Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 2

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad

Rezervace

Prodej bytu 3+kk 68 m2 Neklanova, Praha Vyšehrad

Užitná plocha: 68 m2 Číslo podlaží: 3

Funkčnost v každém ohledu či klasika a útulná atmosféra? Trendy moderna či tolik oblíbený pražský “old school”? Centrum Prahy, klidná část anebo perfektní občanská vybavenost? Pokud pro Vás všechna tato kritéria hrajou roli, mám pro Vás skvělou zprávu. V tomto případě nemusíte dělat žádné kompromisy. Tam, kde jiní tápou a nabízejí tmavé chodby plné dveří, my nabízíme moderní místo k životu, plné světla, barev a zajímavých řešení. Zádveří s místem pro šatnu, vestavěnou skříň, kde každá věc má své místo a úložný regálový systém. Opravdu každý centimetr čtvereční tohoto umně řešeného 3+kk nabízí pohodové bydlení v mnoha směrech. Tramvaj i autobus máte v podstatě “před domem” a ani na metro to není daleko. Jedna z nejkrásnějších pražských křižovatek Vyšehrad - Nusle - Vinohrady oplývá opravdu vším a uspokojí tak i vysoké nároky všech členů vaší rodiny. Vášniví cyklisté jistě ocení cyklostezku vedoucí až do Modřan. Pro malé i velké milovníky kultury tady máme letní divadelní scénu v přilehlém parku Vyšehrad. Pouhých pár minut vzdálenou Folimanku vřele doporučuji běžcům i jejich čtyřnohým miláčkům. A na věhlasné farmářské trhy podél Vltavy běžte všichni spolu. Slibuji, že si tam každý najde něco! V okolí se nachází kongresové centrum, školy a školky, banky, obchody anebo jedna z mnoha, hvězdami tolik ceněná restaurace U Kroka. Tato lokalita, obklopena třemi dětskými hřišti (Vyšehrad, Folimanka a Výtoň) si troufám tvrdit nemá konkurenci. A co víc? Přímo v domě se nachází kavárna Annas Cake & Coffee. Při vchodu na Vás dýchne atmosféra prvorepublikových pražíren a kavárniček. Dopřejte si své ranní espresso či cappuccino v Bio kvalitě. S Piafkou v uších a pohledem na repliky vitráží se budete cítit, jako by to tu postavili právě pro vás a tento okamžik. Díky skvělé spolupráci s mým kolegou, finančním specialistou Karlem Bujkem, Vám rádi pomůžeme získát prostředky na nové bydlení za nejvýhodnějších podmínek na českém trhu. Vaše realitní makléřka Barbora Nikolesková.

Více informací

6 490 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 2? Nabízíme široký výběr nemovitostí k prodeji v této lokalitě. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.