Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Blansko

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice

Sleva

Prodej rodinného domu 130 m2, Svinošice

Užitná plocha:130 m2 Pokojů: 4

Nabízíme k prodeji sympatický, řadový rodinný dům o dispozici 4+kk v obci Svinošice. Dům je dvoupodlažní, s menší zahrádkou vhodnou k posezení. Součástí domu je venkovní terasa u jedné z ložnic ve 2.NP a prostorná garáž pro dvě auta s elektrickými vraty. Z garáže je možný průchod do domu i přímo na zahradu. Zastřešení domu je řešeno kombinací pultové a ploché střechy. V 1.NP se nachází prostorný, velmi vzdušný a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je orientovaný na západ, šatna s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, garáž a vstup na schodiště. Z obývacího pokoje je přístup na menší terásku, která propojuje interiér se zahradou. Zahrada je okrasná, s bazénem. Ve 2.NP je klidová zóna. Z chodby jsou jednotlivé vstupy do tří ložnic a koupelny s vanou a toaletou. Součástí chodby je velká vestavěná skříň. Dům je napojen na vodovodní přípojku, v domě je zavedena elektřina i plyn, odpady jsou řešeny jímkou. Vytápění zajišťuje kombinovaný kotel. Na podlahách keramická dlažba, v obývacím pokoji a ložnicích lamino. Svinošice jsou obec vzdálená od Brna necelých dvacet minut jízdy autem, se základní občanskou vybaveností. V místě, popř. v blízké obci Lipůvka je veškerá základní občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, obchod, restaurace. Dostupnost do Brna bezproblémová autem, popř. autobusem s využitím IDS. Naše společnost Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Více informací

9 900 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Vyberte si bydlení v nádherném Jihomoravském kraji. Poptáváte prodej domů na Blansku? Jsme tu pro vás, nabízíme pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v nejoblíbenějších lokalitách. Kromě domů u nás naleznete i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.