Prodej ubytovacího zařízení 7119 m2 Štědrá, Doksy

Užitná plocha: 359 m2 Číslo zakázky: 15268
Název: Prodej ubytovacího zařízení 7119 m2 Štědrá, Doksy
Celková cena: 13 900 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 59 527 Kč měsíčně (více)
Adresa: Štědrá, Doksy
Datum aktualizace: 3. 3. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Samota
Stavba: Budova
Zařízeno: Ano

Dnešní doba dovolených v ČR a mít k tomu krásný penzion? Nebo by jste chtěli podnikat v ubytování pro lokální turisty či zaměstnance? Jestli Vaše odpověď na tyto otázky zní ANO, tak bych Vám rád představil rodinný penzion Skalka, který se nachází nedaleko Máchova jezera. Lze tuto nemovitost a její areál využít k provozu ubytování pro zaměstnance nebo případně přebudovat na rekreační resort. Tento penzion je v provozu od roku 2005 do současnosti. Celková kapacita penzionu o celkovém počtu 12 pokojů a jednoho apartmánu je 35 lůžek, z toho jsou dva pokoje se samostatným WC a koupelnou, zbylých 10 pokojů má na každém patře společné WC a koupelnu. Dále se v objektu nachází 11 chatek, tři chatky jsou dvoulůžkové, šest chatek čtyřlůžkových, jedna je využita jako strojovna a jedna je pětilůžková s vlastním příslušenstvím. Dále u tohoto penzionu jsou 3 jeskyně které by se dali využít třeba jako vinný sklípek, doposud je jedna ze tří využívána jako chlívek. Restaurace, která pojme až 75 hostů se zařízenou kuchyní nabízí dostatek místa pro pořádání nejrůznějších společenských a firemních oslav, rautů svateb atd. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení ve dvoře s možností grilování. K parkování slouží dostatek parkovacích míst kolem penzionu. Doporučujeme prohlídku.

Připravenou pro Vás máme také možnost vypracování bezkonkurenčního financování, které pro Vás zajistí náš finanční specialista. Zvu Vás tímto na prohlídku, kde Vám ráda zodpovím veškeré další Vaše otázky. Bude se na Vás těšit makléř Petr Revenda

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Samota
Stavba Budova
Ochrana CHKO
Zařízeno Ano
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Neupravená
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Ostatní Recepce, Stravování
Plocha užitná 359 m²
Celková plocha 7119 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky