Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Pronájem bytu 2+1 65 m2 Jana Palacha, Pardubice Zelené Předměstí

Pronájem bytu 2+1 65 m2 Jana Palacha, Pardubice Zelené Předměstí

Užitná plocha: - Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Už Vás také nebaví číst ty stejné inzeráty pořád dokola? Hledáte... Nabízíme...Ve výhradním zastoupení...? Naprosto Vás chápu, mám to úplně stejně.

Jedinečnost této nabídky je v tom, že byt má nezaměnitelnou atmosféru. Jak byt vypadá a že prošel kompletní rekonstrukcí, toho jste si jistě všimli již na fotkách. Že jsme od centra asi 10 minut pěšky a že vše, co potřebujete máte vlastně přímo na dosah ruky? Pojďme si to dokázat - Chci vařit? Billa je 5 minut pěšky. Jsem nemocný? Lékárna 4 minuty pěšky. Chci do hospody? 5 minut pěšky. Mám chuť si jít zacvičit? 8 minut pěšky. Nechce se mi dnes pěšky do města? Stačí přeběhnout silnici a chytit MHD. Škola, škola, hospoda i pohoda, usměvaví sousedé. Ano, také s Vámi souhlasím..Co více si člověk může přát.

Ale co Vám budu povídat, vezměte telefon, domluvte si prohlídku a já Vám tam s velikou radostí zodpovím všechny Vaše dotazy. Těším se na Vás, Vaše makléřka Tereza Mazánková.

PS: Byt je volný ihned.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky