Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Vyškov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy

Rezervace

Prodej rodinného domu 240 m2, Prusy-Boškůvky Moravské Prusy

Užitná plocha:240 m2 Pokojů: 5 a více

Nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost – jak z pohledu rozmanitého využití, tak i pro svou výhodnou polohu blízko města Vyškov. Nachází se v klidné, upravené ulici v obci Moravské Prusy, kde na sebe navazují původní, udržované domy i ty nově postavené. K pocitu pohody přispívá také skutečnost, že protější část ulice není zastavěna a je vedena jako parková plocha se stromy. Nemovitost tvoří dvě kolmo přiléhající budovy a hezká zahrada. Čelní dům 4+1 s uliční šíří 12 m je z původního, ekologického materiálu. Interiér osloví příjemnou a útulnou atmosférou, pěkné místnosti dávají pocit romantiky a tepla domova. Dům je obývaný a je v dobrém stavu. Novější stavba o 2NP v zadní části sestává z bytu 2+1, garáže a dalších prostorů, které lze upravit k bydlení a získat tak dispozici až 5+1. Dům je částečně podsklepený, pochází z 80. let. V případě zájmu je možné doložit plány, které mohou být přínosné při stavebních úpravách či rekonstrukci, se kterou je třeba aspoň v určitém rozsahu počítat. Vedle domu se nachází široký vjezd, který je zčásti zpevněný. Stejně tak je vydlážděná i větší část dvora, na něj pak dále navazuje zatravněná zahrada s velkým záhonem na zeleninu. Na zahradě je ještě hospodářské stavení a garáž. ¨ Nemovitost doporučuji zejména pro dvougenerační bydlení, ale i pro podnikání nebo jako investici. V obci je plná technická infrastruktura a občanská vybavenost – MŠ a ZŠ, pošta, obchod a knihovna, také je možné se zapojit do aktivních zájmových, kulturních i sportovních klubů. Na své si přijdou i vyznavači turistiky a cyklisty, oblast je známá krásnou přírodou a jeskynními útvary. Obec se nachází 7 km od města Vyškov, kde je možné navštívit muzea nebo si s dětmi užít pěkné chvíle např. v DinoParku, ZOO nebo Aquaparku.

Více informací

2 880 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Vyberte si bydlení v nádherném Jihomoravském kraji. Poptáváte prodej domů ve Vyškově? Jsme tu pro vás, nabízíme pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v nejoblíbenějších lokalitách. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě prodeje domů u nás naleznete i prodej pozemků.