Prodej rodinného domu 250 m2, Heraltice

Užitná plocha: 250 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 18522
Název: Prodej rodinného domu 250 m2, Heraltice
Info o ceně u RK
Adresa: Heraltice
Datum aktualizace: 27. 1. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Jestliže uvažujete nad posunem v životě a Vaše směřování vede na vesnici, tak zde máte jedinečnou příležitost. Tou příležitostí je
zemědělská usedlost v obci Heraltice na Třebíčsku, kde se dá bydlet, podnikat i hospodařit. K tomu je potřeba trochu odvahy a samozřejmě taky trochu peněz. Ale, jak se říká, odvážnému štěstí přeje.
Tento objekt má všechno, jak za starých časů - obytnou část pro hospodáře a jeho rodinu, vejminek pro rodiče hospodáře, chlévy, stodoly a velkou zahradu. Jak už to bývá v podobných případech, je zde také dostatek místa pro zpracování zabijačky včetně udírny. Místa je tu opravdu požehnaně - namátkou zmíním velkou půdu nebo vyklizené stodoly.
Za zmínku také stojí to, že i zahrada je v zastavitelném území.
Čas se zde však nezastavil a tak v průběhu let došlo k různým vylepšením původního stavu. Například zde bylo zavedeno ústřední topení - nejdříve na tuhá paliva později i na plyn (v současné době lze provozovat oba systémy). Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler.
Objekt je celkově v dobré kondici, vnitřní prostory jsou ihned obyvatelné, nicméně z hlediska dnešních standardů bude alespoň částečná rekonstrukce vhodná. Detaily bychom probrali při prohlídce.
Heraltice leží mimo hlavní silniční tahy okresu, což po celý rok umožňuje klid od rušné dopravy. V Heralticích je potřebná občanská vybavenost - obecní úřad, škola a školka, obchod, restaurace apod. Městys se také může pyšnit krásnou přírodou okolních hustých lesů, které jsou na podzim atraktivní destinací pro houbaře (momentálně se na jejich stavu sice podepsal kůrovec, ale pořád jich dost zůstalo) a celoročně se zde nachází zdroj kojenecké pitné vody pro část okresu Třebíč. Okolní prostředí přímo vybízí pro jízdu na kole a nově zrekonstruovaná náves zase pro odpočinek na zahrádce místního pohostinství, nebo návštěvu muzea hasičské historické techniky.
Přijďte se podívat, stojí to za to.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Ano
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Plocha zastavěná 860 m²
Plocha užitná 250 m²
Plocha pozemku 2852 m²
Plocha zahrady 1620 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky