Prodej rodinného domu 187 m2 Třešňová, Adamov

Užitná plocha: 187 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19417
Název: Prodej rodinného domu 187 m2 Třešňová, Adamov
Info o ceně u RK
Adresa: Třešňová, Adamov
Datum aktualizace: 31. 1. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a s výhledem na České Budějovice.

Přijďte zhlédnout řadový dům v Adamově, po rekonstrukci, který je zkolaudovaný v roce 2022. Obec Adamov je téměř srostlá s obcí Hůry a s městečkem Rudolfov. A právě zde můžete bydlet v krajním řadovém domě, který je překvapivě velice prostorný a je to dům se dvěma byty, z nichž každý má samostatný vchod.

Pro toho, kdo hledá vysoký standard bydlení v moderním, nízkonákladovém rodinném domě a chce ušetřit roky života a svoji nervovou soustavu s hledáním parcely, běháním po úřadech, vyřizováním potřebných dokumentů a nakonec i s vlastní stavbou, máme elegantní řešení.

Po celkové rekonstrukci spodního bytu, kdy byly udělány nové rozvody vody, elektřiny, nový odpad, bylo vybudováno podlahové topení, nové vinylové podlahy a dlažby, kuchyně, koupelna s toaletou, komora a přistavěná zimní zahrada, se změnila celkově dispozice celého bytu. Horní byt získal samostatný vchod.
Dům byl letos zkolaudován a řešení dvou samostatných bytů 3+1 a 2+1 přineslo další příjem, který je okolo 20 tisíc Kč/měsíčně a je tím splácen hypoteční úvěr. Horní byt je od léta pronajímán vesměs zahraniční klientele a lze v tomto úspěšně pokračovat. Poslední zájemci si pobyt prodloužili do 12. února a protože pracují z domova, nerušili jsme je natáčením videoprohlídky.

S ohledem na současnou situaci s cenami energií je třeba zdůraznit velice úsporný provoz domu díky podlahovému vytápění ve spodním bytu a vystavění zimní zahrady, byť je dům vytápěn plynovým kotlem. Přední část nemovitosti je orientovaná na jižní stranu a za slunečných dnů je dobře vyhřívaná i v zimě. Prospěje i vybudování patra v dětském pokoji, které bude počátkem roku hotové.

Z fotografií a video prohlídky si uděláte základní představu o tom, jak dům a jeho okolí vypadá. Zahrada je pomalu tvořena a jenom část je k dokončení dle svých představ. Teprve při osobní prohlídce důkladně navnímáte prostor, abyste si dokázali představit pocity budoucích majitelů. Dům, byť řadový, vás dostane příjemnými výhledy z oken. Panují zde dobré sousedské vztahy. Další prohlídkový den je 12.únor.

Ponechání zařízení domu je na domluvě s kupujícími.
U domu jsou 3 stání pro auta.
Podrobnosti si povíme na prohlídce.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ano
Plocha balkónu 3 m²
Parkování Ano
Plocha parkování 35 m²
Lodžie Ano
Plocha lodžie 11 m²
Terasa Ano
Plocha terasy 28 m²
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Jiné
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Počet objektů 1
Plocha zastavěná 120 m²
Plocha užitná 187 m²
Plocha pozemku 424 m²
Plocha zahrady 235 m²
Rok výstavby 2014
Rok rekonstrukce 2021
Rok kolaudace 2022
Třída energetické náročnosti budovy C - úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky