Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 6

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy

Rezervace

Prodej bytu 3+kk 66 m2 Makovského, Praha Řepy

Užitná plocha: 66 m2 Číslo podlaží: 2

REZERVOVÁNO, PROSÍM NEVOLAT. Stylové bydlení pro mladý moderní pár, to je první co vás napadne při prohlídce bytu 3+kk v prvním patře panelového domu na Makovského ulici v Řepích. Elegantní barvy, kvalitní materiály, vkus a trendy výzdoba je patrna zejména v obývacím pokoji s kuchyňským koutem. Místnosti dominuje podsvícený bar s deskou z masivního dřeva, který zároveň slouží jako elegantní stojan na víno. Stylovou atmosféru podtrhuje vinylová podlaha s dekorem kouřového dřeva a nábytek či zárubně v barvě tmavě mořených dřevin. Kuchyňská linka nabízí prostor pro vášnivého kuchaře či kuchařku a disponuje veškerými spotřebiči. Další místností v bytě je prostorná ložnice s manželskou postelí. Celou jednu stěnu kopíruje šatní skříň. Z ložnice je zároveň přístup na zasklenou lodžii, která na cca 3,5m2 poskytuje prostor nejen na sušení prádla, ale zejména na posezení s výhledem do otevřeného prostoru před domem. Třetí pokoj je současnými majiteli využíván jako šatna a zároveň obsahuje jedinou část vybavení, která bude z bytu odvezena, což jsou velké šatní skříně. Na 11m2 si tedy můžete zřídit pracovnu, relaxační místnost, případně dětský pokoj. Dalším lákavým místem je koupelna, je laděna do uklidňujících barev a vybízí k relaxaci i romantice. Na více než 7m2 zde najdete velkou moderně tvarovanou sedací vanu, umyvadlo se skříňkou i prostor na pračku a sušičku (nejsou součástí), včetně dostatku úložného prostoru. Zároveň je v koupelně přítomna toaleta. Všechna okna jsou orientována na západ, přičemž v případě zájmu lze další okno obnovit v kuchyňském koutě. Toto bylo během rekonstrukce zaslepeno. V bytě byly zrekonstruovány viditelné prvky, byla změněna i dispozice a nové jsou i veškeré rozvody. Okolí domu splňuje veškeré nároky pro bydlení na pražském sídlišti, v blízkosti jsou školy, školky, obchody i úřady, zastávka tramvaje je cca 100 metrů od domu.

Více informací

3 675 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 6? U nás si vyberete. Nabízíme široký výběr bytů v této lokalitě. Vyberte si byt podle vašich představ na Praze 6. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.