Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Brno-venkov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky

Prodej bytu 2+kk 57 m2 Rosická, Popůvky

Užitná plocha: 57 m2 Číslo podlaží: 2

Hledáte bydlení v klidné lokalitě v blízkosti přírody s rychlou dostupností do centra a nízkými náklady na bydlení? Tak to je přesně to pravé, proč si tento krásný, vzdušný a útulný byt s balkonem a zahradou zamilujete. Představujeme Vám k prodeji 2+kk (57 m2) v cihlové novostavbě na ulici Rosická v Popůvkách. Jeho dominantu tvoří prostorný kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem (28 m2) navazující na balkon orientovaný na jih, stejně tak jako pokoj o 13 m2. Kuchyně byla vyhotovena na míru a je vybavena vestavěnými spotřebiči (sklokeramická deska, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, myčka, lednice, komínová digestoř). K bytu náleží jak parkovací stání před domem, tak soukromá zahrada 99 m2, kde si můžete dopřát chvíli klidu a relaxace. Je to skvělá příležitost pro zaměstnance nemocnice či Campusu v Bohunicích, kde jste do 10 min. Autobusová zastávka je vzdálena 5 min od domu (bus č. 401,402, 51), kde můžete ve Starém Lískovci přestoupit na MHD. Uvolnění bytu je na domluvě. Tento byt Vám může posloužit jak k pohodlnému bydlení, tak i na investici. Oceníte především jeho nízké náklady na jeho provoz,. Proto neváhejte a přijďte. Pro více informací nebo domluvení prohlídky, kontaktujte realitní makléřku. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Více informací

2 990 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Hledáte prodej bytů na Brněnském venkově? Vyberte si příjemné bydlení na okraji moravské metropole. Vybírejte z pravidelně aktualizovaných nabídek.