Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Královéhradecký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Hradec Králové

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky

Prodej rodinného domu 194 m2, Králíky

Užitná plocha:194 m2 Pokojů: 5 a více

Pokud Vás láká bydlení nedaleko Nového Bydžova, máme pro Vás jedinečnou možnost a to v obci Králíky, v podobě rodinného domu po kompletní a velmi nákladné rekonstrukci. Tento velice pěkně zrekonstruovaný dům se může pochlubit užitnou plochou o velikosti 194 m2, rozdělených do přízemí a patra s prvky dřeva, které Vám přivodí příjemný pocit tepla domova. Na co se můžete těšit? Vlastní, celopískovcová studna s užitkovou vodou, kompletně nová elektroinstalace, nové rozvody vody (plyn nalezneme na hranici pozemku). Dům je kompletně podřezaný a celoplošně izolovaný protiradonovou izolací s novou střešní krytinou. Teplo domova Vám zajistí krb s výměníkem, je zde již hotová příprava na elektrokotel. Samotná zahrada, která má úctyhodných 2.958 m2, Vám nabídne mnoho možností využití. Nutno zmínit, že na zahradě si přijdou na své i rybáři, jelikož je zde zavedený malý rybníček a zcela jistě uvítáte prostornou dílnu pro domácí kutili a mnoho dalšího. V obci není nouze ani o občanskou vybavenost. Nalezneme zde multifunkční hřiště, koupaliště s občerstvením, obchodní dům Penny, Lidl a cca 5 km vzdáleném Novém Bydžově, škola, školka, lékaři... Pokud máte pocit, že právě toto místo, tento dům, by Vám mohl nabídnout to, po čem toužíte, rád Vás domem provedu. V případě zájmu se postaráme o bezkonkurenční financování. Bude se na Vás těšit makléř Václav Jančík.

Více informací

6 199 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Hledáte prodej domů přímo v Hradci Králové? U nás najdete širokou a pravidelně aktualizovanou nabídku z Královéhradeckého kraje.Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.