Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 101 m2, Višňové

Prodej rodinného domu 101 m2, Višňové

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Hledáte dům či chalupu v blízkosti přírody, kterou si můžete upravit dle vlastních představ? Pak Vás tento dům určitě zaujme.
Nabízíme k prodeji samostatný cihlový rodinný dům 3+1 s garáží, dílnou, hospodářským stavením a zahradou (1 424 m2) v obci Višňové, okr. Znojmo.
Rodinný dům se nachází v klidné části obce nedaleko lesa, a proto okolní příroda vybízí ke koupání, rybaření i houbaření. Díky IDS JMK je z Višňové skvělá dostupnost do Moravského Krumlova (20 km), Znojma (30 km) i Brna (60 km).
Dům se sedlovou střechou a plastovými okny je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci i veřejný vodovod. Vodu z kopané studny lze použít na zalévání zahrady. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, který slouží i na ohřev vody. Zaparkovat lze před domem nebo v garáži, odkud se dostaneme na dvůr, hospodářských budov a na zeleninovou zahradu s ovocnými stromy (jabloně, broskve, meruňky, švestky, třešně, rybíz, ryngle).
Višňové je vinařskou obcí, kde se drží kulturní tradice včetně dobrovolných spolů (včelaři, hasiči, divadelníci, zahrákáři,…). Lokalita nabízí i zázemí pro cyklisty, kteří využívají místních cyklistických tras. V obci je veškerá občanská vybavenost (ordinace lékařů, základní škola, mateřská škola, řada obchodů, služeb, živnostníků, firem, poštovní úřad, při úřadu městyse pak stavební úřad, matriční úřad). Dům je volný ihned. Energetický štítek bude vyhotoven v průběhu prodeje.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky