslo podlaží:

S velkou zahradou, která bude pro Vaše děti tím pravým vyžitím, Vám nabízím byt o dispozici 3+1 s možností úprav na 4+1. Celý dům je po rekonstrukci fasády, střešní krytiny a klempířských součástí. Nachází se přímo na centrální ulici vedoucí městem. Díky rozsáhlému dvoru a zahradě budou mít Vaše děti bezpečné místo na hraní pod širým nebem, aniž byste se museli bát provozu na silnici. V celém domě se nachází šest bytů z nichž přibližně jen polovina je obývána, a tak dům nabízí několik rozsáhlých společných prostor mimo byt jen pro Vás. Byt se nachází v druhém nadzemním podlaží a stejně jako zahrada je prostornější než bývá zvykem. Má nová okna s krásným výhledem do zahrad za domem. Do silnice jsou střešní okna a tak jste oproštěni od hluku z dopravy. V bytě je třeba ještě dokončit započatou rekonstrukci uděláním špalet a parapetů. Celkově bylo plánováno několik investic, kdy na některé je již nakoupený materiál, který je také předmětem prodeje. Potěšení Vám udělá velká místnost, kterou na fotkách nenajdete. Zatím není příliš reprezentativní, protože je v ní umístěn veškerý materiál k rekonstrukci, stejně jako i nábytek, který bude odstěhován. Věřím ale, že z její prostornosti budete mile překvapeni. Jste již zvědavý jak asi může Váš nový domov vypadat? Byt má své kouzlo, a tak už nyní se na jeho prohlídku s Vámi těším.

Více informací

3 960 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete pravidelně akutalizované nabídky z Jihočeského kraje. Poptáváte prodej bytů v Českých Budějovicích, Jindřichova Hradce nebo Tábora? Bydlete podle svých představ. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.