Reference

šipka Realitní makléř:

Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Tomáš Pils | 10. 11. 2022

Chtěl bych poděkovat realitnímu makléři, panu Ivanu Junkovi za profesionální, laskavý a neotřelý přístup se špetkou humoru při prodeji mojí chaty v Žacléři Na Pilíři 283, která byla prodána panu Jiřímu a paní Martině Hanouskových. Takovýchto lidí není mnoho a já jsem rád, že jsem měl to potěšení s tímto člověkem jednat. I přes drobné nesnáze při prodeji dovedl svou velikou pílí celou transakci k úspěšnému konci a ke spokojenosti všech účastníků obchodu. Ještě jednou díky.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Bára Novotná a Adam Mojžíš | 18. 2. 2022

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Junkovi za jeho perfektní služby a přístup, kdy se o vše řádně postaral a snažil se, aby pro nás koupě pozemku ve Vítězné v Huntířově proběhla více než hladce. S prací pana Junka jsme tedy opravdu spokojení a určitě se na něj v budoucnu ještě obrátíme. Panu Junkovi přejeme spoustu dalších spokojených klientů.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Vladimír Pojdák Dis. Vedoucí rehabilitačního centra | 18. 2. 2022

Rád bych tímto poděkoval panu Ivanu Junkovi za zprostředkování koupě bytu v Malých Svatoňovicích v srpnu 2021. Obchod proběhl i přes nastálou dobu dobře, vše klaplo, věřím, že ke spokojenosti všech zainteresovaných. Ještě jednou díky.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Zdeněk a Ana Klustovi | 7. 2. 2022

Rádi bychom vyjádřili naprostou spokojenost s jednáním pana Ivana Junka ve věci prodeje pozemku ve Vítězné – Huntířov. Oproti zprostředkovatelské smlouvě byl nakonec prodej uskutečněn za podstatně vyšší cenu. Uvítali jsme i právní ošetření možných rizik s prodejem stavebního pozemku. Zaujala nás  marketingová prezentace pozemku, která rovněž pomohla k úspěšnému prodeji.  Z jeho strany jsme byli mile překvapeni velmi vstřícným přístupem, ochotou a vysokou profesionalitou. Ocenili jsme také jeho  komunikační schopnosti, neboť jsme byli o  jednotlivých krocích prodeje vždy zavčas a podrobně informováni. Prodej proběhl úspěšně bez sebemenších komplikací. Služby pana Ivana Junka budeme vřele doporučovat svým známým. Ještě jednou velice děkujeme.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Jarka Hlaváčová | 28. 1. 2022

Chci Vam podekovat za Vasi trpelivost se mnou v dobe koronaviru i snahu nám pomoci s prodejem domu v Úpici. Citila jsem se hodne osamela, uzavrena jako v kleci na 48m2 a izolovana od vsech. A kdyz prisel syn nebo vnucka, predali mi nakup mezi dvermi, a pak zase prazdno.Jako by se zivot zastavil. Vzdycky kdyz můj přítel žijící v Americe chtěl, abych Vam kvuli necemu zavolala,byla jsem moc rada. Moc pekne se mi s Vami povidalo, proto jsem se snazila hovor prodlouzit. Urcite jste to poznal, ale nedal jste mi to nikdy najevo. A za to Vam chci podekovat. Jeste jednou Vas moc zdravim a preji hodne stesti.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Vladimír Groh a Lenka Pekárková | 28. 1. 2022

V roce 2020 jsme kupovali byt 2+1 v Trutnově. Při koupi jsme spolupracovali s panem Junkem, se kterým jsme byli velice spokojeni. I přesto, že jsme měli některé ne úplně standartní požadavky, vše jsme společně vyřešili. Jeho komunikace s námi byla profesionální a některé záležitosti jsme řešili i po večerech. Spolupráci s p. Junkem můžeme opravdu doporučit.

Lenka Pekárková

Ing. Vladimír Groh - majitel firmy Hippo Foto (www.hippofoto.cz)


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Petr Srb | 27. 9. 2021

S prací pana Junka jsme byli velice spokojeni. Ochotně zajistil nestandartní požadavky nás jako kupujících, komunikoval s námi profesionálně a ochotně i o víkendech a po večerech tak, abychom nákup dotáhli do zdárného konce při našem maximálním komfortu. Při koupi bytu 3+1 v Bílé Třemešné nám pomohla také  paní Ing. Černá s Fincentra  s financováním nemovitosti -  takže jsme vyřídili vše pod jednou střechou. Mohu jen doporučit vřelý přístup a ochotu vyřídit všechny požadavky k všestranné spokojenosti. 


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
p. Boháčková | 7. 9. 2021

Dobrý den ráda bych poděkovala panu makléři Ivanu Junkovi za zprostredkovani a prodej mého bytu v Hostinném 3+1. Vše bylo dosaženo do zdárného konce včetně přepisu na katastru a transakce.Panu Junkovi přeji  do dalších let spoustu  pracovních úspěchů.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Jan Matějka | 2. 9. 2021

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat p. Ivanu Junkovi za je pomoc při koupi bytu v Hostinném. Moc nám pomohl a vyřešil spoustu nesrovnalostí, které jsou pro obyčejného smrtelníka velká neznámá. Za mě je to člověk na správném místě. A ještě jednou velké díky.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Pavel Bartoš Ph.D. a Mgr.Jitka Bartošová | 30. 8. 2021

S prací pana Junka jsme jako kupující byli velmi spokojení. Při složitějším způsobu převodu většího pozemku se snažil eliminovat možná rizika obou stran převodu a navrhl optimální postup. Vše proběhlo podle plánu, aktivně řešil otevřené otázky kolem nemovitosti a naše požadavky.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Jiří Bartoš | 26. 1. 2021

Chtěl bych poděkovat touto cestou realitnímu makléři panu Ivanu Junkovi za jeho vysoce profesionální přístup při zprostředkování prodeje bytu 2+1 v Trutnově. Oceňuji jeho slušné a příjemné jednání při spolupráci, vstřícné řešení problémů a dokonalé připravení všech formalit a dokumentů. 


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Dana Dostálová jednatelka firmy EKONOS s.r.o. | 27. 4. 2020

Ještě jednou děkuji za vaše perfektní služby a přeji vám další slušné klienty.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–12 z celkem 12 nalezených.