Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Mělník

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves

Prodej rodinného domu 130 m2, Nová Ves

Užitná plocha:130 m2 Pokojů: 4

REZERVOVÁNO, PROSÍM NEVOLEJTE! Dům v Nové Vsi u Nelahozevsi (okr. Mělník) je jedinečný svou univerzálností. Stavba z roku 2010, postavená na pozemku o celkové výměře 781m2 je svou dispozicí vhodná pro jakékoliv složení svých obyvatel. Spodní patro je tvořené velkým obývacím prostorem s krbem a kuchyňskou částí a na příležitostné umytí se zde nachází koupelna se sprchovým koutem. Pod schody je zázemí, používané jako komora, v jehož zadní části je elektrický kotel, starající se o vytápění a ohřev vody pro celý dům. Kuchyň disponuje velmi kvalitní a kapacitně naprosto velkoryse řešenou kuchyní na míru od firmy XXXLutz, v případě zájmu je možné domluvit i přenechání americké lednice. Myčka, digestoř svedená do ventilace, indukční plotna a velká pracovní plocha jsou hlavní dominanty této moderní a nadčasové linky. Z kuchyňské části se širokým půlobloukovým průchodem dostanete do obývacího pokoje, kterému dominuje krb. Posezení u krbu v zimních měsících dotváří příjemnou útulnou atmosféru, ale i v létě jistě své využití najde. Prosklenými francouzskými dveřmi z obývacího pokoje vstoupíte na dlážděnou zastřešenou terasu, otevřenou do prostorné zahrady. V patře jsou tři samostatné ložnice, z nichž dvě disponují vestavěnými skříněmi na míru. Na ploše odpovídající téměř dalšímu pokoji se nachází prostorná koupelna s hydromasážní vanou pro dvě osoby. Nad ložnicemi je ještě cca 1m vysoká pochozí půda, poskytující dostatek úložného prostoru na méně často užívané věci. Vedle domu je uzamykatelná garáž a před garáží dlážděný prostor dostatečný na zaparkování dalších dvou vozů. Vjezdová brána na pozemek je motorová s dálkovým ovládáním. V obci se nachází základní vybavenost, je zde večerka, mateřská škola a obecní úřad i čerpací stanice. Podrobnější info najdete na https://www.nova-ves.cz/o-obci/ Po dálnici dojedete do Prahy za 20 minut, zastávka bus je na návsi, vlak je od domu vzdálený 1,5 km. Nejlevnější hypotéku zajistíme.

Více informací

5 500 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si dům v Mělníku. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.