Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Plzeňský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Tachov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří

Rezervace

Prodej chalupy 180 m2, Svojšín Řebří

Užitná plocha:180 m2 Pokojů: 3

Hledáte chalupu s možností sezóního či trvalého bydlení? Dům ve kterém se snoubí staré s novým a který byl postaven na okraji malé vísky obklopené poli a lesy, ale s nájezdem na dálnici D5 do 10minut? Zveme Vás na prohlídku této nemovitosti - částečně podsklepeného přízemního stavení postaveného z kamene, cihel a dřeva. Dispozičně je rozděleno na obytnou část - velký obývací pokoj, kuchyni, chodbu, ložnici, koupelnu, samostatnou toaletu a na druhou část - velkou stodolu s možností parkování. Interiéry domu jsou citlivě opraveny a přizpůsobeny dnešním potřebám - je zavedena elektřina, vytápění je řešeno moderními krbovými kamny, pitná voda je z obecního zdroje, užitková z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do septiku. Teplou vodu ohřívá bojler umístěný v koupelně ( vana, umyvadlo) . Kuchyně je vybavena kamny na dřevo, kredencem, dřezem s tekoucí vodou a sporákem na propan butan. Ložnici a příslušenství zdobí klenuté stropy, obývací pokoj pak nový dřevěný trámový strop. Podlahy jsou dlážděné, dřevěné nebo kryté linem. Střecha je sedlová - nad obytnou částí přeložená. Okna jsou původní - dřevěná. Hezká udržovaná zahrada je kompletně oplocená - z části vraty a kamennou zdí, na kterou navazuje částečně zděný přístřešek, dřevěný plot a živý plot oddělující sousední pozemek. Na zahradě jsou dvě kryté terasy s posezením. Jedná se o klidné místo bez přímých sousedů v hezkém kraji. Součástí ceny je zajištění financování, právní a realitní servis. Prohlídka je možná po dohodě s makléřkou.

Více informací

2 250 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Plzeňském kraji? Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky a bydlete podle svých představ. Nabízíme domy na prodej v Tachově. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.