Prodej stavebního pozemku 90 m2 Šakvice

Rezervace

Prodej stavebního pozemku 90 m2 Šakvice

Plocha celková: 90 m2 Číslo zakázky: 18562
Název: Prodej stavebního pozemku 90 m2 Šakvice
Celková cena: 336 300 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 2 165 Kč měsíčně (více)
Adresa: Šakvice
Datum aktualizace: 14. 6. 2022
Stavba:
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 90 m²

Hledáte místo k výstavbě menšího domku k bydlení nebo chaty k rekreaci? Tento pozemek je pro vás ten pravý.

Pozemek lichoběžníkového tvaru o ploše 90 m2 a uliční šíři 10,50 m se nachází v klidné části obce Šakvice, v zástavbě rodinných domů. Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn) i kanalizace se nachází v komunikaci u pozemku. Pozemek je pohodlně přístupný autem, po obecní komunikaci.

Vše, co ke spokojenému žití potřebujete, v obci najdete - Šakvice disponují veškerou základní občanskou vybaveností. Jsou zde obchody, restaurace, knihovna, pošta, základní i mateřská škola.
Pro relaxaci je v obci pláž vodní nádrže Nové Mlýny, půjčovna paddleboardů, skatepark, fotbalové hřiště, kemp i letní občerstvení.
Rozšířená vybavenost včetně lékaře, lékárny, banky či střední školy je v blízkých Hustopečích, které jsou přístupné i vlakem či autobusem.

V případě následné výstavby domu Vám naše společnost nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Zástavba Venkovská
Umístění Klidná část obce
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Celková plocha 90 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky