Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 7

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha

Sleva

Prodej bytu 3+kk 66 m2 Jirečkova, Praha

Užitná plocha: 66 m2 Číslo podlaží: 2

Nabízíme krásně zrekonstruovaný byt v bezvadné lokalitě mezi Letenskými sady a Stromovkou s výbornou dostupností jak do centra, tak do přírody. Byt o dispozici 3+kk je ve 2. patře domu se spolehlivě fungujícím SVJ, které v průběhu minulých let zajistilo zateplení, novou fasádu, střechu, rekonstrukci vstupních prostor, instalaci výtahu a odvlhčení sklepů. V bytě proběhla v roce 2010 rozsáhlá rekonstrukce zahrnující výměnu podlah včetně podlahového vytápění v koupelně, nová plastová okna s trojskly, kompletní výměnu rozvodů vody, plynu a elektřiny (měď), rekonstrukci kuchyně včetně spotřebičů, koupelny, toalety a komory. Vytápění a ohřev vody je řešen vlastním plynovým kotlem vybaveným centrálním ovládáním pro celý byt a zásobníkem na teplou vodu. Velkým plusem je samostatná komora s prostornými policemi. Z chodby v mezaninu lze vejít na sdílený balkon a z přízemí pak na společný dvorek ve vnitrobloku, kde je vybudovaná zastřešená venkovní sušárna prádla. Na dvorku, který je k dispozici obyvatelům domu k užívání a relaxaci, je vzrostlý strom a udržovaná zeleň. K bytu patří také sklepní kóje. Prakticky za rohem se nachází vše, co potřebujete k žití: obchody, pošta, lékaři, školy i školky, kino, OC Stromovka a v neposlední řadě i nepřeberné množství restaurací, kaváren a hospůdek. Do centra Prahy se dá pohodlně dojít pěšky, ale i spojení MHD je výborné - 4 minuty tramvají na trasy metra A a C (Hradčanská, Vltavská), 7 minut na trasu metra B (Náměstí Republiky). Za účelem procházek nebo sportovních aktivit můžete využít bezprostředně sousedící Letenské sady s krásným výhledem na centrum a Vltavu, anebo pak jeden z nejkrásnějších parků Prahy – Stromovku, pěšky dostupnou do 5 minut. Láká Vás vidět byt na vlastní oči? Neváhejte a kontaktujte mě, velmi ráda Vám nemovitost představím. Těším se na viděnou, Vaše realitní makléřka Zdeňka Janočková. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

9 870 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 7? Vyberte si byt podle vašich představ v oblíbené lokalitě hlavního města. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.