Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Zlínský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka PLOCHA POZEMKU: od  m²
do  m²
šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej pozemků Kroměříž

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky

Sleva

Prodej stavebního pozemku 804 m2, Soběsuky

Plocha celková : 804 m2

Hledáte pozemek pro stavbu rodinného domu, který má své kouzlo? Připravili jsme pro vás jeden takový. Mírně svažitý stavební pozemek se nachází na okraji obce Skržice, vzdálené jen 9,0 kilometrů od centra města Kroměříž. Pozemek umožňuje výstavbu nového bydlení v klidném místě, zeleni a blízko volné přírodě. Pozemek je orientovaný na východ a celý den na něj svítí slunce. Na ploše pozemku najdete majitelem vysázené dlouhověké okrasné stromy a keře. Dnes jsou již mírně vzrostlé, které se vzájemně doplňují a dávají tak pocit bydlení v "parku" s dostatečnou dávkou soukromí. Listnaté a jehličnaté porosty vás nadchnou svou barevností, která se v průběhu ročních období bude měnit. Zadní část pozemku je porostlá vzrostlými listnatými a jehličnatými stromy, které dodají stín, když bude horké léto. Nový dům, který zde postavíte, můžete propojit se zahradou a užívat si tak příjemného bydlení. Financování nákupu pozemku, případně výstavby domu, vám pomůžeme vyřešit. Naši finanční poradci vám budou k plně dispozici, aby vám ušetřili spoustu času a peněz. Domluvte si svou prohlídku ještě dnes. Těší se na vás makléř Radim Macháček.

Více informací

570 000 Kč

Prodej zahrady 1471 m2, Jankovice Prodej zahrady 1471 m2, Jankovice Prodej zahrady 1471 m2, Jankovice

Prodej zahrady 1471 m2, Jankovice

Plocha celková : 1471 m2

Nabízíme ke koupi pozemek o velikosti 1471 m2. Část pozemku je stavební, cca 200 m2, zbytek je vedený jako orná půda. Asfaltová příjezdová cesta je obecní. Elektřina se nachází na hranici pozemku. Plyn, obecní kanalizace a vodovod jsou cca 100 m od pozemku. Více informací u makléře.

Více informací

290 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.