Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Olomoucký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej bytů Prostějov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín

Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc Hejčín

Užitná plocha: 62 m2 Číslo podlaží: 4

Stále přemýšlíte, jestli mít raději na dosah ruky město nebo přírodu? A stále se nemůžete rozhodnout? A co takhle mít obojí? V Olomouci na ulici Balbínova pro vás máme právě k dispozici prostornou bytovou jednotku o dispozici 2+kk. Skvělé pro mladé páry nebo jako investiční byt. V bytě vás čeká velká a praktická koupelna s vanou. Její prostorové řešení nabízí místo pro pračku i sušičku a váš osobní prostor zůstává neomezen. Ložnice orientovaná na SV je neprůchozí a oddělena od obývací části bytu – nabízí tak nerušený odpočinek. Dojem zajisté zanechá prostorný a krásně prosvětlený obývací pokoj, který svou dispozicí dokresluje příjemnou atmosféru moderního bydlení. Není třeba příliš fantazie, abyste z místnosti zvládli udělat obývací část, jídelnu i pracovnu. Společně s kuchyňským koutem totiž nabízí 41,5 m2 z celkových 62 m2 bytové jednotky. Přidružený kuchyňský kout také potěší. Co nesplňuje svou velikostí, to dohání množstvím a vzdáleností pracovních ploch. Při vaření tak můžete mít vše snadno po ruce. Zvýšený pult směřující do obývací části poskytuje nejen další odkládací plochu navíc, ale také krásně vizuálně odděluje to, co je v kuchyni, od zbytku domácnosti. Nemusíte se tak stresovat neumytým nádobím, zároveň máte ale perfektní přehled o tom, co se kolem vás děje. V horkých letních dnech rozhodně oceníte klimatizaci a když si po náročném dni uvaříte dobrou kávu, můžete si ji vychutnat na prostorné terase, která obepíná obývací pokoj s kuchyňským koutem z obou stran. Ať už tedy rádi pěstujete bylinky, nebo si vychutnáváte skleničku vína při západu slunce (a to už ze 4. patra je podívaná), přijdete si na své. Další zástavba zde není plánovaná a vy se tak za jasného počasí můžete kochat pohledem na úchvatné Jeseníky. Parkování je možné přímo v ulici, ale s dostupností dopravy zde není problém bydlet i bez auta. V blízkosti máte jak historické centrum Olomouce, tak CHKO Litovelské Pomoraví, které je skvělým místem pro příjemné procházky i cyklistiku.

Více informací

4 290 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si nemovitost podle vašich představ. Lidé nejvíce poptávají prodej bytů v Prostějově. Nabízíme vám pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v Olomouckém kraji. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.