Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej stavebního pozemku 1083 m2 Zbiroh

Prodej stavebního pozemku 1083 m2 Zbiroh

Plocha celková: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Stavba: -
Zástavba: -
Ochrana: -
Umístění: -
Zdroj vody: -
Celková plocha: -

Toužíte po klidném bydlení na rozhraní CHKO Křivoklátska a brdských lesů? Nabízím Vám k prodeji stavební pozemek o výměře 1 083 m² ve Zbirohu, městě vzdáleném pouhých 7 km od dálnice D5, exit 41. Jedná se o rovinatý až mírně svažitý pozemek, který je umístěn v centru obce.
Na hranici se sousedním pozemkem jsou přivedeny inženýrské sítě - voda, elektřina a kanalizace. Plyn je hned za plotem v ulici Pujmanové, přípojku je tedy možné zřídit taky. Pozemek je oplocený, s příjezdovou cestou z obecní komunikace a je situován jihovýchodním směrem.
Mezi vybavení obce patří základní a mateřská škola, základní umělecká škola, lékárna, zdravotní středisko, pošta, fotbalové hřiště a na náměstí lze najít muzeum, knihovnu i kino. Na kopci nad městem se nachází krásný zámek z počátku 13.století.
Zaujalo Vás toto místo? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat. Na prohlídku s Vámi se bude těšit makléřka Janka Hájková.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky