Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Kladno

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč

Prodej rodinného domu 152 m2, Hřebeč

Užitná plocha:152 m2 Pokojů: 5 a více

Pokud Vás unavuje dnešní uspěchaná doba a hledáte místo, které Vám poskytne soukromí, kde byste si mohli odpočinout a načerpat sílu do dalšího dne, jste na správném místě. Dům Vás uchvátí svou atmosférou a jedinečností. Koncept domu navrhl a vybavil majitel tak, aby byl jednotný, vzdušný, v souladu s okolím a byl pohodlně propojen se zahradou. V přízemí třípodlažního domu je prostorný obývací pokoj s kuchyní na míru. Ta je vybavena spotřebiči Elektrolux. Na podlaze je luxusní velkoformátová dlažba. Francouzskými dveřmi projdete na dřevěnou terasu s vířivkou a bezúdržbovou zahradu s pěkným dřevěným zahradním domkem. Bezúdržbová je díky závlaze a robotické sekačce. Zahradou se můžete kochat v podvečer se sklenkou vína z vířivky, nebo ráno se šálkem kávy na terase. V patře naleznete tři ložnice a designovou koupelnu s toaletou. Druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou je v přízemí. Veškeré zařizovací předměty v koupelnách a toaletách jsou značky Villeroy&Boch a Hansgrohe. V posledním patře se nachází jeden pokoj, který lze využít jako pracovnu, hernu pro děti, nebo cokoliv vás napadne. Je prostorově velmi příjemný a světlý. Okna v celém domě mají žaluzie a všude je příprava na kamerový systém a alarm. Na terasu je vyvedeno podlahové topení a celkově příprava na výstavbu zimní zahrady. Obec Hřebeč se nachází 3km východně od Kladna. Je zde několik obchodů a restaurací, pošta, knihovna a mnoho dalšího. Zájemci o sport mají možnost využít tenisové kurty, fotbalové hřiště, cvičnou stěnu, hřiště pro děti a in-line dráhu. Mezi přírodní zajímavosti patří Hřebečská přehrada a rybník. Dopravní obslužnost je zajištěna autobusy. Autem se dostanete na Kladno do 5ti min, na okraj Prahy 15min. Pokud jste právě našli Vaše vysněné zázemí zavolejte a domluvte si prohlídku. A než se setkáme na prohlídce, pokochetjte se: https://my.matterport.com/show/?m=vfhHZrZ1XGT. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

10 200 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si dům v Kladně. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.