Prodej stavebního pozemku 16500 m2, Kostelec

Plocha celková: 16500 m2 Číslo zakázky: 16816
Název: Prodej stavebního pozemku 16500 m2, Kostelec
Celková cena: 990 Kč (Za m2)
16 335 000 Kč
Hypotéka: od 89 778 Kč měsíčně (více)
Adresa: Kostelec
Datum aktualizace: 2. 7. 2021
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 16500 m²

Výjimečná příležitost pro investory, stavitele zkrátka developery. Tou příležitostí se rozumí pozemky určené pro zástavbu rodinnými domy v Kostelci u Jihlavy. Je to výzva, která čeká na rozdělení na jednotlivé parcely a zasíťování. K dispozici je soubor pozemků o celkové výměře cca 16.500 m² na jižním okraji obce. Dle územního plánu je to území v režimu SV - plochy smíšené obytné - venkovské, nezbytná menší část pozemku podél hlavní komunikace je v režimu ZV - veřejná zeleň. Je to zřejmé z přiložené fotografie.
Terén je nenáročný, velice mírně svažitý, otevřený k jihu a západu.
Všechny potřebné sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace) vedou kolem, nebo přes pozemky. V obci je nová splašková kanalizace s čističkou odpadních vod. Kromě toho má obec vlastní obecní úřad a další občanskou vybavenost - základní a mateřskou školu, lékaře, obchody a sportovní zázemí. Je důležité také zmínit čilé autobusové a vlakové spojení na nedalekou Jihlavu.
Nenechte si ujít tuto možnost, protože takové ucelené území se v dnešní době na Vysočině opravdu nehledá lehce.

Celková plocha 16500 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky