Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Kladno

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina

Sleva

Prodej rodinného domu 170 m2, Slatina

Užitná plocha:170 m2 Pokojů: 5 a více

!!! NOVOSTAVBA BLÍZKO U PRAHY !!! !!!!DOMLUVTE SI PROHLÍDKU JEŠTĚ DNES - 734 208 852!!! !!!!SENZAČNÍ NABÍDKA!!!! Dokázali byste si představit, že se přestěhujete z Vašeho bytu do rodinného domu, v anglickém resortu Zahrady nedaleko Prahy a Kladna? Nabízíme Vám právě tuto možnost, a to prodejem rodinného domu v obci Slatina o obytné dispozici 6+kk, ke kterému dále náleží zahrada o celkové ploše 193 m2, kde můžete relaxovat s přáteli po náročném pracovním týdnu při grilování pod krytou pergolou nebo pořádat narozeninové oslavy či Silvestrovské vítání Nového roku, a při vysokých letních teplotách se můžete ochladit v bazénu. V přízemí domu se nachází samostatný pokoj, technická místnost, toaleta, špíz a prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu se zahradou. V patře jsou další tři pokoje, velká koupelna s rohovou vanou a toaletou. V podkroví domu je další velký pokoj, který je v současné době využíván jako pracovna pana majitele. Kolaudace rodinného domu proběhla v r.2015. Před domem je parkovací stání pro 2 osobní automobily. Součástí resortu je dětské hřiště, v obci se nachází obecní úřad, mateřská a základní škola. Obec Slatina se nachází v okrese Kladno, kraj Středočeský. Rozkládá se asi třináct kilometrů severovýchodně od Kladna. Žije zde 632 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1318. Na území Slatin byly objeveny historické archeologické nálezy – hroby z doby římského císařství, střepy z nádob, bronzové spony, stříbrné i zlaté ozdoby, skleněné korále, jemně zpracované šperky a kadidlo, zbytky pecí na tavení železa atd. Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce. Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

9 790 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si dům v Kladně. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.