Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Petr Srb | 27. 9. 2021

S prací pana Junka jsme byli velice spokojeni. Ochotně zajistil nestandartní požadavky nás jako kupujících, komunikoval s námi profesionálně a ochotně i o víkendech a po večerech tak, abychom nákup dotáhli do zdárného konce při našem maximálním komfortu. Při koupi bytu 3+1 v Bílé Třemešné nám pomohla také  paní Ing. Černá s Fincentra  s financováním nemovitosti -  takže jsme vyřídili vše pod jednou střechou. Mohu jen doporučit vřelý přístup a ochotu vyřídit všechny požadavky k všestranné spokojenosti. 


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
p. Boháčková | 7. 9. 2021

Dobrý den ráda bych poděkovala panu makléři Ivanu Junkovi za zprostredkovani a prodej mého bytu v Hostinném 3+1. Vše bylo dosaženo do zdárného konce včetně přepisu na katastru a transakce.Panu Junkovi přeji  do dalších let spoustu  pracovních úspěchů.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Jan Matějka | 2. 9. 2021

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat p. Ivanu Junkovi za je pomoc při koupi bytu v Hostinném. Moc nám pomohl a vyřešil spoustu nesrovnalostí, které jsou pro obyčejného smrtelníka velká neznámá. Za mě je to člověk na správném místě. A ještě jednou velké díky.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Pavel Bartoš Ph.D. a Mgr.Jitka Bartošová | 30. 8. 2021

S prací pana Junka jsme jako kupující byli velmi spokojení. Při složitějším způsobu převodu většího pozemku se snažil eliminovat možná rizika obou stran převodu a navrhl optimální postup. Vše proběhlo podle plánu, aktivně řešil otevřené otázky kolem nemovitosti a naše požadavky.


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Jiří Bartoš | 26. 1. 2021

Chtěl bych poděkovat touto cestou realitnímu makléři panu Ivanu Junkovi za jeho vysoce profesionální přístup při zprostředkování prodeje bytu 2+1 v Trutnově. Oceňuji jeho slušné a příjemné jednání při spolupráci, vstřícné řešení problémů a dokonalé připravení všech formalit a dokumentů. 


Ivan Junek
Realitní makléř senior
Ivan Junek
Ing. Dana Dostálová jednatelka firmy EKONOS s.r.o. | 27. 4. 2020

Ještě jednou děkuji za vaše perfektní služby a přeji vám další slušné klienty.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–6 z celkem 6 nalezených.