Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 8

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy

Prodej bytu 2+kk 43 m2 Chabařovická, Praha Kobylisy

Užitná plocha: 43 m2 Číslo podlaží: 2

Chcete bydlet téměř v přírodě na okraji Prahy a zároveň být v pohodlném a rychlém spojení s centrem města? Pak právě Vás by mohla zaujmout nabídka prodeje tohoto dvoupokojového bytu na pražském Ládví, respektive na sídlišti Ďáblice. Jednotka se prodává jako družstevní podíl, avšak právě v těchto měsících probíhá hromadný převod všech bytů v domě do osobního vlastnictví, což znamená, že koupi je možné financovat hypotéčním úvěrem a zároveň se za koupi neplatí žádná daň z nabytí, takže ušetříte 4 % z celkové kupní ceny. Byt je v prvním patře a je ve zcela původním stavu určeném ke kompletní rekonstrukci, díky čemuž si můžete interiér přizpůsobit svým představám a potřebám. Okna jsou směřována západním směrem do čtvercového vnitrobloku okolních domů, kde je udržovaný park se vzrostlými stromy a lavičkami pro odpočinek. Celý dům prošel v uplynulých letech kompletní rozsáhlou rekonstrukcí. Ďáblické sídliště bylo v 70. letech vystavěno jako ukázkové sídliště té doby, což se projevilo především kvalitou výstavby i urbanistickým uspořádáním celé zástavby. Je zde mnoho prostoru mezi domy, obchody a supermarkety. V nedalekém Ládví je veškerá potřebná vybavenost včetně stanice metra C. Pro větší nákupy je pár metrů od domu například Kaufland, případně 3 km od domu je obrovské obchodní centrum Letňany. I milovníci sportů si příjdou na své. Proběhnout se můžete v Ďáblickém háji, zaplavat si a zregenerovat v sauně je zas možné v aquacentru Šutka. Procházky krásnou přírodou s fantastickým panoramatickým výhledem na centrum Prahy mohu doporučit i po stráních Trojského kopce skrz přírodní památku Havránka a kolem botanické a zoologické zahrady. Sídliště je přímo napojeno na dálniční síť a cesta do centra Prahy trvá autem přibližně 20 minut a metrem 10 minut. O ceně za prodej toho bytu se bude jednat. Prohlídku Vám zajistí realitní makléř Jan Štěpánek.

Více informací

2 750 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 8? Vyberte si byt podle vašich představ v oblíbené lokalitě hlavního města. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.