Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Vyškov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice

Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice

Užitná plocha:92 m2 Pokojů: 3

Vítám Vás u nabídky nemovitosti, která si jistě zaslouží Vaši pozornost. Jedná se o příjemný dům s vlastním pozemkem včetně venkovního prostoru. Dům prošel rozsáhlou základní rekonstrukci, přičemž byla novému majiteli ponechána možnost, aby si mohl přizpůsobit dispozici interiéru dle svých představ pěkného a komfortního bydlení. V 1NP se nabízí moznosti volby dispozice 2+KK nebo 2+1. Místnosti jsou díky větším proskleným plochám příjemně světlé a působí svěže. V případě potřeby většího obytného prostoru lze rozšířit plochu bydlení o půdní vestavbu, půda je pro tuto možnost částečně přichystaná. Tímto získáte celkovou obytnou plochu 92 m2. I přesto, že interiér není zcela dokončen, i tak dává domu pocit klidu a prostorovosti, přičemž vybízí k dalším úpravám při využití přírodního rázu stavebních prvků či bytových doplňků. Zcela jistě potěší venkovní prostor dvora, který zajišťuje soukromí a možnost si zde vytvořit zázemí dle vlastních potřeb. Nemovitost je vhodná pro všechny, kdo hledají klidné bydlení, kutilové uvítají možnost využít své schopnosti. Obec s dobrou občanskou vybaveností, lokalita s větší koncentrací obcí a měst (Slavkov, Bučovice a Rousínov) – do centra Brna 25 km. Bonusem je dobré vlakové a autobusové spojení. Příznivce turistiky a cyklovýletů potěší blízkost Drahanské vysočiny a Ždánického lesa.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Vyberte si bydlení v nádherném Jihomoravském kraji. Poptáváte prodej domů ve Vyškově? Jsme tu pro vás, nabízíme pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v nejoblíbenějších lokalitách. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě prodeje domů u nás naleznete i prodej pozemků.