Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Mělník

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov Prodej chalupy 37 m2, Liběchov

Novinka

Prodej chalupy 37 m2, Liběchov

Užitná plocha:37 m2 Pokojů: 2

Hledáte útulné bydlení ve výborné dojezdové vzdálenosti od Prahy či Mělníka, a přitom chcete zůstat v objetí poklidné přírody s vlastní zahradou a dostatkem soukromí? Představuji Vám tuto velmi sympatickou chalupu, která Vám poskytne takový komfort, aby jste se mohli cítit, jako doma. Prostory jsou vskutku útulné, ideální pro jednoho či dva. Nicméně již dnes je toto místo připraveno k celoročnímu bydlení. Chalupa má nová plastová okna, na podlahách světlé linoleum, elektrické přímotopy, avšak možno topit také kamínky na dřevo či uhlím. Odpad i voda nové v plastu, nová elektřina, v tuto chvíli je chata také zateplena a natažená perlinkou. Pro šikovné ruce je připraven další materiál k dokončení bydlení pro celoroční pobyt včetně nového sprchového koutu. K této nemovitosti Vám také dokážeme výhodně zajistit finanční prostředky pro jeho koupi. Proto už dále neváhejte a zavolejte si makléřce o bližší informace. Mileráda Vám vše upřesním či Vás pozvu na prohlídku.

Více informací

1 390 000 Kč

Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem

Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem

Užitná plocha:106 m2 Pokojů: 3

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v ulici Labská, obec Kostelec nad Labem okres Mělník. Dům po rekonstrukci nabízí dva pokoje, kuchyni, koupelnu, WC a šatnu. Prostorné podkroví vhodné pro další rozšíření obytné části domu. Ohřev vody a vytápění řeší plynový kotel, dům napojen na veškeré inženýrské sítě + vlastní studna. Zahrada se rozkládá jižně od domu a nabízí příjemné zákoutí včetně zahradního domečku. V obci kompletní občanská vybavenost s nemocnicí v Brandýse nad L.. Dům poskytne příjemné a klidné bydlení s dobrou dostupností do Prahy. Rádi Vám zdarma navrhneme financování domu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Více informací

3 500 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Pořiďte si dům v Mělníku. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.