Prodej rodinného domu 140 m2 V aleji, Brno

Užitná plocha: 140 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 16612
Název: Prodej rodinného domu 140 m2 V aleji, Brno
Celková cena: 12 000 000 Kč

REZERVOVÁNO |
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 51 390 Kč měsíčně (více)
Adresa: V aleji, Brno
Datum aktualizace: 17. 2. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

Předností této nemovitosti je opravdu mnoho a většinu z nich odhalíte až na osobní prohlídce, na kterou vás srdečně zvu. Nicméně již nyní mohu nabídnout ochutnávku toho, co mě osobně na tomto domě zaujalo.

Poloha a lokalita

Chceme bydlet ve městě se všemi jeho výhodami, ale současně bychom ocenili klidnější ráz okolí, který jde hledat spíš na venkově. V našem případě se můžeme zaradovat, protože ze zastávky Prodloužená pár metrů od domu jsme na Zvonařce za devět minut a na Hlavním nádraží za čtrnáct. A přitom každé léto se můžeme těšit na pravé vesnické hody, které mají v Holáskách velkou tradici.

Velikost tak akorát

Pro městského člověka je pozemek o výměře devadesát pět metrů čtverečních tak akorát na nabití baterií při drobných pracích na zahrádce nebo relaxu na slunci. Dispozice 4+kk, dvě koupelny a toalety, spižírna, šatna a ostatní prostory budou stačit většině rodin. Kdyby bylo přece jen třeba, nový pokoj může vzniknout z garáže. Před domem je totiž ještě další pozemek s malou předzahrádkou, na kterém je možné pohodlně parkovat. Tedy, pokud by nestačila ta dvě veřejná parkovací místa…

Kvalita provedení

Pokoje bez topných těles díky podlahovému topení vypadají velmi elegantně a regulace pro každou místnost uspokojí rozdílné požadavky členů domácnosti. Příjemná teplota je po celém domě i v parných dnech, klimatizaci najdeme v každém pokoji. Izolace střechy je v nadstandardní tloušťce čtyřiceti centimetrů. Rekuperace v celém domě. Precizní provedení podlah a obecně veškerých prací v domě je očividné. Tři a půl metrová skleněná deska za kuchyňskou linkou s výřezem na okno v jednom kuse a mnoho dalších vychytávek budí zvědavost ohledně tvůrce. Vysvětlení je jednoduché – dům si původně sám pro sebe realizoval profesionální stavitel. Pak už tato v dnešní době neobvykle detailní práce dává smysl.

Na detailech opravdu záleží a já vám ráda představím spoustu dalších přímo v této úžasné nemovitosti, kterou není těžké zamilovat si na první pohled.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 20 m²
Sklep Ne
Garáž Ano
Plocha garáží 20 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální elektrické
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava MHD
Plocha zastavěná 86 m²
Plocha užitná 140 m²
Plocha podlahová 120 m²
Plocha pozemku 221 m²
Plocha zahrady 95 m²
Rok výstavby 2015
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky