Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Mělník

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany

Rezervace

Prodej rodinného domu 132 m2 Zimní, Nelahozeves Lešany

Užitná plocha:132 m2 Pokojů: 5 a více

Přáli byste si bydlet v hezkém, novém domě se zahrádkou, s velmi nízkými měsíčními náklady a rychlou dostupností do našeho hlavního města? Nabízíme Vám tedy k prodeji krajní řadový rodinný dům (kolaudace 2014) s větším pozemkem a ještě s možností významného rozšíření (aktuální celková plocha 391 m2), o obytné dispozici 5+kk, který se nachází v obci Nelahozeves - Lešany. V přízemí najdeme vkusně propojenou kuchyňskou, jídelní a obývací část s bio krbem, na kterou navazuje venkovní terasa vhodná k relaxaci a dále přízemní pokoj, koupelnu se záchodem, vstupní chodbu, komoru a v patře tři pokoje, koupelnu s WC, rohovou vanou a podlahovým vytápěním. Všechna okna domu jsou opatřená sítěmi proti hmyzu a zároveň venkovními hliníkovými roletami, které v létě příjemně stíní a v zimě brání chladu (v přízemí jsou na el. pohon a dálkové ovládání, v horním patře se ovládají manuálně). Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel, obecní voda a kanalizace. Parkování je možné přímo před domem (2 místa) a nebo vjezdem pod dřevěnou pergolu z masivu (5m x 5m), ke které se dostanete na pozemek přes samonosnou vstupní bránu na elektrický pohon včetně elektrického ovládání. Na tuto pergolu, kterou je možno využívat i na příjemné venkovní posezení s rodinou a přáteli navazuje zahradní domek (4 m x 2,5 m) např. na uskladnění sezónních věcí nebo zahradního nábytku. V obci je zajištěna základní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost - autobusem, vlakem a nájezdem na nedalekou dálnici D8. Budu se těšit na Vaši osobní návštěvu této hezké nemovitosti. Financování hypotečním úvěrem Vám zajistíme za velmi dobrých podmínek. Více informací u makléře Lukáše Erbana.

Více informací

4 995 000 Kč

Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem

Rezervace

Prodej rodinného domu 106 m2 Labská, Kostelec nad Labem

Užitná plocha:106 m2 Pokojů: 3

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v ulici Labská, obec Kostelec nad Labem okres Mělník. Dům po rekonstrukci nabízí dva pokoje, kuchyni, koupelnu, WC a šatnu. Prostorné podkroví vhodné pro další rozšíření obytné části domu. Ohřev vody a vytápění řeší plynový kotel, dům napojen na veškeré inženýrské sítě + vlastní studna. Zahrada se rozkládá jižně od domu a nabízí příjemné zákoutí včetně zahradního domečku. V obci kompletní občanská vybavenost s nemocnicí v Brandýse nad L.. Dům poskytne příjemné a klidné bydlení s dobrou dostupností do Prahy. Rádi Vám zdarma navrhneme financování domu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Více informací

3 500 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Pořiďte si dům v Mělníku. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.