Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Pronájem bytu 2+kk 59 m2 Duslova, Beroun Beroun-Město

Pronájem bytu 2+kk 59 m2 Duslova, Beroun Beroun-Město

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Chtěli byste Nový rok přivítat v luxusním prostorném a absolutně novém bytě, ve kterém ještě nikdo nikdy nebydlel? Tak přesně ten může být ještě teď před vánočními svátky váš. Berounská brána se otevírá právě pro vás a novému začátku vašeho života.
Tenhle byt majitelé s obrovskou pečlivostí a vkusem připravili pro nové nájemníky, vybavili jej vším, co člověk potřebuje a dost těžko se přemísťuje. Takže najdete kuchyňskou linku vybavenou všemi přístroji, které vám zpříjemní život - velkou lednici s mrazákem, myčku nádobí, troubu, varnou desku, mikrovlnku i digestoř.
V předsíni si rozhodně budete moci uložit kabáty i boty do obrovské vestavěné skříně. Další velká šatní skříň je k dispozici v ložnici.
Koupelna je s vanou, ale pračku v ní nehledejte. Ta je skrytá v komoře, ve které můžete nejen prát, ale vejde se do ní spousta dalších věcí. No a kdyby se vám zdálo, že přece jen potřebujete místo na kolo nebo lyže, máte ho mít. K bytu patří také sklep a rozhodně nesmím zapomenout na parkovací stání před domem.
Teď v zimě to sice na velké posezení venku nevypadá, ale už si představuju ta letní rána na balkoně s hrnkem kávy v ruce, jak se kochám pohledem na kopce všude kolem Berouna.
Jen zbytek nábytku je potřeba si pořídit vlastní - postel, jídelní stůl se židlemi, pohovku. To podstatné je v bytě k dispozici.
K nájmu je třeba počítat s jistotou (kaucí) ve výši 20.000,- Kč, která bude vrácena po skončení nájmu, s provizí RK ve výši 13.500,- Kč. Měsíční poplatky jsou ve výši cca 3.000,- Kč (bude ještě upřesněno), elektřinu si nový nájemce přepíše na své jméno.
S velkou radostí vám tento byt ukážu. Je vážně luxusní a prostorný.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky