Prodej výrobní haly 13372 m2 Zelená, Havířov Životice

Užitná plocha: 3638 m2 Číslo zakázky: 13055
Název: Prodej výrobní haly 13372 m2 Zelená, Havířov Životice
Celková cena: 9 900 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 45 366 Kč měsíčně (více)
Adresa: Zelená, Havířov
Datum aktualizace: 17. 9. 2019
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Ve výstavbě
Zástavba: Venkovská
Umístění: Okraj obce
Stavba: Budova
Zařízeno:

Dvě rozestavěné budovy o celkové ploše 3638m2 stojí na pozemku o výměře 9743m2 a nacházejí se obci v Havířov v místní části Životice. Budovy jsou situované v okrajové části Životic a kolem budov se nacházejí z větší části plochy zemědělské, výrobní a částečně i obytné. V územním plánu jsou budovy vedené jako VL - plochy výroby a skladování. Hlavní využití na takové ploše dle územního plánu: stavby a zařízení lehké průmyslové výroby u nichž se nepředpokládají negativní vlivy z provozované činnosti za hranici ploch. Další přípustné využití může být například: - stavby a plochy pro skladování, stavby pro obchod, služby a administrativu ve vazbě na podnikatelské aktivity v ploše, haly pro technické sporty a zařízení pro využívání volného času, stavby pro vědu a výzkum, stavby pro obchod, služby a administrativu ve vazbě na podnikatelské aktivity v ploše, haly pro technické sporty a zařízení pro využívání volného času, sběrné dvory (třídící dvory, sběrny surovin);
-centrální areál sběrných surovin a třídírna odpadů pouze v ploše bývalých Báňských staveb, odstavování a garážování nákladních vozidel a autobusů, zařízení technické infrastruktury a přípojek na technickou infrastrukturu atd. Zastavitelnost pozemku do 80%. Budovy mají již schválené stavební povolení a byly vystaveny za účelem výroby a skladovaní. Je zde možnost hned po koupi pokračovat v stavbě. Velká plocha zajištuje dostatek prostoru i pro kamionovou dopravu. Využijte aktuální snížení ceny 10% z ceny nemovitosti a to do konce září 2019.

Druh objektu Skeletová
Stav objektu Ve výstavbě
Zástavba Venkovská
Umístění Okraj obce
Stavba Budova
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Počet objektů 2
Plocha užitná 3638 m²
Celková plocha 13372 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky