Prodej stavebního pozemku 1366 m2 Slavhostice

Plocha celková: 1366 m2 Číslo zakázky: 18519
Název: Prodej stavebního pozemku 1366 m2 Slavhostice
Info o ceně u RK
Adresa: Slavhostice
Datum aktualizace: 25. 11. 2022
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1366 m²

Hledáte místo pro Váš nový domov, uložení peněz před inflací nebo nákup pozemku pro Vaše děti? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Nabízíme slunný, rovinatý pozemek o velikosti 1366 m2 v obci Slavhostice, s dobrou dojezdovou dostupnost do okolních měst, jako Kopidlno ( 7.min ), Jičín ( 16.min ), Městec Králové ( 13.min ) a Nový Bydžov ( 15.min ).

Příjezd z veřejné asfaltové komunikace, další vjezd může být i ze zadní strany pozemku, není podmínkou. Váš nový dům bude napojen na přípojku el. energie, dálkový vodovod nebo studni. Jsou na hranici pozemku. Fotografie navrženého domu jsou pouze orientační.

V obci není centrální čistička odpadních vod, je třeba počítat s čističkou vlastní pro celý dům.

V klidné obci Slavhostice najdete obecní úřad, sběrný dvůr, dětské hřiště, potraviny COOP a autobusový spoj do okolních měst. V okolí můžete provozovat procházky, jízdu na kole nebo si užívat grilování, pohodu a klid.

Bude se na Vás těšit Váš realitní makléř Josef Tomášek.Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávisle tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a aktuálních potřeb. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Satelit
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Celková plocha 1366 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky