Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Plzeňský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Plzeň-město

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice

Sleva

Prodej rodinného domu 429 m2 Plzeň Černice

Užitná plocha:429 m2 Pokojů: 5 a více

Nabízíme k prodeji rodinný dům na pozemku 947 m2 s udržovanou zahradou ve velmi atraktivní plzeňské čtvrti Bručná. Tato lokalita je známa svojí klidnou a příjemnou atmosférou. Námi nabízený rodinný dům je částečně podsklepený ( 98 m2), dále disponuje dvougaráží 37m2 a jeho celková užitná plocha 429 m2 z něj dělá opravdu velmi prostornou nemovitost. Obvodové zdivo je zateplené a doplňuje jej systém plastových oken Kömmerling. Dům je dispozičně rozdělen na přízemí, podkroví a suterén. V přízemí nalezneme zádveří, vstupní halu se schodištěm do podkroví, dále je zde kuchyně, jídelna spojená s pohodlným a prosvětleným obývacím pokojem, jehož atmosféru dotváří krb a příjemný pohled do zahrady. V přízemí se ještě nachází pokoj, šatna, koupelna s WC, samostatné WC a již zmíněná dvougaráž. V podkroví se nachází tři pokoje, dvě šatny, koupelna s WC a pracovna 6 x 7m s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s WC, tyto prostory jsou průchozí jak domem, tak mají i samostatný vstup z opačné strany domu. V případě potřeby lze dům využít i jako dvougenerační, kdy jednoduchou úpravou snadno získáte dvě bytové jednotky se samostatnými vchody, nebo bytovou jednotku s prostorem pro podnikání. V suterénu domu je technická místnost, úložné prostory a vytápěná tělocvična s pingpongovým stolem. Zahradu tvoří okrasná výsadba a malá užitková zahrádka. Součástí zahrady je i studna. Pro odpočinek zde slouží samostatně stojící zastřešená pergola s krbem, též je na zahradě umístěn sklad na zahradní nářadí. Mezi naprosté top výhody tohoto domu bychom měli ještě zařadit jeho dopravní dostupnost a okolní služby. V blízkosti se nachází trolejbusová zastávka linky č. 13 a 10, pro vzdálenější cesty určitě oceníte blízký nájezd na dálnici D5 a také pohodlné parkování přímo před domem. Mezi služby v okolí patří školy, školky, restaurace, nákupní centrum Olympia Plzeň. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

Více informací

15 800 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů ve městě Plzeň? U nás najdete širokou a pravidelně aktualizovanou nabídku nemovitostí. Bydlete podle vašich představ. Nejste ještě připraveni na koupi domu či byste si chtěli postavit vlastní dům? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu a pozemky k prodeji.