Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej bytů Písek

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor

Rezervace

Prodej bytu 3+1 64 m2 Havanská, Tábor

Užitná plocha: 64 m2 Číslo podlaží: 8

Pokud hledáte bydlení na krásném místě plném zeleně a chcete nemovitost, která bude zářit a vonět novotou, jste na správném místě. V posledním patře osmi podlažního domu na Vás čeká nádherný, světlý byt s výhledem do okolních luk a lesů. Byt o velikosti 64 m2 a dispozici 3+1 Vás ohromí už při vstupu. Jakmile odemknete dýchne na Vás příjemná atmosféra, klid, pohoda a chce se Vám říci, tady chci bydlet. Byt je barevně sladěn do šedé, která je velmi praktická a vděčná, protože bude velmi dobře ladit s jakýmkoliv vybavením bytu. Je zde nové zděné jádro se s velikým sprchovým koutem. Co mile budoucího majitele překvapí je nová pračka a sušička. Kuchyň je na míru a má mnoho praktických skříněk a šuplíků, prostě sen každé ženy i muže co rádi vaří. A co si navaříte, to si také sníte. A můžete na prostorném balkonu. Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední patro, můžete si zde pohodlně užívat i grilování. A to od jara, do podzimu anebo i v zimě. Díky střížce jste totiž kryti před nepříznivým počasím. Nejen byt je úžasný, ale i lokalita je skvělá. Dům je zasazen do klidného prostředí na pomezí sídliště a pěkné přírody. Majitelé automobilů potěší pohodlné parkování v okolí domu. A v neposlední řadě především rodiny s dětmi ocení nejen přírodu pro procházky, ale také park s dětským hřištěm. V docházkové vzdálenosti je nákupní centrum a veškerá občanská vybavenost. A pro nejrychlejší z Vás mám překvapení. Pokud byt zarezervujeme do 14ti dnů, dostane zájemce od majitele luxusní kontaktní gril. Budeme se těšit na setkání, tak neváhejte a objednejte si prohlídku.

Více informací

3 590 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky z Jihočeského kraje. Poptáváte prodej bytů v Písku? Bydlete podle svých představ. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.