Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Znojmo

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice

Novinka

Prodej rodinného domu 105 m2, Oleksovice

Užitná plocha:105 m2 Pokojů: 4

Hledáte příjemné bydlení kousek od Znojma? V tom případě mohu doporučit Oleksovice, které se nachází 2 kilometry od státní silnice mezi Brnem a Znojmem, kde jste za 15 min. Jedná se o novostavbu nízkoenergetického domu (RD B) se zahradou, terasou, velkým klenutým sklepem pro všestranné využití a vjezdem přímo do dvora, což je velká přidaná hodnota. Dvoupatrová dřevostavba s obytným podkrovím o dispozicích 4+kk bude umístěna na pozemku o rozloze 706 m2, ideální a velmi klidné místo pro rodinné bydlení. Kompletní dokončení domu 6/2022. Dům bude napojen na všechny sítě a vybaven ve vysokém standardu: topení plynovým kondenzačním kotlem, podlahové vytápění regulovatelné v každé místnosti, plastová trojskla, dřevěné obložkové dveře, pohodlný přístup z obytné místnosti na terasu a zahradu, v neposlední řadě retenční nádrž, ze které lze zalévat okrasné záhonky a zahradu. Klenutý sklep navíc může sloužit k posezení, pro šikovného kutila jako dílna nebo i jako garáž pro vaše miláčky. Posezení na terase s pergolou orientované na jih nabízí dostatek soukromí a z horní zahrady krásný výhled do krajiny a přilehlého lesa. Dům celé rodině poskytne velkorysý prostor, dostatek úložného místa, elektrické žaluzie pak zajistí příjemnou teplotu po celý rok a bezespornou výhodou jsou 2 parkovací místa přímo u domu, z toho jedno kryté. Zároveň vás dům zaujme svými nízkými provozními náklady. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

7 900 000 Kč

Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín

Rezervace

Prodej rodinného domu 91 m2, Hevlín

Užitná plocha:91 m2 Pokojů: 3

Hledáte rodinný dům se zahradou v klidné obci v blízkosti hranic s Rakouskem? Dále nehledejte, právě jste jej našli. Rádi bychom Vám představili přízemní dům o dispozici 3+1, na který navíc navazují další tři místnosti, přístupné ze dvora, které momentálně slouží jako dílna, sklad a spíž. Vaší představivosti se ovšem meze nekladou a brzy by se z těchto dosud nevyužitých prostor mohla stát vaše nová pracovna, dětský pokoj, nebo třeba pokoj pro hosty. Po vstupu do domu vejdeme do chodby, nalevo se nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a dostatkem místa pro pračku a bojler. Pokud se chodbou vydáme rovně, ocitneme se v prostorné kuchyni, kde na kuchyňskou linku navazuje barový pultík, užitečný například pro chvíle oddechu se sklenkou vína. Na jídlo se celá rodina schází v prosluněné jídelně, které vévodí poctivý dřevěný stůl se židlemi a rohovou lavicí. Z kuchyně vedou dveře do dvou samostatných neprůchozích pokojů, kdy především první z nich má opravdu velkorysé rozměry (21 m²). Na dvůr navazuje rovinatá oplocená zahrada ve tvaru písmene „L“, kde máte dostatek prostoru na všechny vaše plány, např. k výstavbě dalšího domu. Snili jste třeba o bazénu? Na tuto zahradu se vám zcela jistě vejde. Přáli jste si vybudovat pergolu s grilem pro setkávání s vašimi přáteli? Místa je tu dost a další prostor můžete využít třeba na květinové záhony nebo pro pěstování vlastní zeleniny. Chcete chovat drůbež? I této možnosti jsou dveře otevřené a výběh pro slepičky je již vybudovaný. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost – mateřská a základní škola, obchody, pošta, lékař, autobusové spojení. Rovinatý terén v okolí láká k nenáročným projížďkám na kole, nebo pěším výletům kolem řeky Dyje. Relaxovat můžete v pouze pět kilometrů vzdálených termálních lázních Laa an der Thaya. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou. Rádi Vám pomůžeme s hyptékou na míru.

Více informací

3 300 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Poptáváte prodej domů ve Znojmě? Jihomoravský kraj má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky.Kromě prodeje domů u nás naleznete i prodej pozemků. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.