Prodej rodinného domu 200 m2, Obrataň

Užitná plocha: 200 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 16614
Název: Prodej rodinného domu 200 m2, Obrataň
Celková cena: 3 090 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 13 233 Kč měsíčně (více)
Adresa: Obrataň
Datum aktualizace: 19. 8. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Rádi byste žili obklopeni přírodou na kraji poklidné obce v malebné krajině na rozhraní Jihočeského kraje a Vysočiny? Pak Vás jistě osloví právě tento rodinný dům, který exkluzivně nabízíme.
Rodinný dům pochází z roku 1912, zkolaudován byl v roce 1962 . Celková plocha pozemku je 1499 m2, z čehož zastavěná plocha činní 287m2. Užitná plocha domu je cca 200m2.
Před 20 lety byla provedena částečná rekonstrukce, zahrnující novou elektroinstalaci v přízemí domu, opravu vnější fasády, podlahu a omítky v přízemí, výměru všech oken a sanaci sklepních prostor.
Dům je podsklepen, přiveden je plyn (HUP na fasádě) i elektřina, odpadní vody jsou svedeny do obecní kanalizace a voda je napojena na městský vodovodní řád. Na zahradě je původní kopaná studna určená pro zálivku. Vytápění je momentálně lokálními topidly na tuhá paliva jednotlivě v místnostech (2 komíny). Jako budoucí zdroj tepla pro centrální vytápění se nabízí plynový kotel, tepelné čerpadlo nebo krbová kamna/vložka s výměníkem. Ohřev vody je v současnosti realizován pomocí elektrického bojleru.
V přízemí domu se nachází 4 místnosti – kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice + koupelna a WC. V podkroví domu jsou 2 místnosti a celé podkroví je připraveno k rekonstrukci a možnému vybudování nových místností. Současná střecha je z původních pálených tašek ve stavu odpovídajícímu stáří objektu.
Samotná obec se rozkládá na 3200 ha, leží v nadmořské výšce 574 m n.m. a žije zde 817 obyvatel. I přesto je zde standardní občanská vybavenost – MŠ, ZŠ (1.-5.třída), Obecní úřad, praktický i zubní lékař, prodejna smíšeného zboží a čerpací stanice.
Dalším pozitivem jsou i volnočasové aktivity jako je turistika, cykloturistika, běžecké lyžování. Přímo obcí prochází cyklostezka (trasa 1185 z Černovic do Pacova). Oblíbenou turistickou atrakcí je úzkokolejná trať o délce 46km z Obrataně do Jindřichova Hradce.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Před rekonstrukcí
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 287 m²
Plocha užitná 200 m²
Plocha pozemku 1499 m²
Plocha zahrady 1266 m²
Rok výstavby 1912
Rok rekonstrukce 2000
Rok kolaudace 1962

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky