Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 6

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha

Rezervace

Prodej bytu 3+kk 63 m2 Makovského, Praha

Užitná plocha: 63 m2 Číslo podlaží: 12

Hledáte vlastní bydlení v Praze? Láká Vás výhled na široké okolí? Chcete mít vše na dosah ruky? V tomto případě jsou tyto řádky pro Vás. Byt 3+kk o velikosti 63 m2 má ve výhradním užívání sklepní prostor 2,8 m2 a lodžii 3,18 m2. Nachází se v 12. nadzemním podlaží panelového domu v části Praha Řepy. Při vstupu do bytu bezpečnostními dveřmi Vás mile překvapí prostorná chodba, která nabízí vchody do jednotlivých místností orientovaných na východní stranu. Z ložnice je přístup do lodžie. Kuchyň je spojena se světlým obývacím pokojem. Koupelna a WC jsou oddělené, nabízí možnost modernizace a zvětšení do chodby nebo využití v původním stavu. Vstupní dveře do bytového domu jsou zabezpečeny čipem. Do 12. patra Vás vyveze prostorný výtah. Čtvrté a osmé patro slouží jako sklepní prostory. Boky domu jsou zatepleny. Proběhla tu i modernizace balkonů, podlahy v přízemí a schválena je již montáž venkovních žaluzií v bytech. V okolí na nachází obchody jako Lidl, Penny, Albert, dále MŠ Pastelka, ZŠ, úřad MČ Praha 17 a pošta. Během pár minut dojdete k zastávce tramvaje Blatiny, železniční stanici Zličín, v dojezdové vzdálenosti nákupní centrum Metropole Zličín a prostory ke sportovnímu vyžití - Sportovní centrum Řepy, Skatepark, park Na Prameništi. Zaujala Vás možnost tohoto bydlení? Neváhejte si domluvit prohlídku a přijít se podívat osobně.

Více informací

5 390 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 6? U nás si vyberete. Nabízíme široký výběr bytů v této lokalitě. Vyberte si byt podle vašich představ na Praze 6. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.