Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Kolín

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory

Rezervace

Prodej rodinného domu 79 m2, Býchory

Užitná plocha:79 m2 Pokojů: 3

Sníte během dne, jak sedíte na zahradě Svého domu a užíváte si rodinnou pohodu? Máte rádi vše po ruce, aniž by jste museli zdlouhavě řešit, kde to koupíte? Tak je tato nemovitost určena přímo Vám. Rodinný dům o dispozici 3+kk s užitnou plochou 79 m2, který lze půdní vestavbou rozšířit až na dispozici 6+1 a disponuje pozemkem 332 m2 včetně zastavěné plochy. Nemovitost prošla za poslední tři roky velkou rekonstrukcí, která byla ukončena v roce 2018 a můžete se ihned nastěhovat. Veškeré sítě jsou zde k dispozici a to plyn, elektřina, kanalizace, velkou devízou je i to, že je zde možnost připojení k vodovodu. Občanská vybavenost této lokality je naprosto úžasná, poněvadž zde máte školku, školu, drogérii, obchod s potravinami a spoustu fungujících spolku (hasiči, fortuna, babinec a fotbalový oddíl). Nedaleky nájezd na dálnici D11 Vám zaručí rychlou dostupnost velkých měst Prahy, Hradce Králové a Pardubic, kdy tam jste do 40 minut. Hledáte-li místo pro rodinné bydlení v klidném lokalitě, vyžití a navíc s perfektní polohou, tak tady je. Fincentrum & Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Brzy na viděnou na prohlídce, těší se Váš makléř Petr Revenda.

Více informací

2 699 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si dům v Kolíně. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.