Prodej rodinného domu 170 m2, Kostelec

Užitná plocha: 170 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 17922
Název: Prodej rodinného domu 170 m2, Kostelec
Celková cena: 7 700 000 Kč
Hypotéka: od 32 975 Kč měsíčně (více)
Adresa: Kostelec
Datum aktualizace: 11. 1. 2022
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění:

Pokud hledáte komfortní bydlení na vesnici, a přitom v pohodlné dostupnosti do města, je potřeba zvýšit pozornost. K dispozici je totiž rodinný dům v Kostelci u Jihlavy.
Dům je kolaudovaný v roce 1990 a je celou dobu obývaný a pečlivě udržovaný. Ve třech podlažích najdeme vše, co je k pohodlnému bydlení potřeba. V suterénu je standardně technické zázemí jako například kotelna, garáž, prádelna a podobně. Zvýšené přízemí nabízí velký obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelnu a samostatné WC. Na lodžii osvícenou jižním sluníčkem se dostaneme z jídelny.
Čtyři pokoje využitelné jako ložnice a dětské pokoje najdeme v patře. Z jednoho z nich je vstup na druhou velkou lodžii orientovanou na západ. Kromě těchto pokojů je zde také druhé WC.
Nad ložnicemi je ještě půdní prostor přístupný z chodby.
V průběhu let byl dům postupně vylepšován. Nejzásadnější změna proběhla v roce 2000, kdy došlo k zateplení pláště budovy a k výměně původních dřevěných oken za plastová. Změnil se také způsob vytápění z pevných paliv na plyn, i když původní kotel zůstal zachován jako alternativní varianta. V některých místnostech byla vyměněna podlaha.
Pro zahrádkáře a kutily stojí na zahradě podsklepený domek, na který navazuje pergola s grilem. Vzhledem k současným cenám vody nejen zmínění zahrádkáři uvítají zahradní studnu na zalévání, případně na jiné využití. Z domu je blízko nejen na úřad nebo do školy, ale do pěti minut svižnější chůze jste v lese.
Z domu je pěkný výhled přes celé údolí na Cejle a masív Čeřínku.
Kostelec je obec, kde jsou všechny prvky občanské vybavenosti – obecní úřad, moderní škola a školka, lékaři, několik obchodů, fungující sportovní klub s kvalitním zázemím. Nemalou předností je strategická poloha obce – 10 km do Jihlavy, 5 km na Čeřínek, skvělé autobusové i vlakové spojení na všechny světové strany.
Dům bude k dispozici podle dohody a potřeb budoucích majitelů.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Počet podlaží objektu 3
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Parkování Ano
Lodžie Ano
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 105 m²
Plocha užitná 170 m²
Plocha pozemku 809 m²
Plocha zahrady 704 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky