Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Zlínský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Vsetín

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno Prodej chaty 81 m2, Pržno

Prodej chaty 81 m2, Pržno

Užitná plocha:81 m2 Pokojů: 3

Vítejte v Prženských Pasekách v srdci vsetínských vrchů. Prženské Paseky se rozprostírají ve výšce 520 m n. m. nad obcí Pržno a Jablůnka u Vsetína. Ryzí valašská oblast, kde se střídají hluboké lesy a rozsáhlé louky představuje ideální místo pro odpočinek na chatě. Toto méně známé, ale o to klidnější místo navazuje na bohatou síť turistických tras a cyklotras. V blízkosti chaty se také nachází dvě hospody s poctivou domácí kuchyní. Samotná chata s číslem evidenčním byla postavena roku 1987. Podsklepená stavba je tvořena betonovým základem s izolací proti zemní vlhkosti. V 1 PP se nachází dílna, garáž, sklep, technická místnost s vodárnou a boilerem. V prvním nadzemním podlaží se nachází prostorná terasa s výhledem na scenérii valašské krajiny, vstupem do menší chodby, pokojem s krbovými kamny, kuchyňským koutem, koupelnou s WC, sprchou a umyvadlem. Druhé nadzemní podlaží je přístupno po dřevěných schodech tvořeno dvěmi ložnicemi v nichž v jedné se nachází balkon s výhledem na okolní krajinu. Dům je napojen na elektro 230/400 V, zdrojem pitné vody je vrtaná studna nacházející se přímo na pozemku, odpad je veden do jímky. Vytápění je lokální, kamny na tuhá paliva, výhodou v letních dnech je také klimatizace umístěná v 1. NP. Ohřev vody je elektrickým boilerem. Pozemky kolem chaty jsou svažitého typu o celkové výměře 561 m2 . Na pozemku se také nachází udržované ohniště pro letní večery u táboráku. Možnost okamžitého užívání, prázdniny už můžete trávit na tomto krásném místě. Nenechejte si ujít tuto příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky.

Více informací

2 500 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů ve Vsetině. Bydlete podle svých představ a zvolte si pro život krásnou lokalitu ve Zlínském kraji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.