Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Královéhradecký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem bytů Náchod

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí

Sleva

Pronájem bytu 2+kk 52 m2 Farářství, Hradec Králové Pražské Předměstí

Užitná plocha: 52 m2 Číslo podlaží: 3

Hledáte bydlení v klidné části obce Hradce Králové a zároveň toužíte být historicky prvními nájemníky tohoto zcela nového bytu? Nabízím Vám k pronájmu byt s obytnou dispozicí 2+KK, o podlahové ploše 52 m², který se nachází v ulici Farářství - Pražské předměstí. Bytová jednotka je umístěna ve 3. NP novostavby bytového domu s výtahem. Mezi veliké výhody tohoto pěkného bydlení patří prostorný balkón 12 m2 a parkování přímo před domem. V současné době je zrealizována kuchyňská linka na míru spolu se spotřebiči. Součástí nájmu je sklepní prostor. Měsíční nájemné je 13 000,- Kč + poplatky 2 500,- Kč při jedné osobě. Kauce činní 20 000,- Kč. Na prohlídku s Vámi se těší Karolína Mertová.

Více informací

13 000 Kč

Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové

Pronájem bytu 3+1 78 m2 Na Občinách, Hradec Králové Nový Hradec Králové

Užitná plocha: 78 m2 Číslo podlaží:

Pokud hledáte pronájem pěkného, zděného bytu 3+1 s prostornou zasklenou lodžií, možná budou tyto řádky určeny přímo Vám. Tento byt prošel v průběhu minulých let rekonstrukcemi a nachází se ve 3. patře domu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Hradce Králové - Malšovicích. K bytu náleží sklepní prosto, parkování je umožněno zdarma před domem. Klidná lokalita s velmi dobrou dostupností do centra města. V blízkosti se nachází např. škola, školka, restaurace, pošta, OC Futurum a další. Vratná kauce je 20.000 Kč. V případě zájmu, Vám rád zodpovím Vaše otázky.

Více informací

15 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Sháníte pronájem bytu v Náchodě. Královehradecký kraj má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí k pronájmu. Chtěli byste raději koupit byt? V této lokalitě nabízíme i prodej bytů.