Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Pardubický kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Svitavy

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 150 m2, Brněnec Prodej rodinného domu 150 m2, Brněnec Prodej rodinného domu 150 m2, Brněnec

Novinka

Prodej rodinného domu 150 m2, Brněnec

Užitná plocha:150 m2 Pokojů: 4

Sháníte starou zemědělskou usedlost nebo rodinný dům na kompletní rekonstrukci v klidné části obce Brněnec s okouzlující okolní přírodou? Nabízíme Vám právě tuto možnost, a to prodejem podsklepeného domu o obytné dispozici 2+1. Celková užitná plocha rodinného domu je 150 m2, zahrada 2650 m2. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva, odpad je sveden do jímky, elektřina 220/380 V. Nemovitost je v původním stavu, k rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém okolí města. Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce. Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

3 499 000 Kč

Prodej rodinného domu 120 m2 Olomoucká, Moravská Třebová Prodej rodinného domu 120 m2 Olomoucká, Moravská Třebová Prodej rodinného domu 120 m2 Olomoucká, Moravská Třebová

Novinka

Prodej rodinného domu 120 m2 Olomoucká, Moravská Třebová

Užitná plocha:120 m2 Pokojů: 4

Sháníte rodinný dům v klidné části obce Moravská Třebová nedaleko náměstí a dalších možností nákupu? Nabízíme Vám právě tuto možnost, a to prodejem podsklepeného domu o obytné dispozici 4+1. Celková užitná plocha rodinného domu je 140 m2, zahrada 412 m2. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva, odpad je sveden do jímky, elektřina 220/380 V. Nemovitost je v původním stavu, k rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém okolí města. Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce. Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

3 499 000 Kč

Prodej rodinného domu 120 m2, Opatov Prodej rodinného domu 120 m2, Opatov Prodej rodinného domu 120 m2, Opatov

Novinka

Prodej rodinného domu 120 m2, Opatov

Užitná plocha:120 m2 Pokojů: 5 a více

Sháníte rodinný dům na kompletní rekonstrukci v klidné části obce Opatov s okouzlující okolní přírodou a turistickou stezkou? Nabízíme Vám právě tuto možnost, a to prodejem podsklepeného domu o obytné dispozici 4+1. Celková užitná plocha rodinného domu je 120 m2, zahrada 420 m2. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva, odpad je sveden do jímky, elektřina 220/380 V. Nemovitost je v původním stavu, k rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém okolí města. Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce. Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

2 499 000 Kč

Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice

Prodej rodinného domu 260 m2, Pustá Kamenice

Užitná plocha:260 m2 Pokojů: 5 a více

Rodinný dům pro velkou vícegenerační rodinu, nebo chalupa na víkendovou pohodu v klidné vesnici? Tak přesně takový pro Vás máme nyní v nabídce! Při vstupu do domu se ocitneme ve velké chodbě, na které je samostatná toaleta s umyvadlem. Dále se zde nachází velký obývací pokoj s okny na jihozápad, takže o světlo a sluníčko v této místnosti nebude nouze, dále koupelna se sprchovým koutem a kuchyně s výhledem do zahrady. Po dřevěném světlém schodišti se dostaneme do patra, kde se nachází tři pokoje, které mohou sloužit jako ložnice, dětské pokoje nebo pracovna. Dva pokoje jsou stejně jako obývací pokoj na jihozápad a jeden pokoj s výhledem do zahrady. V patře je také druhá koupelna s vanou a toaletou a vstup z chodby terasu. V posledním nejvyšším patře domu jsou ještě dva podkrovní pokoje, které čekají na své, tedy Vaše dokončení podle Vašich představ. K domu náleží garáž a veliké prostory vhodné jako dílna nebo další bytová jednotka, jelikož i zde v přízemí je toaleta s vanou. Prostory se nabízí i pro vybudování wellness, ve kterém můžete příjemně relaxovat. Samozřejmostí této nemovitosti je i zahrada, na které je veliký zahradní domek s udírnou a grilem a možností venkovní kuchyně s posezením. Pustá Kamenice je obec, která se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Obcí prochází regionální železniční trať Svitavy-Žďárec u Skutče, takže i bez auta se bezpečně dostanete do větších měst. V obci jsou dvě vlakové a dvě autobusové zastávky. V centru obce, kde se jedna ze zastávek nachází je výchozí bod pro běžecké lyžařské trasy, pro turistické i cyklo výlety. V obci působí dva místní spolky, které pořádají během roku spoustu akcí, jako je například hasičský ples, dětský maškarní karneval, různé sportovní turnaje, Mikulášskou obchůzku obcí a další. Je zde jak mateřská, tak základní škola. Pro sportovní vyžití je zde k dispozici sportovní areál, kde jsou tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště a travnaté hřiště na malou kopanou. Pro milovníky běžkování je zde výchozí bod, kdy bývá upravená lyžařská stopa do okolních obcí přes krásné lesy v CHKO Žďárské vrchy. V katastrálním území obce se nachází také rybník, kde si zájemci o rybaření také jistě přijdou na své. O tom, že je zde dobré žít Vás může také přesvědčit fakt, že obec v roce 2012 získala Bílou stuhu, v roce 2014 Modrou a v roce 2018 dokonce Zlatou stuhu v soutěži Vesnice Pardubického kraje. Do obchodů a jiného občanského vybavení se dostanete do 10 km vzdálené Proseče, Svratky, která je vzdálená 15 km, 20 km je to odsud do Poličky, necelých 20 km do Skutče. Za zmínku stojí také Peklo Čertovina, nebo například lovecký zámek Karlštejn. Zvu Vás tímto na prohlídku, kde Vám rád zodpovím veškeré další dotazy. Díky velmi zajímavým možnostem, pro Vás připravíme návrh hypotečního úvěru přímo na míru. Těšit se na Vás bude makléř Miloš Sedlák. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–4 z celkem 4 nalezených.

Pořiďte si dům ve Svitavách. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Pardubického kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.