Reference

šipka Realitní makléř:

Jana Mikšánková
Swiss Life Select makléř
Jana Mikšánková
Ivana Pártlová | 20. 3. 2023

Ing. Janu Mikšánkovou mohu doporučit jako profesionálně jednající makléřku. Byla vstřícná a vždy ochotná , pružně reagovala na moje požadavky. S jejími službami při zajišťování pronájmu svého bytu jsem byla velmi spokojena, takže v případě potřeby bych ji znovu s důvěrou oslovila.


Jana Mikšánková
Swiss Life Select makléř
Jana Mikšánková
Ing. Boris Kyselý | 21. 2. 2023

Paní Ing. Janu Mikšánkovou mohu doporučit jako velmi zkušenou a profesionálně jednající realitní makléřku. Byla vstřícná a vždy ochotná vysvětlit vše potřebné. Pružně reagovala na moje požadavky při formulování inzerátu a přípravě nájemní smlouvy i prohlídek pro zájemce. Prohlídky zorganizovala z hlediska času maximálně úsporně, jejímu vystupování a jednání se zájemci během prohlídek nelze nic vytknout.

S jejími službami při zajišťování pronájmu bytu jsem byl velmi spokojen. Paní Mikšánková je kompetentní makléřka, se kterou se dobře spolupracuje. V případě potřeby bych neváhal znovu ji oslovit.

 

Ing. Boris Kyselý


Jana Mikšánková
Swiss Life Select makléř
Jana Mikšánková
Lucie Bečka | 9. 11. 2022

Paní Ing. Jana Mikšánková mi velmi pomohla s pronájmem mého bytu v Karlíně. Byla to již druhá spolupráce a pokud bych v budoucnu řešila cokoliv s nemovitostmi, oslovila bych opět paní Mikšánkovou. Jedná absolutně profesionálně a zároveň velmi přátelsky. Je vstřícná, ochotná a naprosto spolehlivá. Velmi dobře se s paní Mikšánkovou komunikuje – pohotově reaguje na zavolání, zprávy a řeší všechny záležitosti. Paní Janu Mikšánkovou mohu vřele doporučit, jak pro její profesionální stránku, tak i pro tu lidskou!


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–3 z celkem 3 nalezených.