Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem bytů Bolívarova Praha

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov

Sleva

Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Hájkova, Praha Žižkov

Užitná plocha: 51 m2 Číslo podlaží: 4

V klidném bytě 2+kk s kompletními náklady na 1 osobu ve výši 17. 700 Kč vč. energií, na Vás dýchne ta stará dobrá atmosféra Žižkova: činžovní domy, široké chodníky, vzrostlé stromy, rozmanité podniky v okolí od typické pětkové hospody po výbornou restauraci, samozřejmě nesmí chybět okénko s nejlepšími domácími štrůdly v Praze, kemp Pražačka, kde se pořádají živé koncerty, Žižkovské zahrádky, kde se může osvěžit tankovým pivem při přenosech zápasů národního týmu, oáza klidu Vítkov, kterou ocení jak aktivní sportovci, tak milovníci procházek a přírody. Další parky jako Parukářka nebo Židovské pece jsou jen o malý kousek dál. Vše pak dokonale dotváří ikonické kino Aero – nikde jinde se na klasické filmy nekouká lépe. Byt samotný se nachází ve 3. patře udržovaného činžovního domu s výtahem. Od něj sice musíte několik schodů vyšlápnout, ale odměnou vám bude útulný a prakticky řešený byt s okny na východ. Obývací pokoj je „barovým pultem“ prakticky oddělen od kuchyňské linky, vybavenou menší lednicí s mrazákem a plynovým sporákem s elektrickou troubou. O teplo domova se postarají WAF kamna (vyčištěná a po revizi), která hravě zahřejí celý byt včetně prostorné a světlé ložnice s dostatečně velkou šatní skříní a dvojlůžkem s kvalitní matrací pro klidný spánek, který podpoří i orientace oken do málo frekventované ulice. Další šatní skříň je v předsíni bytu a komfort úložných prostor vylepšuje samostatná komora přímo v bytě, kam můžete schovat třeba vysavač, krabici s nářadím, výbavu na lyže a další nezbytnosti. Koupelna je spojena s toaletou a je v ní dost prostoru pro zcela novou pračku, množství teplé vody je neomezení díky ohřevu karmou. Nájemné 15.500 Kč + služby 500Kč/os + elektřina a plyn 1.200 Kč. Majitel požaduje vratnou kauci 30.000 Kč. Provize RK 1 x nájem + DPH. Pokud chcete být součástí života na Žižkově, stačí si domluvit prohlídku – byt je ihned k nastěhování, plně vybavený jako na fotografiích.

Více informací

15 500 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.