Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 7

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice

Sleva

Prodej bytu 2+1 58 m2 Bubenská, Praha Holešovice

Užitná plocha: 58 m2 Číslo podlaží: 1

Nabízíme Vám víc než klasické komfortní městské bydlení. Činžovním dům, kde se přízemní byt nachází, prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2007. Je situovaný v oblíbené lokalitě, Praha Holešovice, jen pár minut pěšky od jednoho z nejkrásnějších pražských parků - Stromovky. Tento útulný, ale dostatečně prostorný byt 2+1 s balkonem má výhled do udržovaného dvorku, který je vybaven zahradním nábytkem. Bydlení vhodné pro všechny věkové kategorie, kde budete moci prožít maximální relax přímo v domě po náročném dni ve městě. Možnost v rámci aktivního odpočinku podniknout procházku na výstaviště či na promenádu k řece. A pro ty odvážnější šanci poznat nejen tajemství vesmíru, ale třeba vyzkoušet jízdu po povrchu Marsu či Měsíce ve 13 minut chůzí vzdáleném planetáriu. Samotný byt, který na začátku bude pravděpodobně potřebovat menší rekonstrukci, je vybaven plynovým kotlem, který zajišťuje teplou vodu v celé domácnosti a je taktéž napojen na ústřední topení s termostatem (zatopte si podle potřeby a mějte svou spotřebu plně pod konrolou). V bytě jsou nová okna, rozvody vody a elektřiny, odpady i kompletní oprava komínu, vše bylo provedeno při rekonstrukci v roce 2001. V okolí se nachází nejen veškerá občanská vybavenost, ale i spousta trendy kaváren, čajoven a restaurací. Milovníky nočního života pak potěší perfektní dostupnost do centra. Stanice metra linky C, Vltavská, je vzdálená 3 minuty chůze. Měsíční náklady na provoz bytu jsou ve výši cca 2 000,- Kč na osobu. V uvedené nabídkové ceně není započítána daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4 % z kupní ceny. Daň se hradí nad rámec nabídkové ceny. Prohlídku Vám zajistí realitní makléřka Barbora Nikolesková, s financováním koupě bytu Vám pomůže finanční poradkyně Marcela Fingerhutová.

Více informací

4 500 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 7? Vyberte si byt podle vašich představ v oblíbené lokalitě hlavního města. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.