Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Beroun

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice

Prodej rodinného domu 168 m2 Loděnická, Bubovice

Užitná plocha:168 m2 Pokojů: 5 a více

Prodej rodinného domu 4+1 o rozloze 168 m²a pozemkem 800 m² V zastoupení majitele domu exkluzivně nabízíme tento prostorný rodinný dům 4+1 s možností jednoduchého rozšíření na 5+1 na pozemku o rozloze 800 m² v klidné lokalitě chráněné krajinné oblasti Český kras. Pouhých 15 minut jízdy z Prahy. Tento velkorysý dvoupodlažní dům byl postaven na pozemku, který se nachází v unikátní lokalitě v bezprostřední blízkosti Karlštejnské rezervace. Pokud máte rádi výlety do krásné přírody, tak si to zde nesmírně užijete. Celková užitná plocha domu je 186m² (bez bazénu a přístřešku na dřevo). Přízemí se skládá z prostorného obývacího pokoje, jídelny, samostatné kuchyně s kuchyňskou linkou, zastřešené terasy, vstupní haly, toalety s umyvadlem, dřevěného točitého schodiště od uměleckého truhláře a technické místnosti. Dále je zde prostorná garáž. V patře je schodišťový prostor s chodbou, odkud se vstupuje do tří ložnic a koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletou a umyvadlem. K jedné z ložnic patří i velmi praktická šatna. Na podlahách v obytných prostorách v přízemí je masivní brousitelná buková plovoucí podlaha, dlažba a v kuchyni lino. Podlaha v garáži je vyspádovaná ven a omyvatelná. Zastřešená terasa (případně po zaizolovaní i zimní zahrada) je koncipovaná jako dřevěná konstrukce s tvrzenými skly, mosaikovou dlažbou a dvěma východy. V čem spatřuji nesmírnou výhodu tohoto domu jsou dva samostatné zdroje tepla: plynový kondenzační kotel Geminox i pískovcový krb s teplovodním výměníkem (oboje variabilně napojeno na teplovodní rozvod po celém domě– příprava na energetickou krizi, možnost levného teplovodního vytápění dřevem). Na zahradě se můžete za letních dní osvěžit v bazénu 7x3 s technickým vybavením, s pískovou filtrací a solární plachtou. Je možný zastřešit. Zahrada je velmi vkusně osázena. Naleznete zde nejenom okrasné stromy, ale i ovocné. Květiny jsou zde vybrané tak, aby zahrada byla krásně barevná během celého vegetačního období. Můžete zde tedy po náročném dni pěkně zrelaxovat. Dům je připojen na kanalizaci a městský vodovod. Na pozemku je umístěna podzemní nádrž na dešťovou vodu o objemu 4 m3 s možností zavlažování pozemku. V obci je obchod – otevřený každý den, dětské hřiště, nové multifunkční sportovní hřiště a dvě restaurace, stanice autobusu MHD č. 311 je vzdálena cca 80 metrů od pozemku, vlakové nádraží je v Loděnici (3 km). Tento výjimečný rodinný dům se nachází na krásném pozemku ve velmi atraktivní a žádané lokalitě, nedaleko od tří golfových hřišť Albatros (5 minut jízdy), Beroun a Karlštejn a přitom v rychlé dostupnosti Prahy (15 minut). Bydlení je ideální pro rodinu i pro nadšené turisty, cyklisty, sportovce i milovníky koní. Pořízení domu lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. V případě zájmu neváhejte a domluvte si osobní prohlídku. Aktuálně není k dispozici PENB, proto G. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

14 500 000 Kč

Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice

Sleva

Prodej rodinného domu 120 m2 U Lesíka, Bubovice

Užitná plocha:120 m2 Pokojů: 4

Na krásném místě, odkud dojdete příjemnou procházkou k lomu Amerika, nebo na Karlštejn nebo do Solvayových lomů, stojí tento přízemní bungalov a čeká na nové obyvatele. Čeká na takové, kteří si budou užívat terasu, kde je v letních měsících ráno příjemně teplo a odpoledne naopak příjemný stín a na kterou skoro nikdy nefouká. Stromy a keře na zahradě jsou již natolik vzrostlé, že na ni téměř není vidět. Přímo u terasy je pak jezírko, ve kterém se můžete vykoupat (hloubka 150 cm) a na které se pohled neomrzí dvanáct měsíců v roce. Každý den můžete pozorovat desítky ptáků, kteří se přiletí napít a vykoupat. Pozorovat dění na zahradě můžete z obývacího pokoje nebo třeba i od jídelního stolu, protože obrovská prosklená stěna to umožní. Obývací pokoj je prostorným centrem domu, má totiž skoro šedesát metrů čtverečních. V domě jsou kromě obývacího pokoje s kuchyňským koutem tři ložnice. Vedle kuchyně je ještě nepostradatelná komora. Topení i ohřev vody zajišťuje v této chvíli plynový kotel. V koupelně je vana a je připraven prostor pro sprchový kout (nebo třeba infrasaunu). Poslední místností je technická místnost, kde je kotel a ještě druhé WC s umyvadlem, vejde se sem i pračka a sušička. Na pozemku je ještě přístřešek na auto a dřevěná kůlna sloužící k uskladnění zahradního nářadí (i všeho dalšího nářadí, přístrojů apod.) a všeho, co se do domu nevejde. V Bubovicích je obchod s potravinami, skvělá hospoda a spousta míst na výlety, protože Bubovice jsou na hranici CHKO Český kras. Škola je v Loděnicích nebo v Rudné, na obě místa jezdí autobus. Autobusem také dojedete do Prahy, případně do Berouna. Autem je to sotva deset minut na Zličín a nemusíte jezdit po dálnici. Přijďte se podívat, tohle místo opravdu stojí za návštěvu. Stačí zavolat a já vás s radostí provedu.

Více informací

12 890 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Berouně? Pravidelně aktualizujeme nabídky prodeje domů ve Středočeském kraji. Najděte si dům podle vašich představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.