Prodej stavebního pozemku 338 m2, Hulín

Plocha celková: 338 m2 Číslo zakázky: 19537
Název: Prodej stavebního pozemku 338 m2, Hulín
Info o ceně u RK
Adresa: Hulín
Datum aktualizace: 31. 1. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 338 m²

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Chrášťanech u Hulína v okrese Kroměříž o celkové ploše 338m2. Uliční šíře činí 12m, po několika metrech se pozemek zužuje na 11m. Inženýrské sítě jsou nedaleko hranice pozemku. K pozemku vede zpevněná cesta.
Celý pozemek je v územním plánu vyznačen jako SO -bydlení smíšené obytné. Pozemek je předurčen pro bydlení a rozličné formy občanského vybavení, služeb, řemesel atd.

Chrášťany je malá vesnice, část města Hulín v okrese Kroměříž. Nachází se asi 3 km na jihovýchod od Hulína a 10 km od Kroměříže, s výbornou dostupnosti na dálnici D1.

Ve středu vesnice je vybudováno kryté posezení s prostorem na grilování a dětským hřištěm.
Každý rok se zde koná slavnostní stavění a kácení májky, mše svatá u zvonice, degustace slivovice, a o vánočních svátcích košt bramborových salátů.

Přijměte tedy mé pozvání na prohlídku, kde se dozvíte více informací.

Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Umístění Okraj obce
Celková plocha 338 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky