Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Mladá Boleslav

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno

Prodej rodinného domu 72 m2, Jizerní Vtelno

Užitná plocha:72 m2 Pokojů: 2

Hledáte rodinný dům s malinkou bezúdržbovou zahrádkou, ale s prostornými vedlejšími stavbami (např. kolna, dřevník, garáž, půda)? Chcete vlastnit nemovitost na dobře dostupném místě a mít možnost si ji zrenovovat podle svého? Tak právě tato nabídka by pro Vás mohla být ta pravá. Jedná se o rodinný dům vhodný k přestavbě dle Vašich představ, ale zároveň dům kam se můžete rovnou nastěhovat, žít a Vaše sny a plány si realizovat postupně. Dům o velikosti 2kk s možností využití (po renovaci) druhého patra, s garáží, půdou a dřevníkem pro Vás máme v obci Jizerní Vtelno. Dům je po částečné rekonstrukci a je napojen na novou kanalizaci. Dům má nová plastová okna a dveře. Nemovitost určená jak k okamžitému nastěhování, tak k úpravám dle představ nového majitele. Skvělé bydlení s výbornou dostupnosti do Mladé Boleslavi se nachází v obci Jizerní Vtelno, okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj. Žije zde trvale přibližně 330 obyvatel. Poloha obce se nachází nad úchvatným údolím, kterým protéká řeka Jizera, v zemědělské oblasti s nezatíženým životním prostředím. Dopravní dostupnost obce (pravidelné autobusové linky, nedaleká železniční zastávka v sousedním Krnsku) přímo vybízí k návštěvám turistických cílů v blízkém či vzdálenějším okolí; např. veřejnosti přístupný zámek Stránov, rekonstrukcí procházející kostel sv. Václava v areálu zámku, slavná „oříšková cesta“ skladatele Bedřicha Smetany, pomník Miroslava Tyrše nebo několik památných stromů. Obcí prochází několik cyklistických stezek a tras. Aktuálně jsou započaty práce na obchvatu obce, aby doprava neomezovala život v daném místě. Více informací ohledně obchvatu přikládám link:https://www.youtube.com/watch?v=ZnAfU4YEkDg Zaujala Vás naše nabídka? Zavolejte a domluvte si prohlídku. Než se společně na nemovitosti potkáme, můžete se s nemovitostí seznámit pomocí virtuální prohlídky. https://my.matterport.com/show/?m=ah4 Budu se těšit na viděnou společně s mou kolegyní, která Vám bude k dispozici s tím nejlepším financováním.

Více informací

3 590 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Mladé Boleslavi? Pravidelně aktualizujeme nabídky prodeje domů ve Středočeském kraji. Najděte si dům podle vašich představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.