Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²
šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STAV OBJEKTU:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej komerčních prostor Kladno

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou

Sleva

Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou

Užitná plocha:396 m2

Přemýšlíte nad podnikáním v oblasti ubytování? Rádi byste koupili nemovitost poblíž Mladé Boleslavi? Nebo spíše hledáte prostorný vícegenerační dům? V každém případě se díváte na ten správný inzerát. Nabízíme k prodeji tento prostorný rodinný dům, který sloužil mnoho let jako restaurace s ubytováním, později pouze jako penzion. Nemovitost má dvě obytná podlaží o celkové ploše 369 m2, prostorný sklep 78 m2 a venkovní sklad 36 m2. Pozemek je o celkové ploše 421 m2. Nyní má dům k ubytování celkem 8 pokojů. Pět pokojů v horním patře má každý své sociální zařízení, tři pokoje v přízemí mají společné sociální zařízení na chodbě. Nemovitost má k dispozici 3 sklady pro zázemí penzionu a také společnou kuchyň. Pokoje jsou vybavené postelemi, stolky a židlemi (v přízemí majitelé zakoupili kompletně nové postele a lůžkoviny). Sklepení je prostorné a lze ho využít jako další místnost např. kuchyni, či sklad. Dále se zde nachází kotelna s centrálním plynovým kotlem pro vytápění. Do sklepa je zaveden výtah pro dopravu sudů. Dům je připojen na plyn, elektřinu, městskou kanalizaci a vodovod. Zálohy na energii činily měsíčně přibližně: 9.000,- Kč za elektřinu, 11.000,- Kč za plyn a 1.500,- Kč za vodu. Nemovitost byla vystavena přibližně v roce 1920 a od roku 1995 probíhaly kompletní rekonstrukce. Vedení vody je v plastu, topení v železu, elektřina v mědi. Střecha je eternitová, zateplená skelnou vatou. Okna v přízemí jsou dřevěná s venkovními elektrickými roletami, střešní okna v patře jsou plastová. K domu náleží dlážděný dvůr, kde je možné parkovat automobily. Vjezd je umožněn elektrickými vraty na dálkové ovládání. V rohu dvora je zelená zahrádka a v další části se nachází venkovní sklad. Penzion se nachází poblíž centra Bakova v ulici Smetanova. Náměstí je vzdáleno cca 450 m, škola 550 m, restaurace 100 m, volnočasový areál 700 m. Město Bakov má přibližně 5.100 obyvatel a leží 14 km od Mladé Boleslavi a 3km od dálnice Praha-Liberec.

Více informací

7 790 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.