Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Zlínský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej domů Vsetín

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky

Prodej rodinného domu 185 m2 Chaloupky, Střílky

Užitná plocha:185 m2 Pokojů: 3

Virtuální prohlídka: https://roundme.com/tour/648222/view/2050855 Nabízíme vám ke koupi rodinný dům 3+1 s rozsáhlým pozemkem v obci Střílky u Kroměříže. Dům je určen k celkové rekonstrukci. Je tedy vhodný pro toho, komu učaruje krásné a klidné místo, bude chtít vdechnout domu nový život a zařídit si zde svůj nový, vysněný domov. Zastavěná plocha včetně nádvoří 232 m2 s pozemkem o výměře 3139m2. Rodinný dům disponuje garáži, technickou místnosti, terasou a předzahrádkou. Za domem se nachází hospodářské stavení a dílna. Pozemek je ve svahu a nabízí jak zahradu tak i pěkný kousek lesa. Dům disponuje přípojkami plynu, elektřiny, vody a kanalizační přípojkou. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody elektrickým bojlerem. Dopravní spojení je autobusovou dopravou. Využijte této nabídky s možností bydlení ve vlastním domě, s velkým pozemkem a za velmi příznivou cenu. Přijměte tedy mé pozvání na prohlídku, kde se dozvíte více informací. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Více informací

1 050 000 Kč

Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž

Rezervace

Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž

Užitná plocha:133 m2 Pokojů: 5 a více

Chtěli byste žít v dosahu přírody, užívat si klid a přitom být v oblasti s dobrou občanskou vybaveností? Hledáte rodinný dům a toužíte po procházce mezi antickými sloupy a krásami zahrad? Představujeme Vám zcela zrekonstruovaný rodinný dům se zahradou v historickém městě Kroměříži. Dům se nachází v klidné části řadové zástavby v blízkosti zalesněného vrcholku Barbořina. Pro sportovní aktivity je možno využívat areál Bajda, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, nebo třeba zažít zábavu při hře petanque. V letních měsících se schladíte v 50metrovém bazénu a Vaše děti v brouzdališti. Pro milovníky přírody jsou zde cyklostezky, turistické trasy a historické památky. Během volna můžete navštívit zámek, Květnou a Podzámeckou zahradu nebo zažít legraci v zrcadlovém bludišti. Na pivo a večeři si zajdete do místních restaurací a barů. Pro cestování jistě uvítáte dálnici, na kterou se dostanete po 5 minutách jízdy. Dvoupodlažní zrekonstruovaný dům s jižně orientovanou zahradou Vás jistě zaujme. Dispozici domu si můžete projít a prohlédnout ve virtuální prohlídce. Součástí domu je garáž, sklep a široký průjezd, který lze využít jako další parkovací plochu. Zahradu tvoří velká travnatá plocha, kterou si můžete upravit podle Vašich představ – rodinný bazén, či venkovní posezení s přáteli u rozpáleného grilu? Plocha zahrady o 355m2 Vám nabízí velké možnosti. Rekonstrukce domu byla provedena v roce 2020 (vodoinstalace, podlahy, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, kvalitní kondenzační kotel a vymalování domu). Tato rekonstrukce navázala na předchozí, která začala v roce 2013 a zahrnovala: zateplení domu, fasádu, střechu, instalaci plastových oken, vstupních a garážových dveří a instalaci ústředního topení. Jedná se o lokalitu v dosahu všech základních služeb s pěší dostupností centra města do 18 minut. Ukazatel energetické náročnosti budovy: *G (PENB nebyl předložen). Zaujala Vás tato nemovitost? Zavolejte ještě dnes. Těším se na Vás.

Více informací

4 940 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů ve Vsetině. Bydlete podle svých představ a zvolte si pro život krásnou lokalitu ve Zlínském kraji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.