Prodej rodinného domu 88 m2 U Pošty, Hodonice

Užitná plocha: 88 m2 Pokojů: 2 Číslo zakázky: 16072
Název: Prodej rodinného domu 88 m2 U Pošty, Hodonice
Info o ceně u RK
Adresa: U Pošty, Hodonice
Datum aktualizace: 22. 9. 2020
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

V malebné oblasti vinic a povodí Dyje nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemkem, nachází se v klidné části v centru obce Hodonice nedaleko Znojma.
Nemovitost může poskytnout dostatek místa pro pěkné komfortní bydlení s možností garáže a terasy, a také venkovního prostoru pro umístění bazénu nebo pěstování zeleně, případně pro Vaše zvířecí miláčky.

Samotná nemovitost sestává z RD 3+1 a pozemku 188 m2, dům ze smíšeného zdiva je vhodný po zásadní rekonstrukci k bydlení či rekreaci. Pokud nebudete chtít využít ekologického a dobře izolujícího původního materiálu, může Vás zaujmout architektonický návrh nového domu, uvedený v galerii, který poskytuje veškerý komfort moderního bydlení.
Dům má vodovodní přípojku, napojení elektřiny, plynu a kanalizace je snadné.

Další zajímavé informace a výhody nemovitosti, týkající se rekonstrukce nebo stavby nového domu, se můžete dozvědět během prohlídky případně i dotazem u makléře.
Předpokládaná cena za nemovitost včetně provize činí 740 000 Kč.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Obec je dobře dopravně dostupná jak vlakem tak autobusem. Leží na hlavní silnici vedoucí ze Znojma na hraniční přechod Hevlín. Občané i turisté mají k dispozici dobrou sociální a občanskou vybaveností (praktický lékař, dětský lékař, zubař, mateřská školka, DPS, kulturní dům, knihovna, sportovní areál, pošta, atd.).

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 1
Stavba Budova
Zařízeno Ne
Parkování Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Plocha zastavěná 99 m²
Plocha užitná 88 m²
Plocha pozemku 188 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky